Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Тиквата предложи кандидат,който ясно бе че няма да спечели.При това загубиха с много и гласуваха срещу тях много хора и от Герб.При предишното му "оттегляне" изнесоха ктб сега са замислили нещо ново сигурен съм...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Интересно като не е тиквата, кой искате да управлява ? Или просто да не е той. Ми айде, следващия боклук да влезе, моля. Дайте пак комунягите да завъртят баницата с късмети и да видим какво ще ни се падне. Всеки плюе и реве срещу управлението, но никой не видях да предлага алтернатива. Щото то плюенето лесно. Дали пък не е народа виновен, а ? Че бая малоумни парчета се показаха. Ама майната му де, кервана си върви, кучетата си лаят. Кой му дреме, дайте следващото правителство насам, че да го наплюем и него. Злобен, дребнав народ, чакащ някой да го оправи. Сам обаче да направи нещо, виж това е друга история. 

 

Трябва да седнем пак да пийнем по някое питие двамата. Има какво да си поговорим. Няма да е лошо да убедиш жената кебап да спретне, оня чоглавият мисир задължително ще да е до нас. Може ципураки, или зерглинги да донесе, знае ли човек :)

 

Кръстник, уважавам много мнението ти, но с това дето си написал не съм съгласен. Новия ни президент е боен пилот. Имам един такъв у дома, и добре зная че това са чепати хора дето се водят само от собственото си мнение за правилност на нещата. Според мен на столетницата тепърва ще и се наложи да разбере какъв таралеж си е пъхнала в гащите. Иначе за срамното и махленско поведение на управляващите не ми се говори. Самозабравиха се и ще си получат заслуженото.....

 

Ще чакаме да видим колко чепат ще излезе, колко ще държи на честта.

 

============================

 

Тази вечер както Ламбо сипа на Кратунчо - черно на бяло не мога да кажа - в на кучето задника го завря по най-културния начин. Просто беше брилянтно.

 

Помиярът Иван Бедров доказа тази вечер що за уникална подвижна клоака е... Ужас! Фабрика за говна. 

 

Трите телевизии се надпреварваха в мастийстването си - НОВА "печели" със саунда. Уволнете го тоя там още утре, има причини да е дисциплинарно.  Продъни ми колоните на телевизУра... 

Link to comment
Share on other sites

Ми не, не е подигравка. Или поне не е замислена като такава. Това е вафла, дето вече сме я ручали, тоест, господин Тиква отново врътка, така нареченото - Тактическо отстъпление :Естествено, че има идеята после да се върне на бяло магаре и да стане и пра дядото на нацията, бащица, батюшка и месия. Друг е въпросът, че колкото и да е проста паплачта, това едва ли ще се случи. Ама и тиквата му е толкова потенциалът, че не го осъзнава, щот и той е замесен от този матрЯл :)

 

 

БьеСьеПье-то бе. Тиквата им връчи щафетата напълно доброволно. Как така не го разбрахте не знам - при това не му е за първи път? Как така не разбрахте толкова години, че ГЕРБ е Б-отбора на БСП, баси?

То и на слепите и глухите им е ясно това...

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, уважавам много мнението ти, но с това дето си написал не съм съгласен. Новия ни президент е боен пилот. Имам един такъв у дома, и добре зная че това са чепати хора дето се водят само от собственото си мнение за правилност на нещата. Според мен на столетницата тепърва ще и се наложи да разбере какъв таралеж си е пъхнала в гащите. Иначе за срамното и махленско поведение на управляващите не ми се говори. Самозабравиха се и ще си получат заслуженото.....

Уфф напълно подкрепям, двамата ни най-близки семейни приятели са военни пилоти, те са хора който са свикнали както във въздуха така и на земята да взимат самостоятелни решения и на истина на моменти са доста чепати хора, ама аз и затова си ги обичам де. Между другото и от двамата чух много хубави думи за Радев...не за президентските избори, а за това какво е направил в авиобазата.

Link to comment
Share on other sites

Бойко Борисов нарочно изгуби, това беше тактическо отстъпление - абсолютно съм съгласен с този човек, нищо че не снимката изглежда луд :D

Подобно нещо казах още вчера аз, а повярвай ми - изглежда доста по-нормално.

Link to comment
Share on other sites

Чак пък на пич. Наистина, бая кобилеста е, но Цецка можеш много по-лесно да я сбъркаш за пич, отколкото тази. :lol:

 

Тотално на пич с дълга коса прилича.

 

Бившата му изглежда доста добре, с оглед на годините си и трите им деца (жената в ляво)

 

Да ама сега гледаме настоящата, а не бившата. :D Не може цял живот на стари лаври да се лежи.

Link to comment
Share on other sites

Защо се бъркате в личния живот на човека? Това си е негова работа. Не падайте до нивото на простаците журналисти.

 

Ангеле, ще те видим ти какво ще водиш на неговите години, живот и здраве.

Link to comment
Share on other sites

Никой не му се бърка в личният живот. Обсъждаме нещо, което си е доста видимо и без дълбаене. Като си публична личност, трябва да си готов за коментарите на хората.

Ей това обаче просто е несериозно и не знам кой го е допуснал. Направи ми впечатление няколко пъти като съм попадал на емисия за изборите.

 

2111190268.jpg

 

Тъмно синьо сако с тъмно сив панталон.

Дано сега поне му измислят някакъв стилист от някъде, че онази селянка - посланичката, която се беше облякла като досадната мащеха в Английско фентъзи за онази снимка - ще е като модел от New York Fashion Week в сравнение. Поне беше в един тон.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Кой виел от ужас? :evil

 

Ще видите вие Тръмп като встъпи в длъжност и като почне както си знае, ще забравите и Цецка, и Цецко...Сега нали бил си нагласил децата за съветници, поискал да им осигурят достъп до класифицирана информация (от най-секретната), защото по закон има право да го направи. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...