Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе майката си е ебало пак... Ама вече ще е добре да имаме някакво по-адекватно правителство. От Служебните няма смисъл, Радев си ги избира, той си дърпа конците и до там. 

Това с хартиените бюлетини ни върна 50 години назад. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ferante said:

Не е ли по-добре да наемете OpenAI и да не създавате въобще правителство?

баси, мен да ме наемете да напиша BASH скриптове (супер зле съм с BASH) - пак ще работят по-добре от държавата и държавната администрация!

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ferante said:

Имената на доста от безизвестните партии са леко казано смущаващи. 

Освен смущаващите партии има и доста други които уж да звучат нормално. Реално са 18 русоробски партии. 1 калиция която не е и 2 които май не са. Не е истина. Ще продължават да бягат хората и накрая ще са само цигани останали в тази държава. Този момент май не е много далеч.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

баси, мен да ме наемете да напиша BASH скриптове (супер зле съм с BASH) - пак ще работят по-добре от държавата и държавната администрация!

Аз пиша BASH от 1995, значи тогава ставам поне за президент. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ferante said:

Имената на доста от безизвестните партии са леко казано смущаващи. 

 

image.jpeg.b69d074b744196c005edf544c45a807a.jpeg

 

Този списък изглежда някакъв пълен майтап. Човек ако не знае, че е истина, няма да повярва, че е истина.

 

п.п.: Мен лично ме най ме изкефи Неутрална България. Първо си помисих, че е някаква полово-неутрална, после виждаш вътре Атака, комунисти, русофили и става ясно, че всъщност си е чисто педерастка :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Не знам някой с всичкия си, който да иска да поучаства във военни действия лично или чрез потомството си.

 

Ако тука има такива, нека си кажат и да се преброят, че да се знае :)

Link to comment
Share on other sites

За радетелите на орките. И как било хубаво при тях...

Ето как разстрелват военопленници.

Предупреждавам за кадрите, че не са за малки деца и слаби нерви 

 

Link to comment
Share on other sites

И това само защото Путин е милостив както беше написал някой из форума. Сега си представете ако не беше... Или той и командването естествено не знаят какво правят редовите войници.

С всеки изминал ден все повече се убеждавам, че всеки който счита тази война, агресия, издевателствата над мирното население, унищожението на градове и прочее е изрод. Друго описание няма.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

За радетелите на орките. И как било хубаво при тях...

Ето как разстрелват военопленници.

Предупреждавам за кадрите, че не са за малки деца и слаби нерви 

 

Аз лично не вярвам много на това видео. Съветвам те и ти да не го правиш! Има твърде смущаващи подробности, особен с попаденията в главата. Гледах го поне 50 пъти подред.

Но това си е мое мнение. На война, като на война. Прието е дори да се фабрикуват видеа. Част от стратегията е.

 

П.п. Помним подобни фабрикати и насирания от страна дори и на световни медии, по време на войната на щатите със Сирия, в името на петрола и газта.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се изслуша какво казва Арестович в лекциите си в ютюб през 2019-та на тема изкуството на войната (Арестович: Сунь Цзы "Искусство войны"). Като цяло, там е дал накратко всичко, което е нужно да се знае по отношение на новините от фронта :laughing1::

 

"Първото нещо, което умира по време на война, е ИСТИНАТА"

 

Олексий Арестович украински политик, разузнавач, блогър, политически и военен наблюдател, колумнист в онлайн медиите, актьор, организатор на психологически семинари и обучения

 

 

Link to comment
Share on other sites

Това болднатото е цитат на стотици години. Защо изобщо се свърза с този човек от видеото?
Написал си го така, сякаш той го е казал за първи път.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, instinct said:

"Първото нещо, което умира по време на война, е ИСТИНАТА"

Ами оплачи се на любимия ти бункерен дребосък в Кремъл да си изнесе окупационните орки от Украйна и да я спре най-накрая тази пуста война бе. И тогава истината отново ще се възцари. Елементарно е. :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gado said:

Аз лично не вярвам много на това видео. Съветвам те и ти да не го правиш! Има твърде смущаващи подробности, особен с попаденията в главата. Гледах го поне 50 пъти подред.

Но това си е мое мнение. На война, като на война. Прието е дори да се фабрикуват видеа. Част от стратегията е.

 

П.п. Помним подобни фабрикати и насирания от страна дори и на световни медии, по време на войната на щатите със Сирия, в името на петрола и газта.

Аз лично те разбирам - трудно е да се понесат фактите относно невижданата диващина на това северноазиатско племе, на което си симпатизирал толкова дълго. Ще ти трябва малко повече време, но рано или късно ще осъзнаеш до какви нечовешки низости могат да стигнат въпросните диваци. Тепърва ще излизат доказателства и ще има международен съд. Включително за зверските престъпления срещу деца и малолетни. Има си време за всичко.

Link to comment
Share on other sites

О.. Благодаря за твоята загриженост по отношение на моето осъзнаване. Както и за явната ти осведоменост по отношение на моите симпатии.

Колкото до международния съд... Такъв ще има едва, когато и Най-великият износител на демокрация стане страна от МС в Хага. И започне да плаща за своите престъпления. До тогава идеята Русия да бъде съдена от орган, който няма юрисдикция над нея. Може единствено да предизвиква полюция в такива, като теб. Нали... докато сънуваш е много яко. Ама като се събудиш и хем ти е едно такова неприятно лепкаво и мокро, хем те наболяват топките.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, gado said:

О.. Благодаря за твоята загриженост по отношение на моето осъзнаване. Както и за явната ти осведоменост по отношение на моите симпатии.

Колкото до международния съд... Такъв ще има едва, когато и Най-великият износител на демокрация стане страна от МС в Хага. И започне да плаща за своите престъпления. До тогава идеята Русия да бъде съдена от орган, който няма юрисдикция над нея. Може единствено да предизвиква полюция в такива, като теб. Нали... докато сънуваш е много яко. Ама като се събудиш и хем ти е едно такова неприятно лепкаво и мокро, хем те наболяват топките.

Това дали северномонголските варвари ще бъдат съдени в Хага или не, не зависи по никакъв начин от тях самите или от калната им кочина, която се опитват да натрапят на цял свят. Нема се пуашиш, възмездие ще има, без значение дали варварите го признават или не.

А ето и един от основните пропагандистки дебили от котилото на гаварит масква, който директно призовава, щото било крайно време да се върнат към бруталните методи на доказаните главорези и серийни убийци Сталин и Берия.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Вчера се чух с братовчед ми, всеки ден пътува от Сопот до Бургас и кара снаряди. Някаква Американска компания ги е поръчала, отиват за Украйна. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...