Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

4 hours ago, RaptoR said:

ЕДИТ: ДОКАЗАНО , Ясене, укрите попиляха цивилни, криейки си и ПВО и други неща по училища, между блокове, в болници и прочее... Укропитек си, ясно е, разбирам те

Викаш тия дето си защитават държавата са виновни за това, че някакви дивашки агресори ги обстрелват безразборно. Такова дъно в русоробската яма с лайна си започнал да копаеш, че няма кой да те стигне. И да те светна в същата лингвистична форма на идиотската севеномонголска терминология: по-добре укропитек, отколкото задунайски русофилистик. :effemine3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Godfather said:

Викаш тия дето си защитават държавата са виновни за това, че някакви дивашки агресори ги обстрелват безразборно. Такова дъно в русоробската яма с лайна си започнал да копаеш, че няма кой да те стигне. И да те светна в същата лингвистична форма на идиотската севеномонголска терминология: по-добре укропитек, отколкото задунайски русофилистик. :effemine3: :lol:

Тва са тегави тъпотии. Въпрос. Ако другата страна не беше Русия, а.... Испания. Пак ли така щяхте да мразите Испания? Или понеже Испания не е имала взимане даване 45 години с нас - щеше да е друго. Преди да натиснеш реплай. Не ми пука за Русия, Украйна, България или САЩ. Пука ми единствено за мен. Да, точно такъв боклук-егоист съм. 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DON_CHEFO said:

Ако другата страна не беше Русия, а.... Испания. Пак ли така щяхте да мразите Испания?

Не разбирам защо изобщо го задаваш този въпрос? Ако Испания беше нахлула в Португалия и бяха почнали да избиват мирното португалско население (не, че подобен сценарий е изобщо възможен де), със сигурност мога да ти гарантирам, че отношението щеше да е абсолютно същото. Тук говорим за едни съвсем пределно ясни категории без никакви нюанси - дивашки агресор, избиващ мирното население на чужда държава с цел анексиране на тритории от една страна и местното население, защитаващо територията, независимостта и буквално живота си от агресията на въпросните диваци.

 

ПП. Ся тва за егоизма нещо не можах да го схвана. Ти нямаш ли близки и познати в България? Как така не ти пука за тях? Имай предвид, че потенциално нападение с цел завладяване отново на България от страна северномонголските диваци не само вече се е случвало в миналото, ами е милиони пъти по-вероятно от хипотетичния испански сценарий!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


Извини ме, че ще го кажа в прав текст, но палячовците имате ли нещо да кажете обективно насреща? 

 

Ето г-н непалячо, попитах веднъж, съвсем нормално и възпитано е да очаквам от нормално интелигентен човек, като прочете няколко въпроса да отговори.

Обаче съм забелязал, че е доста типично за теб да шикалкавиш и никога ама никога да не отговаряш на това, което даже те питат директно.

П.С Ето отново питам:

"Или хайде да не е тя, според анти-украинско настроените в тази група, какво предлагате?

Разбрахме вече за корупцията в Украйна, за биолабораториите и т.н.

Но питам - какво е разрешението на конфликта според Вас?

Отделяне на Източна Украйна? Ако да, с какъв статут? Част от РФ ли да стане?

Ако да, защо? Нима същата тази РФ в лицето на своя тогавашен президент, не е подписала международен документ да пази цялостта на тази държава? Или признавате, че Бисмарк в бил прав навремето?

Или пък цялостно прекратяване на съществуването на Украйна като самостоятелна и независима държава.

Като цяло, осъзнавате ли що за глупости четете, споделяте и бълвате в 21 век?!?

Едва ли не сте готови да "зачрекнете" един народ  и една държава, просто защото "подкрепяте" противника и."

Link to comment
Share on other sites

Значи има едни споразумения, които никога не са се спазвали, подписани в Минск, с гаранциите на Макрон и Меркел. Ако се бяха спазвали, никога нямаше да се стигне до това. Даже напротив, излезнаха доказателства, че те и никога не са мислили да ги спазват, едиснтвено и само тези споразумения са дали време на Украйна да се тренира и въоръжава.

 

Все още не ми го побира главата, че има хора, които си мислят, че Путин, ей така рязко изнивиделица се е събудил и решил да нападне Украйна....

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ARPAnet said:

Вадя каквото си показал ти, виж как гордо ги изрецетира като източници на информация:)))

Сега знаем какво чете/слуша храста който ти шепне :laughing: А каквито източниците, такива и заключенията. Работата с лоша дейта води до такива криви резултати.

 


Нали прочете източниците? Или пак да пусна поста? Прочете ли ги? Щото ти един от тях не четеш сутрин, но укропитешките тъпотии ги поемаш без вазелин! Жадно и постоянно. Интересното е, че са все тъпотии до една.  
 

2 hours ago, evropata said:

Ето г-н непалячо, попитах веднъж, съвсем нормално и възпитано е да очаквам от нормално интелигентен човек, като прочете няколко въпроса да отговори.

Обаче съм забелязал, че е доста типично за теб да шикалкавиш и никога ама никога да не отговаряш на това, което даже те питат директно.

П.С Ето отново питам:

"Или хайде да не е тя, според анти-украинско настроените в тази група, какво предлагате?

Разбрахме вече за корупцията в Украйна, за биолабораториите и т.н.

Но питам - какво е разрешението на конфликта според Вас?

Отделяне на Източна Украйна? Ако да, с какъв статут? Част от РФ ли да стане?

Ако да, защо? Нима същата тази РФ в лицето на своя тогавашен президент, не е подписала международен документ да пази цялостта на тази държава? Или признавате, че Бисмарк в бил прав навремето?

Или пък цялостно прекратяване на съществуването на Украйна като самостоятелна и независима държава.

Като цяло, осъзнавате ли що за глупости четете, споделяте и бълвате в 21 век?!?

Едва ли не сте готови да "зачрекнете" един народ  и една държава, просто защото "подкрепяте" противника и."


Искаш да ти отговоря какво е решението на конфликта? Че аз ако знам под пари ще остана. Има няколко възможности, като за съжаление единствената човечна и безболезнена изглежда все по-невъзможна. Едно е сигурно - Украйна вече никога няма да бъде такава, каквато беше. 
И ти верно ли като първосигналните тъпанари си мислиш, че като не подкрепям Украйна подкрепям Русия??? Тва верно ли сте такива злета бре?!?! 
 

1 hour ago, vinyl_master said:

Все още не ми го побира главата, че има хора, които си мислят, че Путин, ей така рязко изнивиделица се е събудил и решил да нападне Украйна....


То трябва и да не си кон с капаци. Трябва да мислиш и да гледаш НЕЗАВИСИМО, не да си ибрик, подлога и продухан мисир... :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vinyl_master said:

Значи има едни споразумения, които никога не са се спазвали, подписани в Минск, с гаранциите на Макрон и Меркел. Ако се бяха спазвали, никога нямаше да се стигне до това. Даже напротив, излезнаха доказателства, че те и никога не са мислили да ги спазват, едиснтвено и само тези споразумения са дали време на Украйна да се тренира и въоръжава.

 

Все още не ми го побира главата, че има хора, които си мислят, че Путин, ей така рязко изнивиделица се е събудил и решил да нападне Украйна....

Защо игнорираме Меморандума от Будапеща тогава? Малко по-стар е и Русия е гарант по него. 

 

16 minutes ago, RaptoR said:

Нали прочете източниците? Или пак да пусна поста? Прочете ли ги? Щото ти един от тях не четеш сутрин, но укропитешките тъпотии ги поемаш без вазелин! Жадно и постоянно. Интересното е, че са все тъпотии до една.  

Не ти харесаха цитатите от "източниците" ли ? :laughing:

Копи пействай колкото си искаш, но ако всеки коментар към копирането ще бъде посрещан с "укропитеци", какъв е смисъла ? :D 

 

И пламени е по-бърз :D

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Отдавна се доказа, че полемиката с укропитеци е излишно губене на време. Иначе казано нямам време за губене по безсмислен начин с хора, които подскачат на всяка укроизмислица, колкото и идиотска да е тя. Само мога да им се посмея. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

И ти верно ли като първосигналните тъпанари си мислиш, че като не подкрепям Украйна подкрепям Русия??? Тва верно ли сте такива злета бре?!?!

Това защо да е първосигнално? Аз като гледам мач м/у отбор, който мразя и такъв, за който ми е все тая, съм за втория. Не е ли тамън логиката тука?

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

  

14 hours ago, RaptoR said:

Да ги съчиняваш???? Ми то тва е - малоумните укропитеци лапат на съчинения :laughing1:

 

13 hours ago, RaptoR said:

Укропитешка тишина, а има още шамари за раздаване :effemine2:

 

13 hours ago, RaptoR said:

Ти трябва да се "ориентираш", макар абсолютно невъзюможна мисия да е това. Укропитек по призвание, но както съм казал - ТЕБ те разбирам

 

13 hours ago, RaptoR said:

Такова сладко укропитече си ми, че направо се просълзявам  :effemine2:

 

13 hours ago, RaptoR said:

Да споря за кое? Че си тоталка укропитек, но отдавна съм казал, че разбирам защо???? УКРОПИТЕК, миличък, сори - ФАКТ

 

12 hours ago, RaptoR said:

Начи, р'ийш ли, тъпотиите ги прескачам на мига. Що не пробваш верно да водиш дискусия с нея? Загубил си предварително, но може ли да се посмея, че имам нужда от порция смях :laughing1:

 

11 hours ago, RaptoR said:

Трагедия, уникална трегедия :laughing1:
Сички зиаме по 4 хилки :rofl:

 

11 hours ago, RaptoR said:

Ти така или иначе само идиотщини вадиш, мили мой, но все пак си разбран защо :laughing1:

 

3 hours ago, RaptoR said:

Нали прочете източниците? Или пак да пусна поста? Прочете ли ги? Щото ти един от тях не четеш сутрин, но укропитешките тъпотии ги поемаш без вазелин! Жадно и постоянно. Интересното е, че са все тъпотии до една.  

 

3 hours ago, RaptoR said:

Отдавна се доказа, че полемиката с укропитеци е излишно губене на време. Иначе казано нямам време за губене по безсмислен начин с хора, които подскачат на всяка укроизмислица, колкото и идиотска да е тя. Само мога да им се посмея. 

 

 

 

3 hours ago, plameni said:

Да припомним, че анексията на Крим, т.е. нарушението на Меморандума е много преди споразуменията.

Всъщност имало документ и от преди Меморандума :D

The_transfer_of_Crimea.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

Това защо да е първосигнално? Аз като гледам мач м/у отбор, който мразя и такъв, за който ми е все тая, съм за втория. Не е ли тамън логиката тука?


Е па те го те - по-първосигнално от това здраве му кажи! Веднага правя паралел с говеждия отбор - млатят ги с 5-0 Барса, они го наричат историческа загуба, демек не е с 10-0. Ти си челен пример за първосигналност. Аз лично омраза към никой отбор нямам (освен краварския) и съответно мога да си вадя обекивни изводи за мача, а не да вряскам за едните, щото не харесвам другите.  
Между другото покрай някои хора, включително форумни, започвам да се усещам, че намразвам украинския отбор и това без да харесвам руския. Което си е сериозно постижение - да докараш човек дотам. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

Всъщност имало документ и от преди Меморандума :D

The_transfer_of_Crimea.jpg

 

Онова си е "вътрешнофирмена работа", както се казва :lol:

 

Това е по-важното:

1.png 2.png

 

И този Договор, в който детайлно е описана границата.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, charmock said:

 

 

Да обобщя казаното във видеото:

 

1. Про-руския президент на Украйна, който се укрива в Русия, не е направил нищо по отношение на конфликтите през 2013-та в Донбас. Виновен за това е западът.

2. Ние не искаме да сме част от Украйна, но Украйна ни спря водата.

 

3. В Донбас падат бомби, а жителите се мобилизират, за да воюват. Не става ясно на чия страна и срещу кого.

 

5. Оръжия произведени в България с цел продажба, се използват в Украйна от 2014-та.

 

6. Българското правителство не дава гражданство и паспорти на хора от Донбас, които ги искат. Защо ги искат щом не живеят в България - не става ясно. Защо им ги отказват - също. Полша давала.

Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2023 at 10:01 PM, Godfather said:

Не разбирам защо изобщо го задаваш този въпрос? Ако Испания беше нахлула в Португалия и бяха почнали да избиват мирното португалско население (не, че подобен сценарий е изобщо възможен де), със сигурност мога да ти гарантирам, че отношението щеше да е абсолютно същото. Тук говорим за едни съвсем пределно ясни категории без никакви нюанси - дивашки агресор, избиващ мирното население на чужда държава с цел анексиране на тритории от една страна и местното население, защитаващо територията, независимостта и буквално живота си от агресията на въпросните диваци.

 

ПП. Ся тва за егоизма нещо не можах да го схвана. Ти нямаш ли близки и познати в България? Как така не ти пука за тях? Имай предвид, че потенциално нападение с цел завладяване отново на България от страна северномонголските диваци не само вече се е случвало в миналото, ами е милиони пъти по-вероятно от хипотетичния испански сценарий!

Родителите останаха... Дано се решат след пенсия да дойдат при нас и после потоп да става в нашата страна - на кура ми е. Ония парламентарни миндили и всички татини синчета заслужават всичко лошо, което може да им се случи. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

дивашки агресор, избиващ мирното население на чужда държава с цел анексиране на тритории от една страна и местното население, защитаващо територията, независимостта и буквално живота си от агресията на въпросните диваци.


Тая поредна КОЛОСАЛНА тъпотия на Билборда не бях я видял... Пусто що ми трябваше да се заглеждам... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Тая поредна КОЛОСАЛНА тъпотия на Билборда не бях я видял... Пусто що ми трябваше да се заглеждам... 

И точно в деня в който се отдава почет към жертвите на комунизма...

:Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Тая поредна КОЛОСАЛНА тъпотия на Билборда не бях я видял... Пусто що ми трябваше да се заглеждам... 

Зомбацията на задунайските петоколонници в пълния си блясък. Даже в най-отнесените SciFi продукции не показват такива изкривени паралелни вселени, като тази на нашенските русороби, облъчени необратимо с малоумната пропаганда на "гаварит масква". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Латерните в пълния си блясък!!! ЕДНА нова дума измислете бе! :rofl:

============================================

Николчо - така си е. То затова и все повече хора разпродават каквото имат тук и се изнасят в Гърция. Не останаха вярващи в някакво положително развитие. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Латерните в пълния си блясък!!! ЕДНА нова дума измислете бе! :rofl:

============================================

Николчо - така си е. То затова и все повече хора разпродават каквото имат тук и се изнасят в Гърция. Не останаха вярващи в някакво положително развитие. 

Никой няма да я оправи. До 30, 40 години КогИ ние ще измрем - няма да я има тая страна. Само цигани и такива 4то отделение ще са останали... Може би 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DON_CHEFO said:

Никой няма да я оправи. До 30, 40 години КогИ ние ще измрем - няма да я има тая страна. Само цигани и такива 4то отделение ще са останали... Може би 

 

Къмто момента такива са тенденциЙтиЙ... Тъжно, но факт. Масова циганизация и селяндуризация... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...