Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

1 hour ago, mIRCata said:

Има предвид, че Виден не ходи да гласува, пък се смее на хората, че го правят и що ти за тоя, ти за оня. Но своя глас не ходи да дава

Той Мисира не схваща на какво точно се смее, а го прави, щото сам си е решил, че това го поставя в някаква "правилна" схема. Според него реалността се определя от това, каквото той каже. Ако каже, че Слънцето се върти около Земята, значи е така. Всички, които му говорят обратното с аргументи, са либерасти, укропи или там с каквито други шаблони оперира. Мисирска му работа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Криптобанката Nexo и регулаторите в Съединените щати са постигнали окончателно споразумение. Това потвърдиха и от компанията в писмо, изпратено късно снощи.
В текста се посочва, че не са налице каквито и да било твърдения или обвинения от страна на федералните регулатори на САЩ, че Nexo е участвало в измама или клиенти на Nexo са били ощетени или подведени относно финансовото състояние на компанията.

И допълват, че това слага край и на всички производства по отношение на компанията в осем американски щата, които са изцяло от административен характер.

Като част от споразумението с регулаторите в САЩ, Нексо трябва да плати глоба от 45 милиона долара. Компанията се е съгласила и да прекрати продажбата на нейни продукти на американски инвеститори.

 

Nexo Agrees to Pay $45 Million in Penalties and Cease Unregistered Offering of Crypto Asset Lending Product

 

Дали някой разбра, какво се случи с конфискуваните от държавата или по-скоро от Цацаратурата 213576 биткойна през май 2017-а?

Link to comment
Share on other sites

  

8 hours ago, plameni said:

Nexo Agrees to Pay $45 Million in Penalties and Cease Unregistered Offering of Crypto Asset Lending Product

Вече има и споразумение с БГ https://www.nenovinite.com/ne/politika/nexo-se-sporazumya-i-s-rodnata-prokuratura-prehvurliha-60-ot-firmata-na-peto-evroto?fbclid=IwAR2jB0_0FMkLk9Jp7wRkz9zV9q_Gnp7yrT6prBjNmdV9wRf-5kc0LB-vMWM:D

8 hours ago, plameni said:

Дали някой разбра, какво се случи с конфискуваните от държавата или по-скоро от Цацаратурата 213576 биткойна през май 2017-а?

Имам чувството, че онова беше рандом глупост/хвалба. Но казва ли ти някой

 

Страшничко им е :D Но мислех, че са против поставянето на оръжия в градове ...  :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да ни е честито - отдавна предизвестените четвърти предсрочни избори пристигат. Явно сме много богата държава... Боко тулупа ще вземе още повече гласове с хартиените си приятели, избирателната активност ще е престъпно ниска и е крайно време някой да се усети, че един минимум от поне 40% трябва да бъде установен. Иначе знаете добре какво и как става. 

Ясене -  при тази поредна туиот мастурбация нещо нищо не виждам. Нито къде е това, нито какво е това - пълна мъгла. Вероятно някой си оправя някъде вентилацията на сградата... Как ги лапате всичките тия миризливи партенки като топъл лЕп... Смях.   

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mockingbird said:

Да те питам, като мръниш за ниската избирателна активност, ти няма ли да си дигнеш дупето и да пуснеш една бюлетина?


Абсолютно не! И напълно ми е ясно защо пада избирателната активност. 
Виж обаче с тебе и с Боби имаме да пием много сериозно  :laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, plameni said:

 

т.е. отново ще си част от престъплението?


Престъплението съставлява само и единствено признаването на подобни "избори" 
Няма да повтарям 23523-ти път кога ще гласувам. 
Маждувременно както си стои човек и попада на някви неща... 
 


 


И в един момент сериозно се пита - кво правя аз тука?!?!? Тия мазни мангали сводници имат същите права с мен... 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, RaptoR said:


Абсолютно не! И напълно ми е ясно защо пада избирателната активност. 
Виж обаче с тебе и с Боби имаме да пием много сериозно  :laughing1:

 

Шса сетиш…нЕма празно при мене…:P

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Mockingbird said:

Шса сетиш…нЕма празно при мене…:P


Становището излезе, отиваме на договор за присъединяване и проектиране и изграждане. Дотук ми е поръчал некъФ Бушмилс, ма аз други планове имам :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mockingbird said:

Иди да гласуваш, моля те!


Съвестта ми не позволява да участвам в престъпен цирк, нито има някой, за който дори да си помисля да гласувам. Няма как да се случи. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Ясене -  при тази поредна туиот мастурбация нещо нищо не виждам. Нито къде е това, нито какво е това - пълна мъгла. Вероятно някой си оправя някъде вентилацията на сградата... Как ги лапате всичките тия миризливи партенки като топъл лЕп... Смях.   

И ти като шопа - е тé такова животно нéма :laughing1:

Ама голям си, гугълни си го :))) 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Престъплението съставлява само и единствено признаването на подобни "избори" 
Няма да повтарям 23523-ти път кога ще гласувам. 

 

Аз пък няма да се уморя да питам, кой точно очакваш да приеме правилата, при които ти си готов да гласуваш???

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя дали да си губя времето за едно Не Подкрепям Никой. А дано избирателната активност е под 2 процента, та да ни пишат по всички медии и някво чудо може и да стане 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

И ти като шопа - е тé такова животно нéма :laughing1:

Също става и "абе не знам как е, ама и така не е". Или казано с две думи, Мисирска логика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

С "Не подкрепям никого" не се променя нищо, защото при преброяването тези гласове не се отчитат при определяне на 4%-ния праг за влизане и 1%, при който партиите получават субсидии.

На практика е без значение, дали ще гласуваш така, или изобщо няма да гласуваш.

Единственият начин да окажеш влияние само върху тези проценти, без да подкрепяш някоя от основните партии, е да се гласува за формация, която гарантирано ще е под 1%, а ако искаш да имаш възможност да проследиш правилното отчитане на гласа ти, да добавиш и някаква конкретна преференция.

Ако в крайните резултати за твоята секция липсва твоето гласуване, това автоматично означава манипулирано преброяване.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ARPAnet said:

И ти като шопа - е тé такова животно нéма :laughing1:

Ама голям си, гугълни си го :))) 


Умишлено да се ровя в кошница с лайна!?!? Аз да не съм мисирка да кълва на билборд монтажи???

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

Ако в крайните резултати за твоята секция липсва твоето гласуване, това автоматично означава манипулирано преброяване.

И ще се оплачеш на кой? Арменският или на Хисарският поп,за мен всички са боклуци ,но гласувам за някой после ми става по драго като ги псувам.Оправя ще има когато има кютек с бъркане в носа чоплене в уши или задни части все тая дебилите ще се роят и умните и красивите ще си бъркат под полите или панталоните зависи кой е на смяна кирчо(спасителят на укрите) или кокорчо (общият)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, plameni said:

С "Не подкрепям никого" не се променя нищо, защото при преброяването тези гласове не се отчитат при определяне на 4%-ния праг за влизане и 1%, при който партиите получават субсидии.

На практика е без значение, дали ще гласуваш така, или изобщо няма да гласуваш.

Единственият начин да окажеш влияние само върху тези проценти, без да подкрепяш някоя от основните партии, е да се гласува за формация, която гарантирано ще е под 1%, а ако искаш да имаш възможност да проследиш правилното отчитане на гласа ти, да добавиш и някаква конкретна преференция.

Ако в крайните резултати за твоята секция липсва твоето гласуване, това автоматично означава манипулирано преброяване.

Благодаря, че ми каза. Спести ми ходене и губене на време. НЯМА партия, за която да гласувам. Няма да гласувам за по-малко зло и тн простотии. Точно заради тия боклуци преди 10 години ходих да гласувам... На втори терминал. На всички им пожелавам свещи... За опело

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:


Умишлено да се ровя в кошница с лайна!?!? Аз да не съм мисирка да кълва на билборд монтажи???

Аз съм толерантен, всеки може да се определя както си иска. Кой гъска, кой мисирка :laughing:

 

А за гласуването, все още не разбирам кой/как се очаква да промени нещо без искащите промяна да заявят това чрез гласовете си. Но както казах, толерантен съм, а и не за всеки гласуване=разходка по центъра на Прага, един вид съвместяваме полезното с приятното :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, чудя се за кой да гласувам на предстоящите избори. 
ГЕРБ - три мандата ни управляват, заради тях сме на тоя хал.

БСП - никога. 
ДБ - бивша гербаджийска подлога, добила популярност с рейд с лодка.

Копейкин - твърдо не. 
ИТН - тоя чалгар хич не трябва да го има на политическия фронт. 
Бълг. Възход - без коментар. 
ПП - Гласувах за тях предишните пъти, силно разочарован съм от некомпентентността им. 
Глас за друга дребна партия - смисъл няма. 
Не одобрявам никой - пак няма смисъл. 
Трябва да гласувам, щото гнусните педали, печелят от моята неактивност. 
Кор да ги оноди всички политици, депутати….

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...