Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Казват мастурбаторите връз туитове и украински монтажи и колажи!  Умирам от смях!!! МЕД!!!!! (един от великите лафове на Стефчо) 

Друго не мож изсра, нали :rofl:

Чакам сега за русоробията, ватниците, копейките, северномонголците и т.н. тъпотии от латерните безсрамни. :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

Ето и официалният бюлетин на нигерийското правителство.

Бахахахахахахахаха, пандизчиите на Пригожин си продават оръжията на африкански каналджии! КЛАСИКА! :lol: :rofl:

 

ПП. И още смях от северномонголската кочина:

 

РЕВА - "экспериментальная китайская резина" при минус 35 градуса в Якутск (щото ватенките не могат сами да си произвеждат гуми за ледената им пустош). :laughing1:

 

А тук на някакъв летящ таралясник Ан-26 му изхвърча вратата по време на полет:

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, plameni said:

Почти сигурно вървим към нови избори.

Че то това не беше ли ясно още от деня след изборите? Ситуацията идеално устройва президента и гроп. Далаверите си вървят като едно време, всеки си прави каквото иска, гешевия башибозук вилнее отново, всичко е точно. На кой му е притрябвало редовно правителство? 

Link to comment
Share on other sites

Нали си прокараха хартиената бюлетина все пак. На следващите избори ще са първа политическа сила с по-голям процент и се връщаме 6 години назад.

Link to comment
Share on other sites

Осъзнавате ли колко либерастко укропитешки е форОма? :rofl:
Сере се на поразия с туит полюции, монтажи и прочее резили на укропитеци, но днес съвсем случайно чух, че хеликоптер "паднал". Умирам си от смях. Макар всякакви убийства да не са нищо позитивно. И никога не са убити правилните хора 
Иначе мълчанието на агнетата - МЕД
 

Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2023 at 3:11 PM, w00x said:

Нали си прокараха хартиената бюлетина все пак. На следващите избори ще са първа политическа сила с по-голям процент и се връщаме 6 години назад.

Чета, че и решенията в  енергетиката ще върнат сектора с поне десетилетие назад. 

Link to comment
Share on other sites

Имах време да разгледам позицията на Нигерия, не ми се видя ясно да има посочена виновна страна (за изтичането на оръжия) от конфликта м/у укропитеци и северномонголци.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не разбирам къде е скандала в това. "Има боклуци във всяка страна." Това ли е заключението? Ами... браво тогава. Дайте на човека Пулицър.

Link to comment
Share on other sites

Влязох от скука да попрочета и се радвам, че Виден няма много съмишленици...
Има надежда все пак...

Тежки времена идват за пРосия, Видене, тежки...
А ние още чакаме кога ще свършат горивата...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AssassiN said:

Влязох от скука да попрочета и се радвам, че Виден няма много съмишленици...
Има надежда все пак...

Тежки времена идват за пРосия, Видене, тежки...
А ние още чакаме кога ще свършат горивата...


Да не остана без аудитория вече у фейса, та идваш и тук да се изакаш? Много малко изкара...  :rofl:
Никой, никога, никъде не е казвал, че горивата ще свършват. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


Да не остана без аудитория вече у фейса, та идваш и тук да се изакаш? Много малко изкара...  :rofl:
Никой, никога, никъде не е казвал, че горивата ще свършват. 

Аз не пиша за аудитория, иначе имам, благодаря. Един русороб е останал, ама ще го шитна и него тея дни, доволно поразчистих. А така като гледам положението, само ти акаш в тая тема...

Искаш да ми кажеш. че ти не си писал, че един твой приятел, дето е много навътре в нещата ти е казал, че до дни свършват горивата?

 

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AssassiN said:

Аз не пиша за аудитория, иначе имам, благодаря. Един русороб е останал, ама ще го шитна и него тея дни, доволно поразчистих. А така като гледам положението, само ти акаш в тая тема...

Искаш да ми кажеш. че ти не си писал, че един твой приятел, дето е много навътре в нещата ти е казал, че до дни свършват горивата?

 


Да ти кажа и тука ги ошамарваме либерастите и укропитеците порядъчно. Тия дни са особено тихи, а аз страхотно се забавлявам. Което ми напомня, че вчера докато пиехме за здравето на един Наско леко подочух по радиото, че някакъв хеликоптер май паднал от силния вятър... Странно мълчание тук по темата. Иначе като пуснат колаж с билборд, тъпанарси туит, монтаж със самолет или кадри от видеоигра е яка хайдушка мастурбация!  :laughing1:

Не съм, разбира се - имаше опасност да ни СПРАТ горивото. И те го спряха - само че не бензина, а газа. Пак си у фантастиката. Ама така са укропитеците, гласуващи за ПП Продажни Путки  и дай България.... Въобще събитията от последните дни са супвер забавни. 
 

Link to comment
Share on other sites

Абе, аз не виждам какво ошамарвате, ама сигурно в Телеграм така са писали... Върнах няколко страници назад, и гледам че май само ти си с русоробски манталитет.

Така го спряха газа, че вече никой не го иска. Сега ще го продават на Китай на половин цена... :D
Я ми кажи, ватенките още колко ще изкарат, преди да падне Путлер от някой прозорец, а те да тръгнат да ровят по кофите? Нали се сещаш колко ще са репарациите? А пРосия не е Германия, няма как да ги избачкат тея пари...


 

Link to comment
Share on other sites

На мен лично Русия нито ми е приоритет,нито ми е интерес дори. Разбира се либерастките укропитеци както винаги като нямат какво да кажат и ръсят тъпотии. Смях в залата. 
За да се посмеем още - я кАи ся пак как гласува за дай България :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Да де, ти си от онея, дето не че подкрепят Путлер, ама.... :D

А относно това как и за кого съм гласувал, аз никога не съм го крил. Да, за тях гласувах и пак ще гласувам за тях.

Link to comment
Share on other sites

Поне гласуваш. И можеш да се успокояваш, че тия дето много знаят, си знаят само по Интернет, а мнението им остава просто едно ехо в празна стая. :) 

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така. Те си се надушват. Ако отидеш на стената на който и да е русороб, има една камара съмишленици, дето му лайкват всички постове и обясняват колко по-яко било по Тошово, а сега за едни банани как ни е онодил гнилия Запад. Най-често пишат от Германия, Англия, Испания, от пРосия още не съм виждал, ама разправят, че имало, само дето интернет нямали и не могат да се изявяват...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, earache said:

Имах време да разгледам позицията на Нигерия, не ми се видя ясно да има посочена виновна страна (за изтичането на оръжия) от конфликта м/у укропитеци и северномонголци.

Значи сме двама :))  

10 minutes ago, AssassiN said:

Най-често пишат от Германия, Англия, Испания, от пРосия още не съм виждал

Сигурно си чувал израза "Пью — но с отвращением" :D Та и така. :)
 

Иначе гледам, че и тук е стигнала цялата история с Nexo, но хайде поне да допълним картинката, странно ми е, че тази част е пропусната. СлучаЕност ? :laughing:

Бащата на основателя на Nexo е агент “Петров” на ДС и ортак на Бойко Борисов | Bivol.bg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

Идеята ми беше, че не ходят да гласуват на изборите, което реално лишава мнението им от каквато и да било тежест.

И това не е точно така. Тези, които се възползват най-много от ниската избирателна активност са партиите с твърд, зависим електорат - ГЕРБ и ДПС най-вече.

Link to comment
Share on other sites

Има предвид, че Виден не ходи да гласува, пък се смее на хората, че го правят и що ти за тоя, ти за оня. Но своя глас не ходи да дава

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...