Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

4 minutes ago, RaptoR said:

Абсолютно нищо изненадващо.... Пълна трагедия... 

 

К'во ти пука? Нали лично ти нямаш принос към трагедията?

Каквото сме ти надробили гласуващите, това ще сърбаш.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Баси, гроб пак ще ни управлява! 
Явно си го заслужаваме, с тая ниска избирателна активност. 
Едно само не мога да си обясня, колко прост трябва да си, за да гласуваш за някой, управлявал те 12 години, оставил те на дъното на всяка една статистиката в европейския съюз? 

Link to comment
Share on other sites

Трябва просто искрено да вярваш, че цената на всичко зависи от правителството.
И като излезе някой да ти каже, че ще ти намали бензина с 1лв, веднага се юрваш към урните и гласуваш! Щото ти е тъпо заради скъпото гориво, да си разваляш рутината да пътуваш всеки ден на 500 метра с колата.

А, да. И "Киро" има любовница. Голям проблем е това.
Българинът задява всяка контрольорка в автобус, продавачка и сервитьорка, но е много скандализиран, когато някой политик има извънбрачна връзка.

 

------

 

Копейкин щял да оттегля признаването на Косово от страна на България...... Така било правилно ако не признаваме анексиранете от Русия територии в Украйна. Ако сме признавали Косово, трябвало да признаем и анексираните региони в Русия.

Санкциите срещу Русия трябвало да се оттеглят, каза.

 

:sleep:

Link to comment
Share on other sites

Един колега неска ме питаше кой е Копейкин и аз му казах: "тоя е дебила на Възраждане, бетер Волен е" и ся се гордея със себе си колко ги разбирам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, w00x said:

Това е, защото всички са много умни и разбират от всичко, българинът е специалист във всяка една област, за всяко нещо има мнение и готово решение, рядко можеш да чуеш или видиш някой да каже, нямам мнение, незнам, не разбирам, не съм компетентен. 
Нахакана и надута работа, а реално никаква стойност, с такава закостенялост няма как да се промени нещо…
Нейсе, ще си понесем още малко от боковата тегоба, пък като станат 2 на 2 милиона цигани/българи няма да ни пука, щото вече ще сме се изнесли далеч от тая помийна яма.


 

Link to comment
Share on other sites

ГЕРБ си има твърд електорат и той си гласува за него, не виждам някаква изненада. Много народ са натъкани тук и там на разни служби благодарение на партията и няма как да не гласуват за тях. Та те като си гласуват, а другите си седят у тях и викат, аз не подкрепям никого, подкрепят ГЕРБ и те си печелят.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

FB_IMG_1664732344997.jpg

Така и гласувах ;). Естесвено за НИКОГО. 

 

Нямаше почти никой да гласува.... За разлика когато Слави влезна във властта 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DON_CHEFO said:

 

За двупартийната система може и да важи, но в България негласуването означава индиректна подкрепа на партиите с твърди ядра (ГЕРБ, ДПС) и снижаване на 4% граница, което помага на много малки партии да играят ролята на "златен пръст".

Въпрос на аритметика...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, chasti said:

Трябва да има партия на хората с психични отклонения, която @RaptoR да може да припознае, че да бъде парламентарно представен.

 

@netrootbg Чакай малко, изборите се провеждат по кодекса на братството на почтените! С ЦИК избран от братството и с дата, насрочена от техния вожд.

Че и шефа на НСИ и той е от почтените. Къде тука интересите на ГЕРБ? Бълнуваш :D 

 

 

 

 

Ти нали нямаше да отеделяш време от почивния си ден. Ама всъщност троловете почивен ден ден нямат, тая норма трябва да се изщрака. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, plameni said:

 

За двупартийната система може и да важи, но в България негласуването означава индиректна подкрепа на партиите с твърди ядра (ГЕРБ, ДПС) и снижаване на 4% граница, което помага на много малки партии да играят ролята на "златен пръст".

Въпрос на аритметика...

Това не знам защо, хората не го разбират! Казват, няма да участвам в тоя цирк, всъщност участват точно на 100% и си избират и ГЕРБ и ДПС и останалите... 

 

Иначе ситуацията става интересна, ама не виждам как ще стане правителство. Дори да има ще е пак за кратко, както обичаме да сваляме правителства в студа януари или февруари.

Link to comment
Share on other sites

Аз ли се бъркам или главния виновник за сегашната криза и въпросните идиотски избори май е заплашен да не прескочи 4%-та граница? :lol:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Godfather said:

Аз ли се бъркам или главния виновник за сегашната криза и въпросните идиотски избори май е заплашен да не прескочи 4%-та граница? :lol:

 

Той много настояваше да управлява сам. Ще управлява сега, но извън парламента.

Следващите такива ще са Възраждане.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, plameni said:

Ако не се появят някакви решаващи гласове от чужбина, точно тъй ще стане.

Значи евентуално поне едно свястно нещо може да излезе от тия идиотски избори. :lol:

 

Едит: при обработни над 80% от протоколите до момента, чалгарите все още са извън Парламента.

Link to comment
Share on other sites

Гласовете от чужбина са силно показателни, още търпете да няма електронно гласуване... Па има и глупаци, които си мислят как правят нещо гласувайки... А в списъците още има мъртъвци... 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, RaptoR said:

Гласовете от чужбина са силно показателни, още търпете да няма електронно гласуване... Па има и глупаци, които си мислят как правят нещо гласувайки... А в списъците още има мъртъвци... 

Мисир, напълно съм съгласен, че трябва да има електронно гласуване, ама ти така или иначе не гласуваш, та не знам за какво се напъваш в случая? Ако "теорията" ти за нагласените избори е валидна, какво ще промени въпросното електронно гласуване? :lol:

Link to comment
Share on other sites

А вие, просветените-негласуващи, какво точно си мислите че правите? В смисъл, освен че бетонирате гроп и потурнаците, нещо друго? 

Link to comment
Share on other sites

Електронното гласуване ще направи единствено по-лесно гласуването за хората, които не могат или ги мързи да отидат до урните. Нищо друго.

Машинното гласуване е достатъчно пъти по-трудно за манипулация от това с хартиена бюлетина.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...