Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

52 minutes ago, deus_pld said:

А вие, просветените-негласуващи, какво точно си мислите че правите? В смисъл, освен че бетонирате гроп и потурнаците, нещо друго? 

Също така и нарушават закона ;). Гласуването е задължително. Няма глоба обаче за неспазването...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, Godfather said:

Мисир, напълно съм съгласен, че трябва да има електронно гласуване, ама ти така или иначе не гласуваш, та не знам за какво се напъваш в случая?


Абе, бастун, при електронно гласуване къмто 2 милиона реални хора ще гласуват отвън. Сега виж резултатите от там - резаците са КОНСТАНТА, останалите просто няма как да се включат, ЕСТЕСТВЕНО пИчели тулупа с клатикурието в администрацията и "наши, читави фирми". Тъпаците пропускат, че той още държи местната власт, която е най-важна. Тва сте верно безмерно кухи, кошмарно... Пусто как ли аз все познавам...  

 

 

56 minutes ago, netrootbg said:

Също така и нарушават закона ;). Гласуването е задължително. Няма глоба обаче за неспазването...


Ибрикчийче, кой закон съм нарушил? Ти си ненормалнпо нахален вече... Що не се пробваш да ме задължиш и да се скопя например?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, RaptoR said:

кой закон съм нарушил?

 

ИЗБОРЕН КОДЕКС

...
Чл. 3. (1) (Изм. - ДВ, бр. 39 от 2016 г., в сила от 26.05.2016 г.) Изборите се произвеждат въз основа на всеобщо, равно и пряко избирателно право с тайно гласуване и осигуряват свободно изразяване на волята на избирателите. Гласуването е задължително, извършва се лично от избирателя и представлява изпълнение на гражданския му дълг.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, RaptoR said:

Сега виж резултатите от там - резаците са КОНСТАНТА, останалите просто няма как да се включат, ЕСТЕСТВЕНО пИчели тулупа с клатикурието в администрацията и "наши, читави фирми".

 

Начии, сам казваш, че вота на шарените гащи и на гроп са константа, ерго ЕДИНСТВЕНО от избирателната активност ще им зависи процента, обаче като му кажеш- върви гласувай тогава, ааа не, те изборите са нагласени, в циркове не участвам. После вика, аз нали ви казах, псува и налита на бой.

Като излязъл от меме на класическия българин си, няма такъв фейспалм просто :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Ибрикчийче, кой закон съм нарушил? Ти си ненормалнпо нахален вече... Що не се пробваш да ме задължиш и да се скопя например?

Другарю, plameni ти е отговорил. Иначе и аз щях да ти цитирам това. За пореден път публично нарушаваш законите на страната.

 

 

1 hour ago, plameni said:

 

ИЗБОРЕН КОДЕКС

...
Чл. 3. (1) (Изм. - ДВ, бр. 39 от 2016 г., в сила от 26.05.2016 г.) Изборите се произвеждат въз основа на всеобщо, равно и пряко избирателно право с тайно гласуване и осигуряват свободно изразяване на волята на избирателите. Гласуването е задължително, извършва се лично от избирателя и представлява изпълнение на гражданския му дълг.

 

Link to comment
Share on other sites

Ама защо някакви си 2 млн. от чужбина трябва да са приоритет за да имат право на глас?

Защо 2 млн. повече не отидат да гласуват вътре в страната?
И по-лесно и по-бързо го направиха, в пъти по-трудно за манипулиране и купуване на гласове (корпоративния, контролиан вот е друга тема).
И накрая не спира да се говори от мрънкащи чичаци, вечно недоволни от ситуацията в страната, че нищо няма да се оправи.
Еми да няма, когато над 40% от населението не гласува (вече излязоха нарочно пазените дълго данни за населението, при които се оказва, че от 6,5 млн. население имаме 6,7 млн с право на глас), няма да се оправим.
Но да кажем, че това повече влияе избирателната активност като процент.
И преди да се каже "ми то няма за кого", да не би ако го направят да се гласува електронно то разстояние ще има? Партиите в едно 80-90% ще са същите.
Така че, хайде да се спрем с оправдаването и да си признаем, че е по-лесно да се мрънка и да се плюе, отколкото да се отделят 30 минути в една неделя за гласуване.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, evropata said:

Ама защо някакви си 2 млн. от чужбина трябва да са приоритет за да имат право на глас?

 

Също така, кой гарантира, че тия 2 000 000 няма да гласуват за Възраждане и ГЕРБ?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, w00x said:

 

Също така, кой гарантира, че тия 2 000 000 няма да гласуват за Възраждане и ГЕРБ?

Що да не гласуват за Възраждане, гледам, че вота в Австралия е основно за тях.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, charmock said:

Що да не гласуват за Възраждане, гледам, че вота в Австралия е основно за тях.

Най-решаващите 117 гласа от Австралия са получили Вържадане...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, charmock said:

Що да не гласуват за Възраждане, гледам, че вота в Австралия е основно за тях.

 

По-интересен е вотът за Възраждане от Германия (4643), Испания (3353) и Великобритания (5770).

Едно от исканията им не беше ли референдум за оставане/излизане от ЕС или тия избиратели изобщо не са го разбрали това?

Странни хора...

 

ЕДИТ:
Имаше едно добро предложение:

Тия дето гласуват за вгъзраждане така и така утре ще влизат в училище, да вземат да си го завършат тоя пети клас.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Най-обичам патриоти, милеещи за страната, а живеещи в други страни.

Искат да излизат от ЕС, да се махаме от НАТО, да съ ибем с Русия(те нас най-вече), ама си хванали чантата и заселили половин Европа.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, plameni said:

 

ЕДИТ:
Имаше едно добро предложение:

Тия дето гласуват за вгъзраждане така и така утре ще влизат в училище, да вземат да си го завършат тоя пети клас.

Аз имам пети клас, имам и висше образование, жена ми също, както и доста от приятелите и познатите ми които са гласували за тях.

11 minutes ago, mIRCata said:

Най-обичам патриоти, милеещи за страната, а живеещи в други страни.

Искат да излизат от ЕС, да се махаме от НАТО, да съ ибем с Русия(те нас най-вече), ама си хванали чантата и заселили половин Европа.

Аз винаги съм бил патриот, ако искам мога да живея в Америка, но не го правя. Защо винаги патриотизма трябва да върви с Русия????

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, plameni said:

Едно от исканията им не беше ли референдум за оставане/излизане от ЕС или тия избиратели изобщо не са го разбрали това?

Не забравяй англичаните и техният Brexit :)) И колко бяха учудени някои от последствията за тях :D 

 

Това много ми хареса :))

0lUYp1g.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, charmock said:

Аз имам пети клас, имам и висше образование, жена ми също, както и доста от приятелите и познатите ми които са гласували за тях.

 

Ти не беше ли гласувал и за Атака преди? Твои приятели също. Докато още бяха партия де.

От Възраждане казаха, че били ЗА признаването на анексираните от Русия територии в Украйна, освен ако България не отменяла прознаването на Косово. Цяла вечер като отворех някоя телевизия, КК обясняваше това.

Смяташ ли, че такава позиция, е печеливша за България?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, plameni said:

 

ИЗБОРЕН КОДЕКС

...
Чл. 3. (1) (Изм. - ДВ, бр. 39 от 2016 г., в сила от 26.05.2016 г.) Изборите се произвеждат въз основа на всеобщо, равно и пряко избирателно право с тайно гласуване и осигуряват свободно изразяване на волята на избирателите. Гласуването е задължително, извършва се лично от избирателя и представлява изпълнение на гражданския му дълг.


Гласуването е задължително? Айди бе!!!! Я да видя в НК кой и как и за какво ще съди болшинството отвратени. Пламене, буквоядстваш пак от ... може би възможно най-тъпото място... 
 

3 hours ago, deus_pld said:

 

Начии, сам казваш, че вота на шарените гащи и на гроп са константа, ерго ЕДИНСТВЕНО от избирателната активност ще им зависи процента, обаче като му кажеш- върви гласувай тогава, ааа не, те изборите са нагласени, в циркове не участвам. После вика, аз нали ви казах, псува и налита на бой.

Като излязъл от меме на класическия българин си, няма такъв фейспалм просто :Facepalm:


Дали? Не - в циркове нагласени, дето ги познавам предварително на 90% няма да участвам, може да си сигурен. Скапания ти глас дали нещо промени, като има къмто 100 мъртви срещу него и 1/3 лишени от глас? Пич, ти да не пиеш повечко от пикните на Загрей? Недей така бре! 
 

2 hours ago, netrootbg said:

Другарю, plameni ти е отговорил. Иначе и аз щях да ти цитирам това. За пореден път публично нарушаваш законите на страната.


Изплакни ибрика преди да ми казваш какво нарушавам аз и къде, па и публично (вай вай вай). НЕ гласувах и няма да гласувам доде няма електронно гласуване, набий си го у тиквенцето, па ако искаш докладвай в ДС, НАТО и ООН едновременно. 
 

2 hours ago, evropata said:

Ама защо някакви си 2 млн. от чужбина трябва да са приоритет за да имат право на глас?

Защо 2 млн. повече не отидат да гласуват вътре в страната?


Осъзнаваш ли каква тъпотия си написал? Бетер оная в темата за сериали... 
 

1 hour ago, w00x said:

Също така, кой гарантира, че тия 2 000 000 няма да гласуват за Възраждане и ГЕРБ?


Всеки с IQ над температурата на стаята! 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Всеки с IQ над температурата на стаята! 

 

34 minutes ago, charmock said:

Аз имам пети клас, имам и висше образование, жена ми също, както и доста от приятелите и познатите ми които са гласували за тях.

 

Коментар?

Link to comment
Share on other sites

Аз единствено съжалявам, че Не подкрепям никого не стана първа политическа сила и че избирателната активност не е под 5 процента... Иначе 89та беше далече - кервана си върви, псетата си лаят, а наши и ваши играят операция Пеликан (правят гуша и за правнуците). Вие си се карайте. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Не. Коментар за това, че той е гласувал за Възраждане, а според теб, трябва да си с под 40 IQ, за да го направиш.


Не бе, ВЕЧНО НЕРАЗБРАН/ЛИЯ!!!! Трябва да си с такова IQ да помислиш, че два милиона биха направили едно и също нещо!!! ВЕЧНО НЕРАЗБРАЛИЯТ!!!!! 

===================================

Стефче, на следващите може и да е 5% - аз така и не разбирам защо изобщо се признават резултатите, но как да е... Доде не вземем сопите, пушките и вилачите така ще е

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Не бе, ВЕЧНО НЕРАЗБРАН/ЛИЯ!!!! Трябва да си с такова IQ да помислиш, че два милиона биха направили едно и също нещо!!! ВЕЧНО НЕРАЗБРАЛИЯТ!!!!! 

 

Не очакваш, че ще обидиш себе си.

Link to comment
Share on other sites

Видене пак ли пиеш от обед :lol:

 

Абе последно кои територии ще признае за Руски Русия, като Украйна с всеки изминал ден си връща земите братно :) 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kotora said:

Видене пак ли пиеш от обед :lol:


Верно ли ТИ ме питаш това? :effemine2:
Откога след 5 следобед е обед? Не ми харесва някак таа ралта, пък и доста хора мисля няма да им хареса... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, RaptoR said:

една камара уйдурми...

 

Не знам кой с к'во прекалява, ама същите моабети мога да ги чуя от всеки второразряден таксиджия в 6665, от тия дето карат по анцуг с джапанки на босо, мноу ги разбират нещата и цялата работа им е ясна. 

Адски ниско ниво просто...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...