Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

15 minutes ago, plameni said:

Че то почти цял месец вече е така. Новото е, че дълго време изобщо няма да влиза.

Най - вероятно да е вечно.

Така или иначе ударно изграждат терминали.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, netrootbg said:

Най - вероятно да е вечно.

Докато Северна Монголия съществува в този си вид - със сигурност. Някой ден обаче ще се наложи да ги оправят и да ги пуснат, защото все пак ватниците ще трябва да изплащат репарации по някакъв начин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kotora said:

Аз се чудя още дали да ходя. Няма за кой да се гласува. Страшна пародия е. 

Николчо, засрами се! Аз дето съм на другия край на света смятам да ходя да гласувам.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kotora said:

Аз се чудя още дали да ходя. Няма за кой да се гласува. Страшна пародия е. 

 

Негласуването означава "Не ме интересува кой ще управлява над 30% от доходите ми до следващите избори!"
Прецени също, дали искаш отново раздробен Парламент от много партии, половината от които около 4%, автоматично клонящ към нови предсрочни избори (и така до безкрай).

 

Ако все пак някой реши, че не иска да има дребни формации със "златни пръстчета", трябва да има предвид, че гласуването с "Не подкрепям никого" не се отчита при определяне на резултатите от парламентарния вот, за да не се вдига изкуствено 4-процентовата бариера за влизане на партии и коалиции в Народното събрание.

Ако човек иска да им противодейства, а не е избрал голяма партия или коалиция, единственият начин е да пусне гласа си на случаен принцип за някоя от абсолютно неизбираемите. Има поне 20 такива. Само така може да се вдигне 4-процентовата бариера

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Ама то и 2 партии да са пак е смях. Видяхме какво стана със учиндолския убавец. ПП не знам какво ще свършат въобще. На хартия и те бяха добре ама имаше много неща, които само се разръчкаха и накрая нищо. Да ясно е, че са в заварено положение. 

Link to comment
Share on other sites

На ПП кампанията е много слаба. Гледал съм им само рекламите и банерите с призивите, но е разочароваща. Не колкото на Възраждане и ГЕРБ, но очаквах повече. Някакви смотани подхвърляния и подливания на вода. Ужас. Вместо да кажат какво ще правят, показват какво грешно другите са направили.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kotora said:

Аз се чудя още дали да ходя. Няма за кой да се гласува. Страшна пародия е. 

Много голяма грешка е това. Така става по - лесно влизането в парламента на израждане, депесе, славчу и т.н. Разгледай листите на ПП или ДБ. Харесай си някой и гласувай с преференция за него. Вече ако следиш политиката и не можеш да си харесаш е проблем. За мен това са двата варианта за гласуване на тези избори.

25 minutes ago, Godfather said:

Докато Северна Монголия съществува в този си вид - със сигурност. Някой ден обаче ще се наложи да ги оправят и да ги пуснат, защото все пак ватниците ще трябва да изплащат репарации по някакъв начин. :lol:

Те и да ги оправят, няма да има кой да го купува този газ. Трябва да почнат да го дават за без пари буквално. А на тях им трябват пари по принцип дори да съществуват. Те нямат реална икономика която да ги изхранва. Може и да се появи някоя програма газ срещу храни или петрол срещу храни.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

И сега какво, руска газ Вече не влиза в Европа по тръбите от север ? 

 

Жалкото е, че създадоха малка екологична катастрофа, за да се покажат колко са велики. Продължават да копаят дъното и да се отцепват зорлен от останалия свят.

А междувременно в Русия, се вдигат таксите и данъците на компаниите, които добиват петрол и газ с 60 млрд. годишно, защото на държавата май ѝ свършват паричките.. И по типичен Руски маниер, като свършат парите, ощетени са единствено живущите в Русия. Както е било много години наред.

 

Айде да умира вече гоя Путин, да си избират някой друг и да се приключва с тая агония. Предсмъртни гърчове от 1 месец.

Link to comment
Share on other sites

Емии моя познат е стигнал до Мюнхен. 1000км от Москва до Хелзинки. След тов ден и половина с Ферибот до Хамбург и от там до Мюнхен. 

Другата седмица идва тук и ще си седи на Св. Влас. 

Това с аптечките и тампоните е фейк ;) 

Link to comment
Share on other sites

Еее Ангеле, аз не пия през седмицата :) 

 

Имаше някакви новини, че запасняците трябвало да си взимат превръзки и тампони, защото нямало аптечки. И някакви видеа с ръждясали калашници. 

Link to comment
Share on other sites

И това, че на едно място не се е случило означава ли, че навсякъде не се е случило?
Видеото не изглежда особено фейк. Надали някой ще си прави труда да заснема нещо подобно, при положение, че ще извлече минимални или никакви дивиденти. Ефектът е единствено комедиен.

Link to comment
Share on other sites

Страхотна инвестиция се оказа потока https://www.svobodnaevropa.bg/a/32058307.html?nocache=1

 

6 hours ago, kotora said:

Като питах моя познат. Все пак той има от първа ръка впечатления. Негови познати са ги привикали. 

Още с видеата излезнаха руски постове потвърждаващи, че такива картинки не са новост или дори екстремни случаи

 

On 9/24/2022 at 7:29 PM, ARPAnet said:

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, kotora said:

Като питах моя познат. Все пак той има от първа ръка впечатления. Негови познати са ги привикали. 

Николчо, първа ръка впечатления от какво точно бе? Обходил е всички мобилизационни пунктове из цялата огромна и кална територия насевер от Монголия ли? Аз що разбрах, че е избягал точно от това и то чак в Германия, камо ли да е бил на място в мобилизационен пункт? :lol:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, kotora said:

той има от първа ръка впечатления. Негови познати са ги привикали.

 

Почти като: "Сигурно е вкусно, щото бате ми каза, че е гледал едни как го ядат" :lol:

 

8 hours ago, ARPAnet said:

Страхотна инвестиция се оказа потока https://www.svobodnaevropa.bg/a/32058307.html?nocache=1

 

Като не го спираме ние, ще се намери начин други да го спрат. Поне за първия период преноса е предплатен.

Въпросът е, ако наистина се стигне до спиране, дали има начин да се направят отклонения, та поне след това да се ползва и за наши нужди.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

Като не го спираме ние, ще се намери начин други да го спрат. Поне за първия период преноса е предплатен.

Въпросът е, ако наистина се стигне до спиране, дали има начин да се направят отклонения, та поне след това да се ползва и за наши нужди.

Капацитета на тръбата не беше ли запълнен вече?  

Мисля, че една от причините да не направят разклонение беше изискването тръбата да не е свързана само с един доставчик. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...