Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, mIRCata said:

Руснаците имат сметка за прибивите на тръбите. Форсмажорно обстоятелство, което да набедят, че не могат да си изпълнят договорите за да избегнат дела и неустойки.


Какви дела, какви неустойки? Адски тъпа и дебилна опорка! Те имат кран, с който спират кат решат. Относно другото - кой, кога, къде и как може да ги накара каквото и да е? Все едно те да съдят някого заради санкциите. Ай стига глупости бре! 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, earache said:

По-тъпо нещо не знам дали ще прочета неска. Нали точно това е причината за искове и дела.


И?!?!?!? На кой му пука или изобщо би му пропукало оттатък?!?!? Тва един елементарен оксиморон не може да осъзнаете... 

Link to comment
Share on other sites

Те и Северна Корея са мислели така през 50-те. "Ние сме тука, те са там, кво ще ни направят като не върнем парите."
 

70 години по-късно, картинката е ясна.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

Каква дата си избра Путлер за анексията:)))

30.9.1938 Хитлер анексира части от Чехия

30.9.2022 Путлер анексира части от Украйна

Случайност? :laughing1:

А когато свърши в бункера също като Хитлер, тогава пък хептен няма да е случайност. :lol:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, RaptoR said:

Брех кога стана такава злоба...

 

Кой ми го казва?

Уча се от по-младите :lol::rofl:

14 hours ago, RaptoR said:

...щях жив да го дера, но бавно, с кръвопреливане

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ARPAnet said:

Каква дата си избра Путлер за анексията:)))

30.9.1938 Хитлер анексира части от Чехия

30.9.2022 Путлер анексира части от Украйна

Случайност? :laughing1:

 

Най-вероятно не е. Сигурно много са бързали точно за тази дата.  Всяко нещо им е толкова некадърно... и анексията включително.

Бързаха да подпишат, без дори да са определени точните граници на анексия на Херсонска и Запорожка област.

Русия щяла да приеме удари от страна на Украйна срещу новите територии като акт на агресия, обаче не били уточнени всички граници...

"Донецката и Луганската народни републики са признати от Русия в границите от 2014 г. Що се отнася до териториите на Херсонска и Запорожка област, трябва да се уточни, не мога да отговоря на този въпрос в момента" - Песков.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, plameni said:

Не разбрах, защо нарече далеч по-хуманния ми метод "злоба" :lol:


Защото съм останал с вЧепетление, че имаш железни нерви и уникално спокойствие :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ми... Всички събрани на едно място - уникална възможност за експресно приключване на войната.

Само не можах да видя дали Захарова беше там.

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

Ми... Всички събрани на едно място - уникална възможност за експресно приключване на войната.

Само не можах да видя дали Захарова беше там.


Ми че има поне 15 по-експресни метода от измишльотините :D
И да ти кажа не съм много сигурен, че като изтребиш тия нещо ще се промени... Доказано е - троскот колко повече го тесаш, толко повече се множи... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chasti said:

нека най-обичаната партия победи!


ХАХАХАХАХАХАХАХА гробаджиите обаче.... искам да ви наредя на една стена като оная дето са нареждали евреите в Мюнхен...... АХАХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chasti said:

Успех на предстоящите избори, нека най-обичаната партия победи!

 

За гласуване е по-добре е да се използва разум.

Любовта е сляпа и не вижда дори очеизкормващи престъпления.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, plameni said:

 

За гласуване е по-добре е да се използва разум.


Какъв разум по-точно, че нещо се разминаваме ми се струва? Например "разумът" при гласуващите за популистката сган е равен на този при гласуващите за либерастката сган... Интересно е, че всичките са едни и същи чукундури.  :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Май не съм пускал тук снимката, където нагледно се виждаше ефекта от негласуването и ниската избирателна активност. Между първите и 3-те мисля избори, при почти еднакъв брой гласували за ДПС - разликите бяха минимални, заради намаляващия брой активно гласували, само от това имаха +3%

Link to comment
Share on other sites

Ма гроб се завръща, кво не разбрахте? Всъщност мнооого работи не разбрахте... Мисля да спра безплатните консултациЙ даже :laughing1:
Бат ПЛамене, нема кво да се хАбиш, няма какво да ми обясниш на мен като те гльодам така, либе ле... Залитнал  си у лево мноо лошо... Мислейки, че си у десно... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mIRCata said:

Май не съм пускал тук снимката, където нагледно се виждаше ефекта от негласуването и ниската избирателна активност. Между първите и 3-те мисля избори, при почти еднакъв брой гласували за ДПС - разликите бяха минимални, заради намаляващия брой активно гласували, само от това имаха +3%

 

ДПС

апр'21 - 336306 гласа - 30 мандата

ное'21 - 341000 гласа - 34 мандата

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, plameni said:

 

ДПС

апр'21 - 336306 гласа - 30 мандата

ное'21 - 341000 гласа - 34 мандата


Чек' са, ти се каниш да гласуваш за либерастка сган, пръкната от БКП, но си притеснен за резаците????

  

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, plameni said:

 

За гласуване е по-добре е да се използва разум.

Любовта е сляпа и не вижда дори очеизкормващи престъпления.

Като тия от изрезките в жълтите вестниците и показанията на Божков :)

2112686422.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...