Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, RaptoR said:

Понеже най-вероятно е поредната лъжа :laughing1:
 

Заповядай, другарю:

https://bntnews.bg/news/energien-ekspert-balgariya-ima-dalgosrochen-dogovor-s-amerikanska-firma-za-dostavka-na-vtechnen-gaz-1196346news.html

Link to comment
Share on other sites

Да го видя този договор, ибрикчио. Да го видя...  Останалото са тъпашки съчинения. Оказа се например, че киро тъпото е виртуоз в това отношение. 

Link to comment
Share on other sites

 

  

On 8/3/2022 at 8:37 PM, chasti said:

ТЕЦ Брикел сега работи ли или простото киро го затвори?

 

On 8/3/2022 at 10:50 PM, plameni said:

Крещяща заядливост, съчетана с обида към трето лице и умишлено неспазване на правила за правопис от началното образование.

  

9 minutes ago, RaptoR said:

Оказа се например, че киро тъпото е виртуоз в това отношение. 

За господин Кирил Петков само добро или нищо!

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotora said:

То па на Боко договорите са най-най :D


Да, мили мой, ама докато тулупа ни беше ясен в стил "и аз съм прост и виесте прости", то киро тъпото успя да ни изненада от засада. Долен помияр... 

Link to comment
Share on other sites

Или всички са чакали бялата лястовица да дойде и да спаси България. Щом се е върнал от канада, значи има схема ;) 

 

 

Аз вече не знам за кой има смисъл да се гласува на следващите избори.

 

 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, chasti said:

 

  

On 8/3/2022 at 8:37 PM, chasti said:

ТЕЦ Брикел сега работи ли или простото киро го затвори?

 

On 8/3/2022 at 10:50 PM, plameni said:

Крещяща заядливост, съчетана с обида към трето лице и умишлено неспазване на правила за правопис от началното образование.

  

24 minutes ago, RaptoR said:

Оказа се например, че киро тъпото е виртуоз в това отношение. 

За господин Кирил Петков само добро или нищо!

 

За съжаление, не си разбрал контекста.

А той е - ако си решил да заформиш "интелектуална политическа дискусия", направи го "по-интелектуално", а не с бутонките напред, последвано от пльосване на паважа.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kotora said:

Аз вече не знам за кой има смисъл да се гласува на следващите избори.


Никой, разбира се! Луд ли си?!?! 

==============================

ХАХАХАХАХА между друго киро тъпото как хубаво се е насрал ПАК, ОТНОВО, ХАХАХАХ
 

Quote

Вече стана ясно, че само хора с изключително високо IQ - като мен - могат да разберат какво казва завършилият Харвард г-н Кирил Петков. Great minds think alike, както казваме ние - западните възпитаници. 
Нека поразмишляваме върху диалога по НОВА от тази сутрин. 
Водещ: Въпросът е дали взимаме руски газ с над 20 евро по-скъп, както твърдят Иван Иванов, Делян Добрев, Иван Топчийски?
КП: Ама.. Всъщност… След… Първо… корабите и тези и тва нямат една молекула руски газ. Изцяло е 100% неруски газ. За количествата, които те са покрили, те купиха от гръцкия оператор, купиха от други фирми… Сега, самата молекула откъде идва, не мога да кажа. 
Водещ: Вероятно имат предвид, че щом е гръцки оператор, вероятно е руски газ. 


 

Quote

Добре, че изкараха Киро, да си каже човекът за руския газ през посредници. 
Нещо, което Асен Василев отрече вчера.
Дано поне този безсмислен спор отпадне вече - купували сме руски газ през посредници, на по-скъпа цена, тъй като отказахме да си отворим сметка в Газпромбанк, както направиха Германия, Италия и много други държави. Deal with it.


ДАМИ И ГОСПОДА, КИРО ТЪЪЪЪЪЪПОТОООООООООООООООООО

Link to comment
Share on other sites

:)

Извинявам се, лесно се подвеждам.

И мен ме изненада господин Кирил Петков.

Сега остава само и президентът, господин Румен Радев да ме разочарова, ще е голям малшанс!

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, kotora said:

Щом се е върнал от канада, значи има схема ;)

Той се връща в Бг повече от 10 години преди да стане министър. Даже май е по - скоро към 15 години. Всички наблягат как имал канадско гражданство. Той заминава като ученик(8-ми клас) и се прибира малко като завършва. По - голямата част от живота му преминава в Бг. Даже е много добре, че точно тези години е учил извън България.

Link to comment
Share on other sites

Поне 10 военни самолета е загубила Русия при взривовете в базата в Крим

 

Значи какво излиза - някой пушил там не както трябва и хоп ... десет бойни самолета и неясно количество боеприпаси заминали в небитието. Аз продължавам да не мога да разбера как подобна уникална идиотщина се явява по-добър вариант за ватнишката пропаганда от очевидната украинска атака със западно оръжие. Значи ако приемем тази глупост за истина, на северните орки не им трябва изобщо враг да ги напада - след достатъчно време би трябвало сами да се изтребят и да се заличат от лицето на земята.  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, netrootbg said:

Къде я видя тази опорка? От години имаме подписан договор. Причината да не е в сила е понеже предишното ръководство не искаше да чуе за друг газ освен газпром. Може да се активира във всеки един момент. Забравих името на фирмата с която е подписан.

 

https://www.investor.bg/a/518-energetika/357842-lyudmil-yotsov-mislihme-che-zaplahata-na-gazprom-e-shega/amp

 

Quote

Йоцов е оптимист за доставките на газ до края на годината. Той обясни, че се водят и разговори за дългосрочен договор за втечнен газ с американски производител. Компанията обаче няма допълнителен капацитет и може да достави на България газ едва от 2027 година за срок между 10 и 20 години.

 

Какъв ти подписан договор? Може да се върнеш назад в темата, когато стана ясно за тия танкери, тогава казах, че няма как да е по-евтино и ще се натоварят доста нещата. То така и стана, даже по нашите ширини не е потекъл грам американски газ, някой се е облажил с доса комисионни....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vinyl_master said:

То така и стана, даже по нашите ширини не е потекъл грам американски газ, някой се е облажил с доса комисионни....

Всичко е долна спекулация на ГЕРБ:

 

https://www.vesti.bg/bulgaria/pristigna-tanker-s-amerikanski-priroden-gaz-6144639

 

В момента караме само на американски и азерски газ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

И ся кво стана, Руснаците почнаха да напускат Крим. https://www.dailymail.co.uk/news/article-11099239/Tearful-Russian-woman-breaks-tears-forced-flee-Crimea-explosion.html

 

от статията:

Quote

 

The demographics of the peninsula's population changed rapidly following its 2014 annexation.

Hundreds of thousands of ethnic Ukrainians and Crimean Tartars - an ethnic group indigenous to the peninsula - moved out of Crimea amid complaints of intimidation and poor treatment under a pro-Russian government.

Others who renounced Russian citizenship were classified as foreign citizens and were not permitted to spent more than 180 days per year in Crimea and were subject to strict migration legislation which meant they could be forcibly deported.

 

 

Но това си е  долна, гнусна, либерастка пропаганда.

Истината е такава:

On 8/6/2022 at 3:01 PM, RaptoR said:

населението, което и до днес не е гъкнало да се оплаква, че е в руска власт - странно, нали? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.svobodnaevropa.bg/amp/31983692.html

 

Пак всички ще плащаме за парното на софиянци. Вместо да им наливат пари, да си вземат парите от Топлофикация и да им сметнат сметките по реалните цени, не на база 100 лв. за мегаватчас.

 

Link to comment
Share on other sites

Аз имам бойлер в Квартирата, ама го ползвам като няма топлофикация. 

 

Иначе си плащам сметките и зимата ми излиза по 90лв на месец за 3стаен апартамент :) 

 

Сестра ми плащаха по 400лв газ за 120кв апартамент

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, kotora said:

Иначе си плащам сметките и зимата ми излиза по 90лв на месец за 3стаен апартамент :) 

 

Сестра ми плащаха по 400лв газ за 120кв апартамент

Точно за това става въпрос. Цените се субсидират от държавата т.е. от данъците на всички.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...