Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За мен Стефан Янев е човекът, който ще ни оправи.

Професионалист- експерт с доказан опит в евроатлантическите структури (НАТО).

Абсолютно независим от влиянието на президента и мафията, даже и руската.

Предлагам да слагаме пак станиоловите шапки и да ходим :D

 

На заяжданията на Пламени не смятам да отговарям повече :)

Животът е хубав^^ 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, netrootbg said:

Другари няма ли някакъв коментар на заканите на северномонголците как щели да вдигнат цената на газта с 60% през зимата?

 

Тихо ся, за братския православен газ не се говорят такива неща. :lol:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Godfather said:

Тихо ся, за братския православен газ не се говорят такива неща. :lol:

 

Аз обмислям да режа тръбите на ВиК в нас, и да почна да си купувам вода от колегата, който я кара с водоноска до офиса, (водата е с топ молекула), ще мъкна менчета няколко пъти седмично, но какво от това, ще ми легне малко скъпичко, ама пара на ВиК мисля да не наливам повече, щот за 50 години водата ми я спирана веднъж и не можах да си измия чиниите...дейба...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

А ако от ВиК те заплашваха, че с парите от водата ще дойдат да те изнесат от дома ти, щеше ли да мъкнеш с менчетата?

Трябваше също да го питаш ако ВиК-то се държеше от зъл рекетьор, който му спира водата когато му скимне, въпреки подписаните договори, дали пак щеше да е същото? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само където не са само твоите. Ако всички, които "пърдят на уя на ВиК" се обединят и започнат да мъкнат менчетата, ВиК ще спре да съществува.

Link to comment
Share on other sites

Ми хайде с мен, ще ти създам дискомфорт, но хайде заедно да режем тръбите - да захванем 'орото дет се вика. Ще ни последват всички трезвомислещи (овце) хора, демократично настроени. Супер ще сме, един голям задружен европейски екип.

Link to comment
Share on other sites

Тя държавата ако не са потребителите си го вре у гъз тоя газ...

Сравнението е точно на място, защото аз съм държавата, а не кирчо и кокорчо.

И да, пак - парадоксално звучи, нали?

Link to comment
Share on other sites

Да не съм пропуснал нещо? Някакви рязания на тръби?

Аз мислех, че ВИК просто ти спря водата :)) 

За някакви кризи се говори, кризисни щабове .. а то било едно миене на лице:laughing:

 

6 minutes ago, vinyl_master said:

защото аз съм държавата, а не кирчо и кокорчо.

и те са и ние сме ... парламентарна република е България все пак. :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, въпроса е че ми подляха вода комшиите... Уж всички щяхме да ги "бойко"тираме, ама само аз и съседа си ги резнахме. Останалите евро-атлантически педали си продължиха...лъзнаха ме, ще се оправя.. Ще бачкам 16 часа, ама пара на тия нема дам. Щот съм по-умен.

Link to comment
Share on other sites

Пак казвам, КОЛКО ПАРАДОКСАЛНО ЗВУЧИ. То си мълчах седмици наред, голям зор ми беше и сега пак ОПОРКА било. Вярно не сте в час, ама ХИЧ.

ОПОРКА Е, Путин директно ми плаща, за да вкарам някаква логика в тотално БЕЗМИСЛЕНИТЕ ви постове, лишени от всякакъв разсъдък.

Еваларков

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mIRCata said:

Ама ние нито сме рязали тръбите, нито сме спрели да плащаме. Или аз нещо съм изпуснал?

Не си изпуснал нищо. Така са си нещата. И Чирен се пълни без доставки от газпром. Някаква несъществуваща катастрофа се опитват да рисуват.

Link to comment
Share on other sites

Блажени са верващите. Пак казвам, само ние и още едни льохмани се направихме на опитни зайчета, че няма да им плащаме. И какво точно стана с тия доставки от НЕГАЗПРОМ? Пак се оказаха от Газпром, ама през 2-3 фирми. на тройна цена. КИРОНИЧНО в десетката.

Чирен си се пълни така всяка година. Много ми е интересно, с тия газохранилища, честно...тва е някав буфер, не е да изкараш индустрията на една държава с резерви.

Уникални геополитици сме, уникален ще го ядем. Казах го още преди 5 месеца, че ще ядем големия. По същото време в офиса, началника иска да купува газови котли за дветриса хиляди да си пълнем складовете, казах му да не купува нищо, че няма да има пазар. Послуша ме, благодари ми с поредното дигане на заплатата.

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, vinyl_master said:

Путин директно ми плаща, за да вкарам някаква логика в тотално БЕЗМИСЛЕНИТЕ ви постове, лишени от всякакъв разсъдък.

Мен Бойко всеки месец, на първо число :D

Иначе ВИК като нищо ще поискат скоро да плащаме водата в Евро :D

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chasti said:

Мен Бойко всеки месец, на първо число :D

 

 

Аз съм на първо и петнадесето число, някак свързвам двата края така :)

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, vinyl_master said:

Резнах, резнах. А и спрях да плащам - да са е*ът. Боли ме фара. Друг ще му мисли.

Отказали сме да си плащаме в евро ? :ohmy:

Ти да видиш, всеки ден нещо ново :)))

15 minutes ago, vinyl_master said:

Пак казвам, само ние и още едни льохмани се направихме на опитни зайчета, че няма да им плащаме.

 

15 minutes ago, vinyl_master said:

ама през 2-3 фирми. на тройна цена.

Еха, само там скъпо, пък в цяла Европа е евтинийка газта :)))

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vinyl_master said:

Пак казвам, само ние и още едни льохмани се направихме на опитни зайчета, че няма да им плащаме.

Това е абсолютна лъжа разбира се, но в задунайската паралелна действителност всичко е възможно. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...