Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

И това щото някакво съмнително видео обикаля като лудо нетя е жеуезен критерий, че не е фейк. Евала! Дори аз мога да направя по-добър фейк. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Godfather said:

И това щото някакво съмнително видео обикаля като лудо нетя е жеуезен критерий, че не е фейк. Евала! Дори аз мога да направя по-добър фейк. :lol: :rofl:


Ти обаче автоматично отсече, че е фейк! Бахти специалиста! :laughing1:
Между другото тва само доказва твърдението, че не е фейк 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:


Ти обаче автоматично отсече, че е фейк! Бахти специалиста! :laughing1:
Между другото тва само доказва твърдението, че не е фейк 

:Facepalm::Facepalm::Facepalm::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Аз също нищо не мога да разбера от това видео... То и не е фейк. Просто не е ясно какво гледаме. А хората го оспорват, защото им е угодно.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deus_pld said:

Не знам за Кирчо, ама тая и аз бих я изплющял.   

Генг-бенг мръсница ми изглежда... :hump:


:laughing1::laughing1::laughing1:
Две мнения няма! 

Link to comment
Share on other sites

Между другото, по въпроса за Ленчето, направих си труда да проверя нещо:

клипа от охранителната камера тръгна естествено от клоаката ПИК. Днес за първи път в живота си отворих целенасочено сайта им, за да видя какви са ги изписали и най-отпред попадам на ТАЗИ статия: те естествено знаят къде точно се намира апартамента. Оказва се квартира, давана в airbnb.

Отваряме сайта на airbnb и намирам АПАРТАМЕНТА 

Хостът на жилището е човек с доста рядкото име Верослав. Апартаментът излиза и в ДРУГ САЙТ  , където имаме и двете имена на хоста: Верослав Владимиров. 

Копи-пейст на името в гугъл веднага показва, че въпросният е областен координатор на ИТН и парламентарен секретар на партията, както разбираме например от ТАЗИ статия от сайта на ИТН.

Та с един елементарен 3-минутен гугъл сърч лъсва, че цялото това нещо е говно, целенасочено метнато от маймуните на Слави.  Естествено не без помощта на основния вентилатор на ГЕРБДПС и техните проксита: агенция ПИК. 

Явно Киро е имал уникалния малшанс да изплющи Ленчето баш в тая квартира. 

Но пък е факт, че записът няма как да е случайно намерен, защото тия камери на определен период трият записите и записват наново отгоре. Явно е грижливо пазен 1 година, за да се извади баш когато трябва.

 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Клипът тръгна из ФБ, при мен всякакви пик лайна са блокирани.... Иначе камерите обикновено трият на 30 дни. Не вярвам тоя запис да е отпреди цяла година, но пък всичко е възможно. Интересно как така попада у еди кой си, па той го вади в удобен момент и т.н. Например от мои камери няма как да вземеш запис... Освен ако естествено имаме ебати каръшката схема за киро тъпото, ама той е толко тъп, че и тва е проблял... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, w00x said:

Това, че ти си го видял във Фейсбук, означава ли, че там е първоизточника?


Означава че го видях няколко пъти доста преди да мерна от трети източници, че пик са срали по въпроса. Тийминг не съм правил. Ако обаче пик се бяха изсрали първи, вероятно щях от същите трети източници да видя, че са го направили. Така или иначе не ми дреме особено в чии гащи бърка киро тъпото. Да се доппускат подобни резили обаче е показателно. 

Link to comment
Share on other sites

И изобщо проблемът е, че Петков е изплющял Ленчето или че с Кокорчо спряха бясната лапачка покрай Газпром, БАБХ, ББР, Хемус и не знам къде още и затова всички завиха на умряло и лайномета на всички кремълски проксита се включи на 200 и започнаха да пикаят газ ?

 

Онзи ден по случай въпросното видео, ми излезе някакво споделяне Карбовски цитирил Петър Блъсков, който цитирал някъв незнаем селски льохман от ПИК, който пише "изобличаваща статия" за видеото и буквално заплашва Петков със саморазправа, побой и разни такива похвати.

 

Пълна тотална деградирала селяния, кретения, профания, селска злоба и дебилизъм, долно лизачество от кой от кой по-голям лайнар и мръсен жумел. 

 

А който е гласувал за тоя нагъл, прост, алчен, шибан чалгар, е краен кретен. 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

Вече не съм сигурен дали избирателите на ИТН или на Възраждане са по-голям проблем..

То е една и съща маса, просто варира между политическите отпадъци...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Клипът тръгна из ФБ, при мен всякакви пик лайна са блокирани.... Иначе камерите обикновено трият на 30 дни. Не вярвам тоя запис да е отпреди цяла година, но пък всичко е възможно. Интересно как така попада у еди кой си, па той го вади в удобен момент и т.н. Например от мои камери няма как да вземеш запис... Освен ако естествено имаме ебати каръшката схема за киро тъпото, ама той е толко тъп, че и тва е проблял... :laughing1:

На клипа има дата: 20.06.21, т.е. записът целенасочено е свален от камерата и пазен една година.

Клипът първо се появи в ПИК, "предоставен от анонимен източник" и после заля всички фейсбуци. А анонимният източник е очевидно славчовият тъпан, в чиито апартамент Кирето е имал малшанса да натръти Ленчето. 

Което само доказва славчовите тежки зависимости от ГЕРБДПС, щом като лайното удари вентилатора точно в момента, когато  Кировците резнаха немалка част от лапачката на последните. 

 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Аз пак да попитам, как така всички изведнъж почнаха да приемат, че това не е фейк, като такъв фейк с подобно качество на видеокамерите може да се спретне буквално за 15 минути, хеле пък ако в играта са включени обиграни гримьори, каквито в екипа на Чалгаря колкото искаш. Това, че въпросната квартира пък се води на дебил от ИТН е направо гаранция за фейка. Щото на дебилизирания мат'рял му е много по-важен проблем, че Киро уж бил изплющял нам'коя си, обаче за това, че цялата сарайска мафия скочи след като им сложиха прът в колелата на грабежите, никой явно не го притеснява ни най-малко. Той и дебила чалгарски няколко пъти заяви, че нищо не разбирал от граничен контрол и нямало как да имал връзка с въпросните схеми, щото ... не приличал на митничар (отново - обяснение като за абсолютни дебили). :Facepalm::lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

обаче за това, че цялата сарайска мафия скочи след като им сложиха прът в колелата на грабежите

Извинявай за неинформираността, за какво точно говориш?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, earache said:

Извинявай за неинформираността, за какво точно говориш?

За човека на Славчо, който гласяха за БНБ може би ? 

Link to comment
Share on other sites

Някога да сте виждали толкова яростна атака срещу българско правителство? Доста интереси настъпаха и мутрите вият на умряло. Всеки момент ще започне подаването на газ по интерконектора с Гърция. За момента плановете са да нямаме нов договор с Газпром. По тази линия на година влизаха стотици милиони левове които да захранват корупцията във властта. Със секването на това кранче и задействаха де що има хора да бутнат правителството. дпс и те са на тази хранилка. славчу винаги си е бил близък с доган. Тия дни започнах да режат и част от корупцията по границите. Като гледам от колко страни са атакувани, явно правителството е на прав път. Имат си и много кусури, но явно удрят където трябва. Стискам им палци да устоят на натиска. Трябва обаче да получат по явна подкрепа от ДБ. Христо Иванов и Атанас Атанасов са доста пасивни в момента. Дано успеят да назначат Бойко Рашков за шеф на КПКОНПИ. Тъпата мутра така промени законите в последните години, че правилният човек начело на КПКОНПИ може да им създаде нещо повече от сериозни главоболия. Очаквам в следващите дни атаките срещу правителството да се засилят.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, netrootbg said:

Някога да сте виждали толкова яростна атака срещу българско правителство? 

Костов? Дето продължава да е българския Сорос за кафЕвите медии.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Antares said:

Костов? Дето продължава да е българския Сорос за кафЕвите медии.

Чак такива атаки нямаше срещу него. Другото е, че той имаше мнозинство в парламента. Към края на мандата му спретнаха царя, разбира се. Нямам спомени да е имало толкова масирани атаки от всички страни. Тогава и медиите бяха на друго ниво. Хората не бяха толкова зомбирани. Интернет-а не беше разпространен и нямаше как разни хора да творят на воля. Различни времена бяха.

Link to comment
Share on other sites

Само болни мозъци ей.

От днеска мафията била извън правителството.

А кво прави половин година вътре :lol:

 

И вярвате вие, ще се оправим, само да вземем поредния заем :D

Няма вече корупция :D

Фани тая екселска графика за 9 милиарда.

 

Да живее България!

Форумни патриоти със станиолени шапки.

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...