Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Костадинов се самопокани във властта и постави 5 условия, за да се включи в управлението

Тоя, тоя... Хахаха първо щял да подкрепя вот на недоверие, после имал условия, при които да подкрепи правителството.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз съм още някъде в залата с лебедите, отделно че почнах и да изнасям метална конструкция и дебна на пост, тегля и броя, та съм силно встрани от наште гении на дебилизма, но като гледам така Киро тъпото и до есента няма да докара :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, RaptoR said:

Аз съм още някъде в залата с лебедите, отделно че почнах и да изнасям метална конструкция и дебна на пост, тегля и броя, та съм силно встрани от наште гении на дебилизма, но като гледам така Киро тъпото и до есента няма да докара :laughing1:

Амии скоро пак трябва едно събиране в залата с лебедите или в Йегера ;) 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kotora said:

Амии скоро пак трябва едно събиране в залата с лебедите или в Йегера ;) 


В Йегера не става за деца... Рибарника в тва отношение трепе всичко....

Link to comment
Share on other sites

автор е Любомир Аламанов:

 

Quote

Ето това е истинската новина:

- Само за месец България се е откъснала от енергийната зависимост от руския газ;

- Само за месец се направи истинска диверсификация на газовите доставки;

- Само за месец се намериха необходимите количества газ;

- Само за месец се успокоиха цените;

- Само за месец цените даже падат под тези на Газпром;

- Само за месец можем спокойно да изправим гръб и да не се превиваме пред източния диктатор.

Ако това беше постигнато от Борисов, щеше да има пресконференция след пресконференция, няколко телевизии щяха да си променят програмите, за да предават от мястото на събитието, Бойко щеше да приема цветя и венци от трудови колективи, прокурорската колегия от Силистра-област щеше да изпрати тържествено приветствие, деца щяха да пеят Одата на радостта около НДК.

Но сега минава тихомълком. В мъглата. Мъглата на истерията, на внушенията, на кошмара от загубените комисионни.

Ако се чудите защо са атаките срещу правителството, ето една от сериозните причини: Правителството показа ясно, че можем да се развиваме като нормална европейска държава, далеч от феодални зависимости.

Да, правителството и управляващата коалиция си имат много минуси. Но те ясно показаха, че можем да скъсаме робската верига на източния диктатор.

Това е истинската новина днес. Която може да пропуснете в мъглата.

Спокоен ден!

 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се чудя за дълъра на тоя:

 

Руски депутат иска да отмени независимостта на Литва

Quote

 

В руската Дума е внесен законопроект с предложение да се отмени постановлението на Държавния съвет на СССР, с което е била призната независимостта на Република Литва. Въпросният проектозакон е внесен в парламента на 8 юни и е бил изпратен и до председателя на Държавната дума Вячеслав Володин.

Документът беше предложен от депутата Евгений Федоров от партията на Путин "Единна Русия". Според вносителя постановлението "ще позволи да се оспори членството на Литва в НАТО“.

 

 

Не е фейк:

Законопроект
№ 139560-8
Об отмене Постановления Государственного Совета СССР "О признании независимости Литовской Республики"

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

ТИЯ СА НА НАЙ-ЯКИТЕ НАРКОТИЦИ И ГЪБИ СМЕСЕНИ С ВОДКА

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mIRCata said:

АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

ТИЯ СА НА НАЙ-ЯКИТЕ НАРКОТИЦИ И ГЪБИ СМЕСЕНИ С ВОДКА


Има нещо изключително вярно в таа приказка... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ARPAnet said:

И съответните отговори:laughing:

 

Могат да отменят и отмяната на крепостничеството. И без това си я карат така, поне да е законно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако всеки тръгне да си връща това, което счита, че е било негово по някое време...

... Русия може изобщо да не съществува :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Киро тъпото - най-големият малоумник в историята на прехода... Дебил, кретен и безподобен лъжец и тъпак.... Позор... Да не можеш и с една курва да се покриеш - ТЪПАК!!! :laughing1:
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Киро тъпото - най-големият малоумник в историята на прехода... Дебил, кретен и безподобен лъжец и тъпак.... Позор... Да не можеш и с една курва да се покриеш - ТЪПАК!!! :laughing1:

:Facepalm:

:wtf:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:


Така си е - WTF е ралтата с Киро тъпото... 

Абе тва видео е много нагласено :D 

Коя жена няма се обърне като я бара някой под полата ? 

 

Между другото  там е края на парапета :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво е нагласено, но това подозрително силно мяза на киро тъпото, а нищо не пречи да й мачка сливата по селски като му скимне... Видеото обикаля като лудо из нета, не съм забелязал някой да каже, че е фейк. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...