Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Тва е Екзитпол. Като гледам колко са правилни другите им екзитполове, нямам много доверие на тая графика.

Със сигурност има "конвертирани" де. Просто не е ясно колко процента са.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, kotora said:

Емии така става като се гласуват закони за повече секции в чужбина :)


Ами как да гласуат иначе 2 милиона + българи по света, които пак не отиват да гласуват? Все си мисля, че петдесетина хиляди гласове на фесовете не могат се намеси сред примерно милион и половина. Но фесовете ходят под строй, а наште не гласуват. И затова докат не се направи електронното гласуване - демек от телефона да може човек да си гласува - нищо няма да се промени и аз разбира се лично в тоя цирк няма да участвам. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Но фесовете ходят под строй, а наште не гласуват.

Не знам дали се усещаш колко абсурдно звучи това от човек който го мързи да отиде да гласува.

Link to comment
Share on other sites

Именно (И) покрай тия негласуващите, се стигна дотам разни ненормалници като Възраждане да влязат в парламента. Щото "нямали" за кого да гласуват! Има много дълбок разрив и неразбиране как работят нещата на елементарно ниво. Много голям проблем е това. И не е само за гласуването.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tedy said:

Именно (И) покрай тия негласуващите, се стигна дотам разни ненормалници като Възраждане да влязат в парламента. Щото "нямали" за кого да гласуват! Има много дълбок разрив и неразбиране как работят нещата на елементарно ниво. Много голям проблем е това. И не е само за гласуването.

 

Не само защото няма, а и защото "моят глас няма значение".

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, netrootbg said:

Не знам дали се усещаш колко абсурдно звучи това от човек който го мързи да отиде да гласува.


С човек, който не чете и не вдява пък е повече от абсурдно да се говори. Десетки пъти съм повторил вече защо не гласувам, обяснил съм причините и съм казал кога точно ще започна пак да гласувам. И явно пак трябва да припомня, че аз съм гласувал още когато сте ходили прави под масата някои тука

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


С човек, който не чете и не вдява пък е повече от абсурдно да се говори. Десетки пъти съм повторил вече защо не гласувам, обяснил съм причините и съм казал кога точно ще започна пак да гласувам. И явно пак трябва да припомня, че аз съм гласувал още когато сте ходили прави под масата някои тука

Познавам сума ти народ които са гласували още преди да си заченат. Това с какво променя факта, че те мързи да отидеш на 100-200-300 метра от вас и да гласуваш.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, netrootbg said:

Познавам сума ти народ които са гласували още преди да си заченат. Това с какво променя факта, че те мързи да отидеш на 100-200-300 метра от вас и да гласуваш.


Абе кой ти е казал, че ме мързи бе!?!??!?!? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Абе кой ти е казал, че ме мързи бе!?!??!?!? 

Вземи тогава отиди и гласувай както е по закон. Ако не знаеш, гласуването в Бг е задължително. Или викаш пак избирателно спазваш законите.

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм видял да е задължително и подобно нещо би било тежка глупост аок е вярно. И съм казал - когато се направят НОРМАЛНИ, ЧЕСТНИ и СМИСЛЕНИ избори с удоволствие ще участвам или накратко - специално за тебе за 235423-ти път - когато се въведе електронното гласуване. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, RaptoR said:

Не, не съм видял да е задължително и подобно нещо би било тежка глупост аок е вярно. И съм казал - когато се направят НОРМАЛНИ, ЧЕСТНИ и СМИСЛЕНИ избори с удоволствие ще участвам или накратко - специално за тебе за 235423-ти път - когато се въведе електронното гласуване. 

Ти в коя държава живееш, че не знаеш такива елементарни неща. От не малко години вече е задължително. Това беше и причината да се въведе опцията да не подкрепиш никой. Това също и беше казус как да гласуват карантинираните понеже по закон са длъжни. И понеже явно не си запознат. В света има само една държава в която е въведено гласуване през интернет и това е Естония. Няма друга държава в която да е въведено по този начин. Има много време преди да ги стигнем тях. Много е лесно да стоиш от страни и само да обясняваш какво трябва да стане. Харесваш си партия която ти обещава да го въведе и ги подкрепяш. Като не ти харесва никоя, попълваш полето, че не подкрепяш никой.

Link to comment
Share on other sites

Никакви грижи! Аз много добре знам какво мога и не мога да направя - ще го направя, когато могат ВСИЧКИ да го направят, а не 2 милиона българи да не могат да гласуват. В нагласен цирк с палячовци повече НЯМА да участвам. Точка. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За първи път министрите не изглеждат и не говорят като пиянска дружинка и/или хора събрани от "Клуб на пенсионера".

Сега оставя и да са толкова адекватни, колкото изглеждат.

 

Лично мнение, не се нахвърляйте.

Link to comment
Share on other sites

Единствено леля Курнела стои като петно на покривка сред останалите. Земеделският също е странен избор, с оглед на факта че няма нищо общо със сектора. Иначе другите изглеждат адекватни.

А пък този на културата се оказа, че ми е селски. Изключително свястно момче е. 

Link to comment
Share on other sites

Кирил Петков каза, че ако някой министър не си изпълнява задълженията, ще бъде сменен, без значение към коя партийна групировка е.
Въпреки, че точно Курнела надали влиза в тази бройка..

Link to comment
Share on other sites

Няма как да е всичко супер на 100%. С оглед обаче на това какви гласове имат, колко партии са и т.н., мисля се справиха повече от отлично с подбора. Борислав Сандов също не е изобщо добър избор. Цялостно обаче е много добре картината.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...