Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

6 minutes ago, RaptoR said:

Кога и къде в тоя свят е имало украински ракети? 

Много си невеж. Не само ракети имаха, ами и ядрен арсенал, който по онова време беше третия в света (да по-голям от китайския). След 1994-та се отказаха от него, в замяна на това останалите ядрени сили, включително Рассия, да гарантират териториалната им цялост. В този договор се включиха дори Китай. И точно този договор беше безпардонно погазен от Путлер през 2014-та, както и редица други до този момент, включително т.нар. договорености от Минск, за които задунайската агитка врещеше най-много и които Путлер с един замах изхвърли на боклука.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Godfather said:

Много си невеж. Не само ракети имаха, ами и ядрен арсенал, който по онова време беше третия в света (да по-голям от китайския). След 1994-та се отказаха от него, в замяна на това останалите ядрени сили, включително Рассия, да гарантират териториалната им цялост. В този договор се включиха дори Китай. И точно този договор беше безпардонно погазен от Путлер през 2014-та, както и редица други до този момент, включително т.нар. договорености от Минск, за които задунайската агитка врещеше най-много и които Путлер с един замах изхвърли на боклука.


Все по-зле ставаш, видно е. Всички тия ракети са РУСКИ бе! Айде не руски - съветски! Аз съм бил невеж.... :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:


Не помня да съм споменавал базите в България, котио са меко казано смях в залата и бирфест. 

Момчиле, къде е вкарвана чужда войска тия дни? На 16, на 20? Кога? 

Screenshot_20220222-201745_Chrome.thumb.jpg.2fb492d8dbcbcfe7d963dca1223e10d5.jpg

А кои бази споменаваш, като питам за България? Тези в Украйна ли?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaptoR said:


Все по-зле ставаш, видно е. Всички тия ракети са РУСКИ бе! Айде не руски - съветски! Аз съм бил невеж.... :Facepalm:

А нашите МИГ-ове наши ли са или съветски? :))

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Все по-зле ставаш, видно е. Всички тия ракети са РУСКИ бе! Айде не руски - съветски! Аз съм бил невеж.... :Facepalm:

Уникални глупости говориш, но то при теб е разбирамо. Съветските ракети се разработваха основно от украинци, без тях ракетната програма на СССР нямаше да съществува. Само две имена - Корольов и Глушко. Да не говорим, че и в авиацията си имаха собствени разработки (Антонов). Такива уникални и неграмотни глупости ръсиш, та чак не се усещаш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ARPAnet said:

Screenshot_20220222-201745_Chrome.thumb.jpg.2fb492d8dbcbcfe7d963dca1223e10d5.jpg

А кои бази споменаваш, като питам за България? Тези в Украйна ли?


В България както ти казах е бирфест. Но войниците са си войници, автоматите са си автомати и прочее - доклад за оръжията не са ми изнасяли докато ги изкарвах повръщащи от кенефа в Лас Палмас. Наблюдения достатъчно имам - самият факт, че такива бази съществуват е достатъчен. Те не са тук само за Хайнекена, курвите и пиенето дето не могат го носи, понеже са пърдили. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godfather said:

Уникални глупости говориш, но то при теб е разбирамо. Съветските ракети се разработваха основно от украинци, без тях ракетната програма на СССР нямаше да съществува. Само две имена - Корольов и Глушко. Да не говорим, че и в авиацията си имаха собствени разработки (Антонов). Такива уникални и неграмотни глупости ръсиш, та чак не се усещаш. :lol:


Ама разбира се, ако не беше Украйна, нямаше да има Русия!!!! :Facepalm::Facepalm::Facepalm:
Тъпотии на ента степен. Като всеки път. Знаеш,м че на тая тема няма как да се разберем с тебе никога - ти си лоу левъл промит сащ фен. Не става просто. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Ама разбира се, ако не беше Украйна, нямаше да има Русия!!!! :Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Явно не схващаш колко си прав тук! Да, както и ако не беше България, тия нещастници щяха да говорят на монголски и да пишат кой знае на каква азбука.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

Явно не схващаш колко си прав тук! Да, както и ако не беше България, тия нещастници щяха да говорят на монголски и да пишат кой знае на каква азбука.


Е тука уби коча с лопатата, честно!!! 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, RaptoR said:


Е тука уби коча с лопатата, честно!!! 

Нека аз да съм го убил коча, въпроса е, че това ти е единствения аргумент в случая, както винаги. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Е тука уби коча с лопатата, честно!!! 

Виден, чес'но ли? Казваш "братята" руси са взели буквите от "братята" македонци и християнството от папата?!? И кога точно Украйна е била Русия?! Волжска България да, Киевско княжество да, има и некви типове, дет се викат "рус", но това не са т.нар. руси/руснаци... Украйна става СССР-ска 1918 май... или 1922, не помня точно... Крим пък си е на казаците, а те са толкова руси, колкото ние сме китайци... Аре стига тъпизми, че сте смешни... Големите си взимат и правят каквото искат... Имперските и грандомански амбиции никога не са спирали... Нито на британци, нито французи, Сащ, ватенки, жълти и всякакви други големи сили...света от как светува се е въртял около власт, имоти и пари....

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, charmock said:

А и 90% от жителите на ЛНР и ДНР са си руснаци, всичко друго са лакърдии. И Европа и Америка ще клекнат пред този факт

Представи си го сега то в с Кърджалийско и родопите към Турция. Всякакви такива оправдания, че видиш ли тя територията била с еди какви си, значи може е много грешна според мен.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mIRCata said:

Представи си го сега то в с Кърджалийско и родопите към Турция. Всякакви такива оправдания, че видиш ли тя територията била с еди какви си, значи може е много грешна според мен.

Ситуацията в много отношения е дори твърде по-различна от тази с турците в Кърджали. Познавам лично много украинци, чийто майчин език е руския, но изобщо не се самоопределят като руснаци и за тях Путлер безусловно е агресор, който иска да налапа страната им и да ги върне обратно в кошмара на робството (буквално). Но за тия неща трябва да се гледа по-далече от собствения нос. Просто в България има все още доста мат'рял, които кълват кремълска пропаганда като мисирки варена царевица.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Godfather said:

Ситуацията в много отношения е дори твърде по-различна от тази с турците в Кърджали. Познавам лично много украинци, чийто майчин език е руския, но изобщо не се самоопределят като руснаци и за тях Путлер безусловно е агресор, който иска да налапа страната им и да ги върне обратно в кошмара на робството (буквално). Но за тия неща трябва да се гледа по-далече от собствения нос. Просто в България има все още доста мат'рял, които кълват кремълска пропаганда като мисирки варена царевица.

Матряла в България също познава доста украинци и руснаци, също така, матряла, може и да мисли, а не да вярва сляпо на CNN и други подобни.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, charmock said:

Матряла в България също познава доста украинци и руснаци, също така, матряла, може и да мисли, а не да вярва сляпо на CNN и други подобни.

 

На никой не му пука за мнението на матряла в България.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

Матряла в България също познава доста украинци и руснаци, също така, матряла, може и да мисли, а не да вярва сляпо на CNN и други подобни.

Мога да те запозная с един от най-близките ми колеги, който е роден и израсъл в Донецк. Разбира се майчиния му език е руски, но само се опитай да му кажеш, че е руснак - ще получиш много интересен отговор. Познавам го от 2005-та година и още тогава ми говореше доста интересни неща за Путлер, на които аз отговарях с насмешка. Сега разбирам колко е бил прав, той на практика ми обясни в груби граници точно това, което се случи в последствие. Повечето украинци, които познавам и с които работя директно са точно с такива убеждения и това е разбираемо, само не и за облъчения с кремълска пропаганда нашенец, за който Путлер е "мъжкара", борещ се срещу пропадналия Запад.

Link to comment
Share on other sites

Нали все ни повтарят са се връщаме към историята, ако искаме да знаем какво ще стане утре. По тая линия, споко - Алкохоликстан никакви ги няма в атака, в защита също са пробитняци (макар студа да им дава едно рамо и затова не е особена оферта да пробваш да ги бомбиш). :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Нека аз да съм го убил коча, въпроса е, че това ти е единствения аргумент в случая, както винаги. :lol:


Подадох по-назад нещо за четене и споделих, че за мен лично то отразява най-адекватно ситуацията. А копченатискач и то пък промит като тебе политически анализ да прави е като аз да кача дъно на стенда на братовчеда и "компетентно" да анализирам състоянието и проблемите му. Толкоз. 
 

9 hours ago, Mockingbird said:

Виден, чес'но ли? Казваш "братята" руси са взели буквите от "братята" македонци и християнството от папата?!? И кога точно Украйна е била Русия?! Волжска България да, Киевско княжество да, има и некви типове, дет се викат "рус", но това не са т.нар. руси/руснаци... Украйна става СССР-ска 1918 май... или 1922, не помня точно... Крим пък си е на казаците, а те са толкова руси, колкото ние сме китайци... Аре стига тъпизми, че сте смешни... Големите си взимат и правят каквото искат... Имперските и грандомански амбиции никога не са спирали... Нито на британци, нито французи, Сащ, ватенки, жълти и всякакви други големи сили...света от как светува се е въртял около власт, имоти и пари....


Не, нищо не казвам и нищо от това, което се опитваш да слагаш в устата ми не съм нито казал, нито съм имал намерение да казвам - ти съвсем изплиска легена. Каквото казвам е написано, не съчинявай мои неказани думи, че това си е верно тъпизъм. Иначе втората половина на поста ти е напълно вярна - то затова и човечеството като цяло е боклук... Жалко че малката част от него, която е над тия неща ще бъде отнесена с масата. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Подадох по-назад нещо за четене и споделих, че за мен лично то отразява най-адекватно ситуацията. А копченатискач и то пък промит като тебе политически анализ да прави е като аз да кача дъно на стенда на братовчеда и "компетентно" да анализирам състоянието и проблемите му. Толкоз. 
 


Не, нищо не казвам и нищо от това, което се опитваш да слагаш в устата ми не съм нито казал, нито съм имал намерение да казвам - ти съвсем изплиска легена. Каквото казвам е написано, не съчинявай мои неказани думи, че това си е верно тъпизъм. Иначе втората половина на поста ти е напълно вярна - то затова и човечеството като цяло е боклук... Жалко че малката част от него, която е над тия неща ще бъде отнесена с масата. 

Не бе, щото обясняваш на кръстника за тъпизми, а той беше споменал преди това за азбуката... Та за това се хванах да те питам... Не искам да ти слагам думи в устата. След уточнението за буквите поста вече ми стана общ и по принцип... Anyway, дано няма война! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mockingbird said:

Не бе, щото обясняваш на кръстника за тъпизми, а той беше споменал преди това за азбуката... Та за това се хванах да те питам... Не искам да ти слагам думи в устата. След уточнението за буквите поста вече ми стана общ и по принцип... Anyway, дано няма война! 


Дано. Абсолютно малоумен идиотизъм би било за всички страни. Да се оправя тва време, че да те карам да видиш малко покриви :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mockingbird said:

Anyway, дано няма война! 

Дано, но аз нещо не съм оптимист. Гледах цирка с т.нар. съвет за национална сигурност в Кремъл (пълния запис по-долу, заслужава си да се гледа) и останах потресен. За мен лично Путлер явно е превъртял от седяне твърде много в бункера, нямам друго обяснение на подобно поведение. А как само се гаври с неговите уж най-близки във властта, при това публично, а ония буквално се насират от страх. Жалка картинка. Изобщо всичко е досущ като в продължение на "Великия диктатор" на Чаплин. Според мен самия Путлер вече явно не получава адекватни съвети и информация за реалната обстановка, което е постресаващо и наистина страшно - нещо подобно се е случвало с Хитлер когато изперква тотално и го удря хиперпараноята след опита за убийство. А как само ги е подредил всички натъпкани в дъното на огромната зала, а той на пе'есе метра сам пред тях и им говори по уредба. :Facepalm:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5542318865784288&id=100000186872037&sfnsn=wa

Как е станал шеф на разузнаването, като всичко си изпя :)

 

Това носи същото настроение като едно друго клипче, на което едни, хора целуват ръка на един министър председател. Иначе те са супер, а на нашите се подиграваме.

Link to comment
Share on other sites

Днес прочетох две статии едната за санкциите срещу Русия и другата за Тръмп, който е казал, че Путин е направил гениален ход. Относно първата ми стана много смешно, как се опитват да наложат някви санкции ама много внимателно избират санкциите, хем да се бият в гърдите, че са ебати и пичовете, хем да не ядосат още повече Путин. Пълен смях общо взето. А другото доста интересно е темата Тръмп. След още една година сериозно си мисля, че американците доста сериозно ще изметат Байдън, Харис и СИЕ, ще се усетят американците, чу при Тръмп нямаше нито напрежение, нито война, а само развиваща се икономика. Единствено пандемията обърка нещата, но тя така или иначе отминава.

ТРЯБВА ДА РАЗБЕРЕТЕ, ЧЕ НИКОЙ НЕ ГО ЕБЕ ЗА УКРАЙНА, НИТО НА АМЕРИКАНЦИТЕ ИМ ПУКА, НИТО НА ЕВРОПА. Всичко е една геополитика в която има само интереси. На никой не му пука за украинците, ако беше обратното още 2014-та когато Путин за първи път призна ЛНР и ДНР за независими, Украйна щеше да бъде приета в НАТО. Сега всичко е въздух под налягане, можем да спорим, да се хейтим, да пускаме миловидни клипчета за нещастните украинци, но истината е, че всичко е една маска и на никой не му пука за тях.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...