Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

40 minutes ago, instinct said:

Я виж, примерно, колко моториста летят по улиците - иди им кажи веднага да си продават моторите и да тръгват пеш, щото ти не можеш да караш като тях, и като ги гледаш, те хваща страх :laughing1:.

 

Нали ти си в кола (и колана си сложил даже) и не може да паднеш?

 

Като те е страх от мъжки спортове, като нямаш силно тяло и дух - пази се, твоя си работа.

 

Осигурена ти е на теб защитата.Това те дали ще карат или не, по никакъв начин не те засяга.

 

(И малко отклонение - на държавата и трябват силни мъже, калени в изпитания, и дори те да поемат рискове в тези изпитания, тя им плаща лечението (както впрочем плаща и за всички алкохолици, пушачи, екстремни спортисти, неуспели самоубийци, престъпници и други, които според докторите сами са си довели проблемите). Защото на такива - на силните мъже - тя разчита да я защитават, а не на женчовци и слабаци, които ги е страх да вървят из гората).

:rofl:

Пак даваш глупави примери и бягаш от темата. Карането на мотор застрашава основно каращият. Докато разпространението на Ковид и създаването на нови и нови мутации в не ваксинираните застрашава и околните.

Още по-важното - застрашава тези които поради медицински причини не могат да бъдат ваксинирани. 

Та какво мислиш за статистиката на НЕМО ? :)) 

А момента с разделянето на Държавата като някакво независимо ентити спрямо населението .. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, instinct said:

Аз мисля

Wrong!

Какво общо има горната статистика с България?

Ако се вземе и статистиката на % от населението ваксинирано и се приложи ще се видят реално съотношенията и че реално ваксинираните боледуват още по-малко спрямо неваскинираните

Link to comment
Share on other sites

FLAMETHROWER ви казах! Ей такива имат достъп до интернет и хиляди други им четат тъпотиите. Ти говориш за ваксини, той ти говори за мотори и пиене! И така до безкрай се върти на шиша, понеже НИЩО логично и смислено не може да каже. В крайна сметка всичките от онова уравнение по-горе водят до това, че човек си къса нервите и просто вътрешно съвсем естествено му идва да им смлъсти главата с права лопата. 
Да ви видя колко още страници ще го изтърпите да се гърчи на куката. Хинт - тия си и вярват, че са прави и оправия НЯМА :laughing1:
 

Link to comment
Share on other sites

Ми ваксини де - не са прави на ударен с лопата (освен ако  само това те оправя). За момента нямаш такива, минали стандартните изпитания, и за които да се знае до какво водят.

 

Тия изисквания за дългосрочни тестове, са писани с  кръв, да ти повторя, че явно няма да зацепиш.

 

Да не си мислят разни фабрикантчета, че може да ги прескачат.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:

FLAMETHROWER ви казах! Ей такива имат достъп до интернет и хиляди други им четат тъпотиите. Ти говориш за ваксини, той ти говори за мотори и пиене! И така до безкрай се върти на шиша, понеже НИЩО логично и смислено не може да каже. В крайна сметка всичките от онова уравнение по-горе водят до това, че човек си къса нервите и просто вътрешно съвсем естествено му идва да им смлъсти главата с права лопата. 
Да ви видя колко още страници ще го изтърпите да се гърчи на куката. Хинт - тия си и вярват, че са прави и оправия НЯМА :laughing1:

О съгласен, но трябва и да се посмеем де. 

Да това, че разпространяват тъпотии и хората вярват е най-лошата част. Че и майка ми та покрай нея и баба ми бяха леко залитнали по темата, че ваксините могат да са опасни, блабла .. За щастие бързо ги вкарах в пътя и двете са напълно ваксинирани. 

 

Сега се загледах, че спамим темата за Политика, може би трябва да се преместим в баш спамърската тема :D

Link to comment
Share on other sites

Аз им пожелавам на всички такива, да разберат колко хора са умрели, защото са послушали какво им говорят и не са се предпазили. И цял живот да живеят с това знание. Колко души им се водят на сметката.

Link to comment
Share on other sites

Пичове, вие се бъзикате, ама догодина инстинкта като кешира големите пачки от новия биткойн ще запеете друга песен. Само не знам дали от толкова писане по форуми ще му остане достатъчно време за ръкоделие и запълване на фризера. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godfather said:

Пичове, вие се бъзикате, ама догодина инстинкта като кешира големите пачки от новия биткойн ще запеете друга песен. Само не знам дали от толкова писане по форуми ще му остане достатъчно време за ръкоделие и запълване на фризера. :lol::rofl:

За какво става въпрос, нещо съм пропуснал :D 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ARPAnet said:

За какво става въпрос, нещо съм пропуснал :D 

За това дето писа кръстника

12 hours ago, Godfather said:

Аз викам да сложим край на спора с мъдрото прозрение, че бъдещето е в антиваксърите и специално в мъжката антиваксърска половина, чиято сперма щяла да стане по-ценна от биткоина, защото ваксинираните били вече стелиризирани. :lol: :rofl:

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, instinct said:

Ми ваксини де - не са прави на ударен с лопата (освен ако  само това те оправя). За момента нямаш такива, минали стандартните изпитания, и за които да се знае до какво водят.

Има такива - Pfizer ;). Преди няколко седмици получи финално одобрение.

Имам един въпрос към теб. Колко ваксини са проявили странични ефекти години след като са били сложени? Не веднага, ами примерно след 2-3-5 години да проявят страничен ефект. Направи си едно проучване в твоите източници(ние нямаме достъп до тях) и ни образовай и нас.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Има такива - Pfizer ;). Преди няколко седмици получи финално одобрение.

Имам един въпрос към теб. Колко ваксини са проявили странични ефекти години след като са били сложени? Не веднага, ами примерно след 2-3-5 години да проявят страничен ефект. Направи си едно проучване в твоите източници(ние нямаме достъп до тях) и ни образовай и нас.


Не бе, Ванка, ние ще чакаме кървави писма и междувременно ще гледаме да видим колко милиона ще отнесе болестта - мъдрост и чудо!!! 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, instinct said:

Ми ваксини де - не са прави на ударен с лопата (освен ако  само това те оправя). За момента нямаш такива, минали стандартните изпитания, и за които да се знае до какво водят.

 

Тия изисквания за дългосрочни тестове, са писани с  кръв, да ти повторя, че явно няма да зацепиш.

 

Да не си мислят разни фабрикантчета, че може да ги прескачат.

Ааа значи те е шубе от ваксината, щото не била тествана.
Ама ядеш дюнерчета от аладина, дето не се знае пилетата какви са. Също така ядеш сирене на промоция от кауфланд и домати, които са расли на епруветка. 

Тва българина е много прост народ. Дъни фалшив алкохол по чалгатеките, яде мазни неща и след тва, неее аз ваксина няма да си сложа щото не е тествана. Е да бе ама RNA ваксината е изобретена 93та година. Та тука малко нещата не са баш каквото излизат :) 



А малко да се educate-неш ;) 

 

 

 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Чакай сега. Недей за ваксините. Говори за пияните и моторите.


И световния глад!!! Както и проблемът с напуканите пети, кърчана и прочее изключително важни и записани с кръв схеми!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Либерастите и техните гнусни малоумщини - най-жестокия бич за човешката цивилизация!
 

Quote

Оранжевият палячо си отиде и либералната администрация на САЩ започна да отбелязва зашеметяващи успехи. Е, не в областта на икономиката, здравеопазването, вътрешната и външната политика, но те така или иначе са силно надценени. На кой му дреме за икономика и геополитика, когато аудиторията ти се вълнува от розовоплюшено-шекерени каузи?
Г-жа Камала Харис, вероятният бъдещ президент на най-великата държава в света, от няколко дни е на първите страници на британските и американските медии.
Първата новина, свързана с нея е, че е използвала подставени деца-актьори, за да разиграе уж автентична среща с жадни за знания американчета, на която самата тя се е проявила като притеснително невежа, макар и по предварително подготвени теми. Forbes са безмилостни - цитират бая жилещи коментари на американци.  
"Vice President Kamala Harris takes fakery to a new level."
"Вицепрезидентът Камала Харис извежда фалшификацията на ново ниво."
Втората новина е, че г-жа Харис е заклеймила европейците, колонизирали Америка, заради техните "злини".
„Тези изследователи са донесли вълна от разруха на племенните държави - извършвайки насилие, крадейки земя и разпространявайки болести. Не бива да премълчаваме това срамно минало, трябва да хвърлим светлина върху него и за направим всичко, което можем, за да се справим с въздействието на миналото върху коренните общности днес“.
Казвала съм го много пъти, ще го кажа пак. Не завиждам на либералните партии и техните членове и активисти, които ще трябва да прокарат тая колосална глупост и у нас.

 

Link to comment
Share on other sites

Кога най - накрая ще разбереш, че нищо написано от твоите любимци(агент димитър и сие(видни членове на ДС)) не е истина. Форбс не са публикували такава статия с това заглавие...

Link to comment
Share on other sites

Кога ще разбереш, че ти си единственият тука, който ръси колосални глупости без никакви доказателства? 

https://www.forbes.com/sites/petersuciu/2021/10/12/twitter-reacts-to-claims-that-vp-harris-appeared-with-child-actors-in-nasa-space-video/?sh=33105eb02868&fbclid=IwAR01fcv7siCjnCuAn7EJbHghqut5DQPM_2WLEI9-cOxK7Cvc8D4BGtDJGEc

Айде сега #извинисебе!!!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, netrootbg said:

Форбс не са публикували такава статия с това заглавие...

Имат статия, с цитати от тук там по въпроса. Поне за това с децата актьори в НАСА.

Едит:

Същата горе на Виден

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mIRCata said:

Имат статия, с цитати от тук там по въпроса. Поне за това с децата актьори в НАСА.

Едит:

Същата горе на Виден


Иван понякога ми иде ... да не казвам.... :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

Само джендъри и метросексуални в тоя форум, ей!

Единият почва да казва нещо, а другият му довършва мисълта. Каква страхотна двойка, мамка му!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...