Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

11 minutes ago, chasti said:

Псевдо-ентелектуалискическият словоред в стил Ивайло Цветков не ми е чак толкова силна страна, 
че да заобля достатъчно идеята за твоите имунизирани неврони gado :D 

Предложи ти, на кого да благодарим?


Абе аз те имах за поне малко умно момче.... 

vqzcmSn.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Обясни ми Рапторе, кой да носи отговорността за служебните правителства на Радев :D

Няма мутри вече, има Радев. Кой да носи отговорност? Още ли да е Бойко? 

Ей го, човекът напълно стои зад здравния министър и го е назначил на работа.

Как ще е виновен Бойко, чакай малко :D

 

1042045976_3.JPG.222330522da88e4f5436cb0fbcc270bc.JPG

Link to comment
Share on other sites

Много лесно може да се сетиш! Не би следвало да ти обяснявам. Радев ли е виновен, че втора година поред кретените отказват да спазват мерки и да се ваксинират? Радев ли? По какво на бас, че всеки ден нов министър да слага НИЩО няма да се промени, понеже останалият в страната неизбягал матрял е 95% дебили?!?! Имаш ли ФБ? Четеш ли над 90% от коментарите какво представляват? 
За цените на тока, газта и горивата пак и Радев е виновен? Намериха се толкова тотализирани кретени и малоумници, че взеха да говорят за Радева зима... 
Набийте си го в главата - това правителство нищо нормално не може да направи без работещ парламент, въпреки че и без него е най-успешното правителство от 1989 насам. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, RaptoR said:


Абе аз те имах за поне малко умно момче.... 

vqzcmSn.jpg

То и аз така, ама явно съм бъркал.

Нищо, де. Винаги съм казвал, че човек се учи, докато е тъп. Пък аз винаги съм си знаел, че съм тъп.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, RaptoR said:

95% дебили?!?! Имаш ли ФБ?

От тези 95% дебили повечето са гласували за Радев на последните президентски избори :D

Нямам ФБ.

 

Ей ти до какво води заповедта на здравния министър, назначен от Радев:

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/axBdWeb_460svvp9.webm

 

Щом не носи никаква отговорност за действията и резултатите на служебните  правителства назначени от него..

За какво всъщност да носи отговорност президентът?

За обединението на нацията например?

 

Стефан Янев да реди всичко, а не да е марионетка :D

 

"най-успешното правителство от 1989 насам"

Какви успехи бе човек ти нормален ли си, заедно влязохме с Хърватия в чакалнята на еврозоната:

4ти на световното по умрели е най-големият успех...

41894361_4.thumb.JPG.c88f8c3e306f387030024b2a3e2bf059.JPG

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, chasti said:

От тези 95% дебили повечето са гласували за Радев на последните президентски избори :D

Нямам ФБ.

 

Ей ти до какво води заповедта на здравния министър, назначен от Радев:

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/axBdWeb_460svvp9.webm

 

Щом не носи никаква отговорност за действията и резултатите на служебните  правителства назначени от него..

За какво всъщност да носи отговорност президентът?

За обединението на нацията например?

 

Стефан Янев да реди всичко, а не да е марионетка :D

 

Пич, пий някакви хапчета. Не знам какви, щото не съм нито фармацефт, нито психиатър, ама гледай да са по-сериозни седативи. Питай Вожда евентуално, ама едва ли и той ще ти каже, щото и той не си пие неговите.

Във всеки случай е добре да потърсиш специализирана помощ. И да не вярваш на Фюрера, Медии (на един странно загубил тегло, инак корпулентен млад бизнесмен) и опорки спуснати от определена централа! Тия работи ще те закарат до жълтия сняг и ще ти шепнат на уше, че жълтото е от лимонада. Не, че ми дреме кой си-що си, или как е психическото ти здраве. Ама от чиста мизантропия се вглеждам в подобните на теб потвърждения, колко точно е закъсал човешкият род.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Льольо, скрий се. Знам, че си голям клавиатурен войн :D

Пак взе да бълваш душевни изпражнения :D

Кажи за новия шеф на НАП някоя добра дума

 

68284495_5.JPG.380b56d4a94a18636a45350247856c16.JPG

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

Т'ва подобие на "президент" е най-голямото *****, което е заставало начело на тая държава, доколкото има такава! Позор. Поне може да се премята и говори английски (с ужасяващ български акцент). На фона на Цецка, просто нямаше никаква вероятност той да загуби тогава, айде, това е разбираемо. Дано сегашните социологии дето му дават над 50%, да са измислици, защото и в най-тъмната страна на душата си не мога да си представя как този човек стана президент и още има поддръжници. Ся, колко % са дебили от населението, не се наемам директно да предполагам.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chasti said:

Льольо, скрий се. Знам, че си голям клавиатурен войн :D

Пак взе да бълваш душевни изпражнения :D

Ама аз и на живо мога да те ошамаря съвсем качествено. Въпреки, че това няма да спомогне за подобряването на психическото ти здраве.

Нали, казвам да не вземеш да се изненадаш прекалено много, стига да имаш гащи да ми додеш.

Дришлльо.

Link to comment
Share on other sites

Възхищавам ви се на времето и желанието да спорите с радио точката. Айде за Гадо донякъде разбирам - той е драка и скучае :)

Link to comment
Share on other sites

По-късно ще коментирам нЕкои кретении по-назад, но сега съм втрещен и трябва просто да споделя:

ЗАКРИВАЙ!!!!! ЗАКРИВААААЙ!!! 

И кво беше - ДИСТРОЙ, ДИСТРОЙ! ВСИЧКО ДИСТРОЙ! Които имат фб да четат коментарите!!! Гоним 100%!!!!!! 

https://gospodari.com/volen-siderov-napusna-a-luna-be-izgonena-pri-parvia-debat-predi-izborite-za-prezident/?fbclid=IwAR3NnqpG1ycrNBKgwdBTNT7oLzOhW0niybbhepOog2btqiQlE0VBPmTXdEk

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2021 at 12:46 AM, chasti said:

Ще ти отхапя мустака!

Вземи и лаптопа :D

Ще взема и четката от кенефа, че да ти почистя зъбките, преди да ти дам да ми опасеш интимния мустак

 

П.п. Лаптопите са за алъш-вериш светилата, че да могат и в кенефа да са осведомени как вървят нещата с предлаганата от тях скрап.

Link to comment
Share on other sites

Някой да не би да го е турил в мод режим тоя пръдльо?

Лично ще му се засегна на тоя, дето евентуално го е сторил това!

Link to comment
Share on other sites

Начи е плъшок, дето се прави на дебел трол.... Ама аз си го и подозирах това, де....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
4 hours ago, Antares said:

Добрата новина е, че джендър България настигат Слави :lol:

Ей тия джендъри май преследват съня на голям процент от електоралните единици в България. Може би ако в Бояна филм направят продукция, базирана на някакъв джендър апокалипсис сценарий, сигурно ще излезе по-успешна и от Resident Evil. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...