Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

21 minutes ago, w00x said:

 

Като се подлагаш на операция, някой гарантира ли ти нещо?

 

Абе операция сега с ваксина сравняваш... :laughing1: :bowdown:

 

 

 

П.П.

И хирурзи, и всякакви други лекари, носят съдебна отговорност за допуснати грешки поради непрофесионализъм, или пък да кажем, умишлени. Ти какво си мислиш, че имат имунитет ли някакъв.

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, ARPAnet said:

Не става въпрос за достигане, такава ни е соц системата. Попитах за позиция. 

 

Е каква позиция, като ти нямаш изходни данни.

 

Препоръчано му било нещо си... Това да не ти е вкусни банани в кварталния, че ще слушаш общи приказки.

 

Дай насам сериозните многогодишни изследвания и статистики, и проверени и потвърдени от независими източници. Резултатите също повторени.

 

Това е наука. Останалото са басни.

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, instinct said:

 

Е каква позиция, като ти нямаш изходни данни.

 

Препоръчано му било нещо си... Това да не ти е вкусни банани в кварталния, че ще слушаш общи приказки.

 

Дай насам сериозните многогодишни изследвания и статистики, и проверени и потвърдени от независими източници. Резултатите също повторени.

 

Това е наука. Останалото са басни.

 

 

Е това правя де, слушам специалистите, а не новоизлюпените квартални имунолози. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, instinct said:

 

Абе операция сега с ваксина сравняваш... :laughing1: :bowdown:

 

 

 

П.П.

И хирурзи, и всякакви други лекари, носят съдебна отговорност за допуснати грешки поради непрофесионализъм, или пък да кажем, умишлени. Ти какво си мислиш, че имат имунитет ли някакъв.


Продължаваш да четеш избирателно.

И продължаваш да не отговаряш дали при останалите лекарства някой ти гарантира нещо и носи отговорност.

 

Отговорността им също е ограничена. Да не подлежат под отговорност за всичко? Всъщност, примерът ми не беше правилен, защото операцията е напълно индивидуална, а не една универсална за всички, както са лекарствата/ваксините.

 

Колко години искаш да ги тестват тези ваксини, за да си сигурен, че работят без странични ефекти? 20? Какво ще стане след 20 години ако продължаваме с мерките, за да се ограничи заразяването и смъртността? А какво 

е стане, когато и след 20 години има хора със странични ефекти след ваксинация? Тогава дали някой ще поеме отговорност? Отговорност ли искаш да поеме някой или да се тества продължително?

Link to comment
Share on other sites

Мани, ако следвахме просто приказки по медиите, трябваше да си пратим евреите да бъдат избити през втората световна.

 

Сега, това, че тогава не сме се подвели по примера на западните държави, се оказва добро нещо.

 

Та не лежте на кълката 'всички го правят, ние защо така не'.

 

Исторически погледнато има много примери, когато няма нужда да си конформист, а да си гледаш собствения интерес и разум.

 

 

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Исторически погледнато, никога не е било Ок да си конформист. И докато България е имала смислени политици, а не паляци на нечия хранилка, сме били добре.

Инак, четя ви и не вярвам на ушите си!

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, instinct said:

основен принцип, който се е прилагал много отдавна - от преди хиляди години.

Направо от милиони години.

Те още по времето когато хората са живеели в пещери са били на абонамент при лекарите. И като им откъсне някой крак мечката и умре от инфекция не са му плащали. Щото нали. Основен принцип.

Търсиш сигурност в изпитани ваксини, лекарства и т.н. Спри да пиеш вода, че и тя може да ти навреди ако прекалиш и няма 100% безопасност като я консумираш.

Ти си втория където има достъп до windows 18. Даже май си и на 20-та версия.

Link to comment
Share on other sites

За мене ти си антиваксър, защото искаш на хората, които се разболяват, да не им се помага, както се рабра преди страница (явно включително и с лекарства).

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, instinct said:

За мене ти си антиваксър, защото искаш на хората, които се разболяват, да не им се помага, както се рабра преди страница (явно включително и с лекарства).


Закука кукувичка в зелената гора.... ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ
Аз съм ваксиниран между другото. :evil

Link to comment
Share on other sites

Няма значение. Пак си такъв.

 

А аз нямам нищо общо с вашите тези, дето ги въртите из фейсбук-а. Играете си на негри и бели там, без никакъв смисъл според мен.

Link to comment
Share on other sites

Ти си типичното антиваксърче, пукам се от смях. И как са ти отделили сума ти време тука колегите вместо с лопатата както се полага. Три дена на шиш те въртят ма не става, нали? Турил си препикания потник, шапчицата от фолио (с лъскавото навън съм казАл) и ги къпеш тука.... У фейса са цела армия като тебе, споко. Знам им лечението какво е. Пусто не моем ги стигна с дикела, та само вербално ги церя.
Обясни пак ся за брома, алуминия, живака, наноклетките как се активират от грида в чешко и почват да ти браждят ушите.... Обясни бе, обясни що пак сме последни в лечението и първи сред труповете...  

Link to comment
Share on other sites

Е, недей ги стига по толкова много накуп, че после боли, и срама е голям.

 

Иначе виждам някаква идея фикс, че развиваш, но то така са много от хората напоследък, така че не ми прави впечатление - нагледал съм се:popcorn:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ся като в малката градинка - ти рапторе, си уринотерапевтче, не - ти си, не - ти си, и т.н...

 

Б'аси интелигентния разговор. Айде почини си тая вечер и после пробвай пак.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, instinct said:

 

 

Ся като в малката градинка - ти рапторе, си уринотерапевтче, не - ти си, не - ти си, и т.н...

 

Б'аси интелигентния разговор. Айде почини си тая вечер и после пробвай пак.


Абе отговори бе, господине, отговори!!! Не че не е ясно тука и на животните около мене, камо ли на съфорумците, всички ти четат глупостите. ВАКСИНИРА ЛИ СЕ ТИ?  

Link to comment
Share on other sites

Аз викам да сложим край на спора с мъдрото прозрение, че бъдещето е в антиваксърите и специално в мъжката антиваксърска половина, чиято сперма щяла да стане по-ценна от биткоина, защото ваксинираните били вече стелиризирани. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Godfather said:

Аз викам да сложим край на спора с мъдрото прозрение, че бъдещето е в антиваксърите и специално в мъжката антиваксърска половина, чиято сперма щяла да стане по-ценна от биткоина, защото ваксинираните били вече стелиризирани. :lol: :rofl:

 

БАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАаааааааа
Усещам си ташака у лево по-лек да знаеш хахахахахахахахах
Няма такива кретени!!!!!
Ама как искам, Момчиле да ги стигне по-бръже гнидата.... Па ако може и да ги елиминира......
Или пък да поседят като баща ми 20-на дена на кислород АКО ИМА
Или да не могат да ходят като майка ми - сега операции на коленете заради увредените кръвоносни съдове...
Или пък просто като Ангел Гаров да се удавят в собствения си дроб...
Мръсни гниди, че и трибуна в нета имат, мамичката им гнасна!!!!  

 

14 hours ago, instinct said:

@раптора

 

Пич, нещо си се объркАл с тона.


Не бе - хич не съм - ти дори не може да ми го усетиш тона. Както и че не си ваксиниран и си потенциална гнида. 

Link to comment
Share on other sites

Ми нЕма си чип да улови честотите на тона :) :)

 

Да не говорим, че точно тези без имунитет, бил от ваксина или преболедуване към болестта, са основните виновни да се появяват новите щамове. Като дават поле на вируса да се размножава и разпространява, ускоряват мутациите и появата на новите щамове.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Ми по-добре да не се надъхваш толкова, щото на всяко действие има равно по сила противодействие.

 

Малък съвет, дето се вика, дали ще схванеш, си е твоя работа.

 

Аз пък ти прощавам изблиците.

 

На лична основа са и съвсем нелогични - все едно да искаш ако някой близък катастрофира, всички да слязат от нормалните автомобили и да тръгнат веднага или с Тесла, или пеш (не че и нея не я съдят вече за инциденти, ама, нали, ти знаеш по-добре, че е безопасна).

 

Бъди здрав, и семейството и близките ти също.

 

Това е. Ако си мислиш, че някакви други действия ще ти помогнат, предприеми ги. На село ти препоръчвам да си живеете, там със сигурност е по-добре. Тук има най-много цигани и най-вероятно никога няма да бъдеш спокоен в хигиенно отношение докато са наоколо...

 

13 hours ago, mIRCata said:

Да не говорим, че точно тези без имунитет, бил от ваксина или преболедуване към болестта, са основните виновни да се появяват новите щамове. Като дават поле на вируса да се размножава и разпространява, ускоряват мутациите и появата на новите щамове.

 

Всички лекари са на мнение, че именно ваксинираните са тези, които дават поле за изява на нови варианти. Защото, като ваксинирани, не стига, че пак се заразяват и разпространяват, но и у тях виреят именно само такива варианти на вируса, които са различни от предвидените във ваксината (тоест - вече мутирали, нови щамове виреят у тях).

 

Изобщо, препоръките са да не се стои на едно място с ваксинирани. Не е безопасно именно поради горната причина с новите варианти на вируса у тях.

 

Абе, общо взето, като грипните ваксини - правят за един грип, той идва друг тип. Гони Михаля, ако нямаш собствена силна имунна система.

 

При всички положения най-добре да си със/при някой със/ силен естествен имунитет, антитела. По-комплексно предпазвщо действие имат, срещу всичко.

 

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, instinct said:

 

Ваксинираните са тези, които дават поле за изява на нови варианти. Защото, като ваксинирани, не стига, че пак се заразяват и разпространяват, но и у тях виреят именно само такива варианти на вируса, които са различни от предвидените във ваксината (тоест - вече мутирали, нови щамове виреят у тях).

 

(абе, общо взето - като грипните ваксини; правят за един грип, той идва друг - гони михаля ако нямаш собствена силна имунна система)

 

Изобщо, препоръките са да не се стои на едно място с ваксинирани, на закрито - не е безопасно, по-добре да си при някой само със силни естествени антитела и имунитет.

 

 

Looool, ти си от хората които като ти кажат "Добро Утро", трябва да се оглеждаш за луната и звездите:)))

Тфа във фейсбук ли го прочете ? ;) Или си направи проучване в YouTube :))

И пак да питам, тези със силния имунитет които отказват да се ваксинират - трябва ли да ги лекуваме след това? Или да оставим имунитета им да се справя и да гледаме сеир ? ;)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Ми тия, които пият и ги хваща цироза, трябва ли да ги лекуваме?

 

Ми тия, които карат с превишена скорост и се блъскат в дървото, или минават на червено - рябва ли да им правим операция или да ги оставим да си умират? Нали сме сложили знак, да са го спазили.

 

И т.н - още десет хиляди въпроса като горния мога да ти задам.

 

Отговори ми на тях първо, да ти видя мисленето :laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, instinct said:

Ми тия, които пият и ги хваща цироза, трябва ли да ги лекуваме?

 

Ми тия, които карат с превишена скорост и се блъскат в дървото, или минават на червено - рябва ли да им правим операция или да ги оставим да си умират? Нали сме сложили знак, да са го спазили.

 

И т.н - още десет хиляди въпроса като горния мога да ти задам.

 

Отговори ми на тях първо, да ти видя мисленето :laughing1:

 

На въпроса отговаряш с въпрос ли ? :))

Хайде де, интересно ми е до къде стига увереността ти ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...