Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

Да бе, фантом...посред бял ден...да не е сляп случайно...друго има... Първата му реплика беше "Пусни фаровете и тогава ще те призная, че си човек"...просто нещо е станало преди това.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Идеята е, че понеже колата на снимащия е черна и със загасени фарове, тоя нервния не го е видял като е тръгнал да се престроява и затова му е пресякъл пътя. Съответно снимащия е взел да му бибка, дядката се е изнервил и така... Поне аз това разбрах от няколкото статии в пловдив24 и коментарите под тях.

 

По принцип и двамата са в нарушение. Просто реакцията на селяка с пикапа е крайно просташка и тъпанарска. 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Абе и мен са ме засичали из улиците...и на мен ми се е случвало да свирна с клаксона да предупредя някой, който ми се вижда неадекватен, но който не може да си задържа нервите като оня, трябва да си стои вкъщи на успокоителни, да ходи по санаториуми, а не да се разкарва из улиците с нервите си, а и ако случайно превърти - с тоя голям камион такива поразии може да направи...

Просто нервите на пътя нямат място, понеже става по-лошо като ги изпуснеш - да изпсуваш вътре в колата, както и да е, но да сечеш път на някого, да спираш по средата на пътя пред него, да излизаш от колата и да крещиш - това са си пълни простотии.

Link to comment
Share on other sites

Аз веднъж спирах да го питам един пикльо просто ей така грам мозък в главата има ли... Той се уплаши и се заключи вътре, явно реши че ще го бия...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И к'во - ти наби ли го? Или не си, ако говориш за случая с Мобо, дето все пак е съфорумец, а съфорумците е добре да не ядат много бой. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оооо съвсем не. Аз тогава бързах за операционна, къде ще се занимавам с бастуни....

 

Тоя беше един сополко с един Гоуф, който сътвори такова нещо, че за малко да пребие детето отзад, понеже така скочих на педалите, че всичко литна напред. На ВСИ си завивам наляво към Метро и си карам нормално в средно платно (слава богу дори бавно, но ускорявах), когато дебилчето ми изскача изсред паркиралите отдясно и без мигач, без нищо, на няколко метра пред мен и сече в най-лява лента. Ама директно под остър ъгъл... Добре че имам отрлични реакции, но женатаи детето отзад нито гледаха пътя, нито пък са очаквали такъв урод та освен че се излашкаха, се уплашиха много. Радост се разплака. На светофара на Екскалибур нямаше просто как да не ида да питам - някакъв мозък има ли в тая тиква малоумна... 

Link to comment
Share on other sites

Абе и мен са ме засичали из улиците...и на мен ми се е случвало да свирна с клаксона да предупредя някой, който ми се вижда неадекватен, но който не може да си задържа нервите като оня, трябва да си стои вкъщи на успокоителни, да ходи по санаториуми, а не да се разкарва из улиците с нервите си, а и ако случайно превърти - с тоя голям камион такива поразии може да направи...

Просто нервите на пътя нямат място, понеже става по-лошо като ги изпуснеш - да изпсуваш вътре в колата, както и да е, но да сечеш път на някого, да спираш по средата на пътя пред него, да излизаш от колата и да крещиш - това са си пълни простотии.

Пропускаш финалното действие в спектакъла-демонстративно даде назад и блъсна този с мерцедеса,с което вече тотално се компроментира дори и да е бил предизвикан.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Не го пропускам, просто подпирането беше леко...виждал съм десетки клипове как при подобни конфликти блъскат по няколко пъти колата, ама яко...или слизат и трошат всичко, дето видят с бухалки, манивели или каквото имат подръка.

Link to comment
Share on other sites

Верно ли го удари?!?!? Тва вече е мегапростотия. Ей затова са регистраторите да припомним пак. Аз в такива ситуации задавам въпроси. Никога не обиждам, камо ли да посягам или подпирам - глупости. Но пък ако някой мен обиди става весело. 

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че на тоя с камиона животът му е крив по някаква причина - я жена му не му дава, я детето му се занимава с наркотици или са го изгонили от училище...или пък е закъснял вече няколко месеца с вноските по кредита и са го налазили "ликвидаторите"...или пък просто може да не си е пил лекарствата. Все причини, предразполагащи да подпалиш при най-малката причина и да си го изкараш на тоя пред тебе. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе...колани - на Rogue One дето гледах наскоро, те в изтребителите колани не слагат дето се лашкат и блъскат къде ли не, ти в колата колан искаш да слага... :laughing:

 

Off/ Майтапа настрана - на поне 5 места във филма видях, че си седят без колани кат' пичове и даже изправени имаше, а около тях пълно с незакрепени предмети - аз на Калояново махам всяко едно нещо, дето може да тръгне нанякъде, щото още на първия завой, всичко отива незнайно къде някъде по пода или в багажника.

Link to comment
Share on other sites

Off/ Майтапа настрана - на поне 5 места във филма видях, че си седят без колани кат' пичове и даже изправени имаше, а около тях пълно с незакрепени предмети - аз на Калояново махам всяко едно нещо, дето може да тръгне нанякъде, щото още на първия завой, всичко отива незнайно къде някъде по пода или в багажника.

Много си изостанал от SciFi технологиите. За разлика от нашия си реален свят, в този на фантастичните филми е нормално летящите обекти да притежават т. нар. inertial dampers - технология изцяло неутрализираща инерционните сили при ускорение. Този феномен дори не е в противоречие с Общата теория на относителността на Айнщайн. Достатъчно е даденото тяло да стои неподвижно спрямо локализиран обем на пространство-времевия континуум, а самия пашкул от континуума да се ускорява, заедно с обекта в него. Разбира се далеч съм от мисълта да допусна, че на Виден шкодата е оборудвана с подобна технология. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Този феномен дори не е в противоречие с Общата теория на относителността на Айнщайн.

 

Бих искал Айнщайн да ми обясни с Общата теория, пък ако не може с нея - нека ползва и Специалната, как се оправят без колани в момента, в който корабът им е улучен и падайки с бясна скорост и въртеливо движение на повърхността, разбива няколко тона скали, а междувременно въртейки се се саморазбива почти целият, но на наш'те без коланите нищо им няма, излизат с бодра стъпка от остатъците и започват да стрелят срещу щурмоваците. ;)

 

П.П. А за на Виден шкодата лошо няма да говориш! Тя цял дракон си има на капака, ти за някакви си мижави технологии ми говориш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И к'во - ти наби ли го? Или не си, ако говориш за случая с Мобо, дето все пак е съфорумец, а съфорумците е добре да не ядат много бой. :lol:

той тогава само ми се разтутурутка,  а аз му правих място да си ме обикаля, което обаче не го устройваше, щото бързал и е нервен.

ех, ако не е бързал сигурно е щял да ме бие на спирки и на почивки, ама ей,  на! пак късмет съм изкарал.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Ивана да не си е сменила номера на джипката? :lol:...щото и тя има навика да спира на абсурдни места...последно беше спряла пред входа на една от панаирните палати, за да разгледа щандовете за козметика, които бяха вътре - съжалявам, че не направих снимка...

 

721612.jpg

 

24--Ivana-dzip_1701.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тия Тойоти със седмиците и пловдивски регистрации са май онези, които ги даваха по телевизията, че уж са взети за ловуване за вип чужденци, пък уж ги карали НСО и Бойко собственоръчно си шофирал една от тях.

Link to comment
Share on other sites

не са тия. ония ловните за бате бойко бяха с по-прости номера:

2111239763.jpg

 

и май са тундри/секвои, а не лендкрузъри.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че в Пловдив сме много зле.... начи тоя ако отиде в София, сигурно ще застреля някой.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че в Пловдив сме много зле.... начи тоя ако отиде в София, сигурно ще застреля някой.

 

По-скоро може да бъде мощно бит и прострелян с истинско оръжие. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...