Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

В смисъл такъв се бетонира датата 21-ви. Ангелче - да ти носим дюшече, батьовата, да си полегнеш. Внимавай с какви чорапки ще си само. И оня другият сладур да не ми се весне с росо корса, че ще ви плЕскаме и двамата! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

С какви да съм освен с мъжки? Аз други нямам. Ненужен коментар.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

В смисъл такъв се бетонира датата 21-ви. Ангелче - да ти носим дюшече, батьовата, да си полегнеш. Внимавай с какви чорапки ще си само. И оня другият сладур да не ми се весне с росо корса, че ще ви плЕскаме и двамата! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Тоя сладур да е казвал някога, че ще идва? Не е идвал няма и да дойде :).

Link to comment
Share on other sites

Ще дойде, ще дойде. Иначе може пак да дават по телевизията изгоряла кола - тоя път италЯнска бричка, тип жълта. laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Мдааа..., а 21-ви приближава със страшна сила....

 

Да, ама защо ми се струва, че първият пост нещо не е у ред? Хем я има датата, хем в списъка gado бил под въпрос, midex пък изобщо не фигурира и т.н. :confused

Link to comment
Share on other sites

Защото списъка не е променян явно. Аз не мога да се включа в организацията, тъй като най-вероятно няма да мога да дойда.

Link to comment
Share on other sites

... тъй като най-вероятно няма да мога да дойда.

... и огънче нямаш..., 'начи си гей!

Link to comment
Share on other sites

Щеше ми се да кажа "- Слушайте Ангел, той ги разбира тия работи"....ама няма да го кажа...:lol:

 

 

 

Ангеле, днес не искам да ми забелязваш постовете....направо ми дай един 'игнор' до довечера....

 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, днес не искам да ми забелязваш постовете....направо ми дай един 'игнор' до довечера....

 

Няма пък. Ще се обиждам като пич!

Link to comment
Share on other sites

Видене, защото ти, май, си единствената ощипана госпожица, за това кажи:

 

Кога ти е най-удобно да се съберем, защото едно събиране без теб означава, че ще ни се наложи да си говорим по между си, а аз не искам да си говоря с Ангел или котора или подобни създания.

Link to comment
Share on other sites

Иване, нещо спиш ли, що ли? Казах, че няма да мога да дойда. На 21-ви имам много работа, а на 22-ри брат ми си идва за 5-6 дни. Въобще защо е нужно да обяснявам поради какви причини няма да мога да дойда? И с какво това влияе на срещата? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, защото ти, май, си единствената ощипана госпожица, за това кажи:

 

Кога ти е най-удобно да се съберем, защото едно събиране без теб означава, че ще ни се наложи да си говорим по между си, а аз не искам да си говоря с Ангел или котора или подобни създания.

 

Що пък не вземеш да си теглиш един **** в **** и да **** после?

Link to comment
Share on other sites

Иване, нещо спиш ли, що ли? Казах, че няма да мога да дойда. На 21-ви имам много работа, а на 22-ри брат ми си идва за 5-6 дни. Въобще защо е нужно да обяснявам поради какви причини няма да мога да дойда? И с какво това влияе на срещата? confused.gif

Ти спиш ли?!

Въпросът беше:

 

Кога ти е най-удобно? Къде, ПОДЯВОЛИТЕ, съм ти поискал обяснение за нещо?!?! Баси пича, майна!

 

Що пък не вземеш да си теглиш един **** в **** и да **** после?

Не разбирам звездичките. Нито "чорап", нито "розов" е с 4 букви.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам звездичките. Нито "чорап", нито "розов" е с 4 букви.

 

*броя на буквите не съвпада с броя на звездичките.

Link to comment
Share on other sites

Кога ти е най-удобно? Къде, ПОДЯВОЛИТЕ, съм ти поискал обяснение за нещо?!?! Баси пича, майна!

Ти откъде на къде пък реши, че всички с мен трябва да се съобразяват? confused.gif

 

Ако изобщо има значение, на мен до края на месеца не ми е удобно. Но какво от това?

Link to comment
Share on other sites

22-ри е работен ден... :/

Хора, казвайте дали ще я правим тая среща, (аз викам да Я правим), щото ако ще се виждаме - трябва да пускам отпуск.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера цялото мрънкане винаги покрай тея срещи. Казва се една дата и толкова. Който може - може. Който не - чака следващия път.

Толкова много постове, толкова много АКО и МОЖЕ БИ, и АМИ... Ай сикана...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...