Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

А аз като един истински AC-130H... ще си кюта над облаците... докът не се зададе конкретна цел...

Link to comment
Share on other sites

Еми тогава...

22.10.2010 г., ПЕТЪК

1. Psihara^^

2. magdanoz4o

3. Killer-a

4. Antares

 

И аз ще да се включа - засега пречки няма.

 

Аз, аз!

 

И Теди! И Теди! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

+2

След като решихме за дататам, май. Е време споровете къде да започнат!

Link to comment
Share on other sites

+2. Претенции за мястото нямаме.

Щом се чудите - Граждански клуб в Стария град.

Друго място - ама е мъничко и може и да го напълним компанията - клуб на фотографа или фото клуб или както му е там фото името, до тунела.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се мисли за кръчма, в която няма да ни кажат в 11 часа, че е време да си ходим. Според мен в Даяната срещу Тримона е едно много добро място, защото са 24/7

Link to comment
Share on other sites

Даяната не е много за нашият тип събирания. Не сме нито лъскави, нито топирани, нито ще ходим на чалга после. Мисля, че в Хъшове беше добре миналия път. Също може и в предложеният Граждански Клуб.

 

А може и в Потомци отново. Последния път като бях преди 2-3 седмици, малка БГ водка беше 80ст. Картофите със сирене бяха 1.30.

Link to comment
Share on other sites

За Хъшове знаете, че сме си у дома, но не забравяйте че мрънкат за шума... Ако се реши само звъня на Иво и сме готови.

 

А може и в Потомци отново. Последния път като бях преди 2-3 седмици, малка БГ водка беше 80ст. Картофите със сирене бяха 1.30.

 

Ако това е онова заведение, в което имаше 3 туборга и 2 бутилки ракия и чакахме 40 мин картофите на Ники и ги сбъркаха, много е вероятно да ти напудря ушите.

Link to comment
Share on other sites

Тая събота бях в Тони 2000 до 8-ми блок. Приятна музика, бачкат докато има хора и е готино като цяло.

Няма сила на света, която да ме замъкне в това ултра скъпо, мега неприятно, хипер зачукано заведение.

 

Даяната е доста по-евтина и доста по-удобна за всички.

Link to comment
Share on other sites

Няма сила на света, която да ме замъкне в това ултра скъпо, мега неприятно, хипер зачукано заведение.

 

Даяната е доста по-евтина и доста по-удобна за всички.

 

Аз само предложих :) Където кажете в крайна сметка. Мене ми беше добре, но пък и компанията беше страхотна :)

Link to comment
Share on other sites

Тая събота бях в Тони 2000 до 8-ми блок. Приятна музика, бачкат докато има хора и е готино като цяло.

 

Много далеч това Тони. Много трезвеници ще останат, защото всички трябва с коли да ходим.

 

Ако това е онова заведение, в което имаше 3 туборга и 2 бутилки ракия и чакахме 40 мин картофите на Ники и ги сбъркаха, много е вероятно да ти напудря ушите.

 

Аха :rolleyes::unsure::(

Link to comment
Share on other sites

За кръчмата на Серкови (така се казват собствениците на t2k) на мен ми е близо, но никога не съм харесвал т'ва заведение. Иначе... струва ми се, че Хъшовете са си добра алтернатива. За Даяната не знам - никога не съм бил там :D

Link to comment
Share on other sites

+2 евентуално, ама хич не се знае.

 

Иначе Даяна? Вие да не сте сперкали. За форума не ни трябва такава думканица. Евтина? Да бе да....

 

Пък, честно казано Тонито по-бива. И на мен не ми е много близко ама кво му е, нали и бакшишите трябва хляб да ядат.

Link to comment
Share on other sites

Ще гледам и аз да дойда.

Тонито и за мен е супер зачукано.

Даяната не е толкова зле, поне е спокойно, че няма да те изгонят. И не знам откога там ходят "лъскавите"?! Пък и кога стана "скъпа"!? :unsure:

Все пак, не е важно мястото, а компанията.

Link to comment
Share on other sites

1. Psihara^^

2. magdanoz4o

3. Killer-a

4. Antares

5. w00x

6. netrootbg

7. Raptor

8. chistach alpha

9. chistach beta

10. kotora

11. mIRCata

12. mIRCовица

13. jozo (евентуално)

14. galchenceto (евентуално)

15. Asssasssin

 

До тук - бива. Може и още.

Такам - Т2К и Даяна отпадат заради общо несъгласие.

До тук Хъшовете са вариант. Помня 1 добра среща в заведението до Чистачите... Старите Българи МАЙ?

 

EDIT: Без да искам ни натресох и Глория. :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...