Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

+1 за петък. В неделя формулата е от рано и няма да е хубаво в събота да се направим свине.

Може пак да отидем в Авитохол мисля, че беше, до Розенхофа дето е. Там се получи добра масовка :Д.

Link to comment
Share on other sites

+1 за петък. В неделя формулата е от рано и няма да е хубаво в събота да се направим свине.

Може пак да отидем в Авитохол мисля, че беше, до Розенхофа дето е. Там се получи добра масовка :Д.

...Мдаа..., и този път със сигурност ще попея на ушенце на сервитьорката...

Link to comment
Share on other sites

Жоро, недей, моля те. За Виден нали знаете, че трябва да има 100-тина бири, там имаха 3 вида по 5 бири от всеки вид, той самичък си ги изпи, така че... А останалите умряхме от студ. Така че, не, мерси съм, пък и не ми се чака салата 30 минути.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам сериозно осрали се пред групата заведения повече изобщо да не се споменават. По-добре да пробваме нови неща, отколкото да се занимаваме с долнопробни дупки.

Link to comment
Share on other sites

Едно предложение от въздуха така. "При Сандо" как ви се струва, често се събира там разни компании виждам? Кухнята е много добра :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Именно. Аз предлагам Ривиера, за пореден път. Малко е кофти на Каменица чак, ама кухнята няма какво да се коментира, страхотна е. Само че работят до към 24 ч. само, че бабите от блока мрънкат много.

Link to comment
Share on other sites

...По-добре да пробваме нови неща...

Задна прашка може би ???

 

На мене потомците ми направиха добро впечатление, просто ще трябва да се предупредят да си заредят бара малко по-сериозно...

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Без да искам ни натресох и Глория. :(

 

Аахахаххахахаха.

 

Може пак да отидем в Авитохол мисля, че беше, до Розенхофа дето е. Там се получи добра масовка :Д.

 

Не работи вече.

 

На мене потомците ми направиха добро впечатление, просто ще трябва да се предупредят да си заредят бара малко по-сериозно...

 

10 кинта 2 кила ядене. Кво му плащаш.

 

Ако решим там, ще се обадя да запазя и ще предупредя да не се излагат с бирата.

 

Но нямам претенции.

 

А в Даяната от много време ходят лъскавите. От много много време.

Link to comment
Share on other sites

Това ми е и на мене проблема с Даяната, но пък майната им на лъскавите от друга страна. Кой му пука кой е там и кой не е. Отиваме ние да си направим веселото не да гледаме другите какво правят, така че харабия, кръчмата да има достатъчно алкохол и храната да е прилична, друго какво ни трябва.

Link to comment
Share on other sites

Никога не ми е направило впечатление в Даяната да има "лъскави". Или имате предвид малки Чакарачки с евтини ламета?!

И все пак какво ви притеснява това, не мога да разбера.

Ривиерата е чудесна идея, но тази на Данаил Николаев. В пъти е по-добра от онази на Каменица.

 

И като казах Чакарачки...

http://www.vbox7.com/play:722b0016

Поздрав за Гадо, Антарес и тем подобни... :punk

 

Е, добре, това Insert Media, как аджеба работи?!

Link to comment
Share on other sites

 

 

И като казах Чакарачки...

http://www.vbox7.com/play:722b0016

Поздрав за Гадо, Антарес и тем подобни... :punk

 

Е, добре, това Insert Media, как аджеба работи?!

Мерси! Брутално е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Никога не ми е направило впечатление в Даяната да има "лъскави". Или имате предвид малки Чакарачки с евтини ламета?!

И все пак какво ви притеснява това, не мога да разбера.

Ривиерата е чудесна идея, но тази на Данаил Николаев. В пъти е по-добра от онази на Каменица.

 

Ами ти какво разбираш под лъскави? Естествено, че имам на предвид малките чакаристки и евтините ламета.

 

Мен ме притеснява, че всичко е нагодено към тази целева група.

 

Ривиерата на Данаил Николаев е страшна говорилна. Толкова много фонов шум няма никъде! Като камбанария е. По-добре тази до Каменица, ако ще е Ривиера.

Link to comment
Share on other sites

То ние и сами да седнем някъде, през 4 човека няма да чуваш...

За сметка на това заведението е просторно, високо, обслужването е добро, както и кухнята. Цените са нормални.

Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера, как разбрахте, че тая Ривера на Данаил Николаев е по-добра, след като прерсонала в двете е един и същ и се въртят? Говоря за готвачи, сервитьори и т.н. Ако има желание в която и от 2-те да е става.

 

Аз дадох предложение ама никой не го отрази. Явно няма желаещи.

Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера, как разбрахте, че тая Ривера на Данаил Николаев е по-добра, след като прерсонала в двете е един и същ и се въртят? Говоря за готвачи, сервитьори и т.н.

 

Абе, ти бил ли си въобще в онази на Данаил Николаев!? То помещението няма нищо общо с онова на Каменица!

И не знам как се въртят, като по едно време бях почти всяка вечер там и само ЕДИН сервитьор ме обслужваше...

Не знам как му е оставало време да ходи и в другата...

Link to comment
Share on other sites

Абе, ти бил ли си въобще в онази на Данаил Николаев!? То помещението няма нищо общо с онова на Каменица!

И не знам как се въртят, като по едно време бях почти всяка вечер там и само ЕДИН сервитьор ме обслужваше...

Не знам как му е оставало време да ходи и в другата...

 

Случайно съм бил и в 2-те, та даже в тая на Николаев повече пъти вънка в градината. Точно пък там вътре за мен е по-смотано. Градината обаче няма равна, но очевидно сега няма как да сме в градината.

А за персонала Галя бачкаше в Ривера и знам как се въртят. Тъй, че не ми обеснявай на мен. Това, че понякога са само в едната незначи, че едвновременно работят и в 2-те.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...