Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

"Глуп" някакъв лаф от северозападналия резерват ли е? Не я намерих думата в уикипедия...

 

пф... колко ли време ти отне да го измислиш тоя отговор.

 

"северозападнала" ти е северозападналата част от мозъка. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако твоя мозък притежава някакъв вид жироскоп и остава с постоянна ориентация спрямо посоките на света (което би било възможно с доста малък размер) - при нормално развилите се човешки същества не е така.

Link to comment
Share on other sites

Ако твоя мозък притежава някакъв вид жироскоп и остава с постоянна ориентация спрямо посоките на света....

Еее..., девойчето все пак не е птица де.... (нито голяма, нито малка...)

Link to comment
Share on other sites

Ако твоя мозък притежава някакъв вид жироскоп и остава с постоянна ориентация спрямо посоките на света (което би било възможно с доста малък размер) - при нормално развилите се човешки същества не е така.

 

 

Пешо,Пешо. А това сигурно цял ден си го мислил. Що не вземеш да си гледаш работата,и да отговаряш на неща,които се отнасят за тебе. Не помня лично към тебе да съм се обърнала в първия си пост,относно снимките.. Ех,навсякъде да се обадиш,иначе как ще разберем колко си умен?

Всички знаем,че не е точно така.

Аре,няма смисъл да се мъчиш цял ден да мислиш нещо умно,за да го напишеш тука,и някой с колкото твоя мозък да ти се смее на тъпотията. Наистина,не се мъчи.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не се научихте, че ПЕТЪК е деня!!!! ph34r.gif

 

Защо? Аз петък бачкам ама ще си трая тоя път защото помня един път ми излезе работа в събота после ме направиха на нищо как заради мен сменили деня после аз какъв несериозен съм излезнал... не че няма нещо такова ама чак колкото ме изкараха....

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не мога да кажа нищо. По предварителни планове трябваше да съм в Пловдив по това време, но нещата малко се промениха и за момента не е ясно. Ще разбера до 3-4 дена и ще пиша дали ще присъствам.

Link to comment
Share on other sites

Защо? Аз петък бачкам ама ще си трая тоя път защото помня един път ми излезе работа в събота после ме направиха на нищо как заради мен сменили деня после аз какъв несериозен съм излезнал... не че няма нещо такова ама чак колкото ме изкараха....

 

Можеше целия пост да си спестиш laughing.gif

 

Ще дойда.

 

Ама с Тйеди ли laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ще ми я счупите. xmas.gif

 

 

Или ще ни счупи

 

post-12-1238747301.gif

 

Beware - she's a player

 

/////////////////

 

 

N.B.

 

И така едни старци си седяли...

Дето к*рове са яли...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...