Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Я да питам аз, кой ще идва на пощата?И да даде евентуално, някакви отличителни белези, че да го позная, а не да си нося табелка Bulforum?!? :lol:

Аа и до колко, ще се изчакваме....19:45?

Link to comment
Share on other sites

Я да питам аз, кой ще идва на пощата?И да даде евентуално, някакви отличителни белези, че да го позная, а не да си нося табелка Bulforum?!? :lol:

Аа и до колко, ще се изчакваме....19:45?

 

Лесно се познават, спокойно. Търсиш човека с розовата шапка прасе и отиваш при него. Той ще те прекара през ритуала на запознаването с отделните индивиди :Д.

Link to comment
Share on other sites

Лесно се познава. Аз първия път като отидох, видях един кръг хора - 10+ човека и си говореха като затворена група. Викам тия са - отидох - вие ли сте от форума?, Ние сме. И така.

Link to comment
Share on other sites

Кире, щ ви посрещнем долу на паркинга за по-лесно ако искаш.

Не е нужно, аз го видях къде е заведението от картата пък ако нещо не го намерим ще звъня на някой и тогава ще помагате :) На паркинга там вечер места има ли? Аз мислех да ползвам този на Райфайзен.

Link to comment
Share on other sites

Видене, ти гледай по-рано да си там че не ми се кисне сам xmas.gif Аз към 19:30 ще съм там.

 

Браво бе! Те половината ще ни сварят пияни laughing.gif

Ще видя кога ще дойда, обади се като отиваш натам.

 

Не е нужно, аз го видях къде е заведението от картата пък ако нещо не го намерим ще звъня на някой и тогава ще помагате xmas.gif На паркинга там вечер места има ли? Аз мислех да ползвам този на Райфайзен.

 

Места валяло и са без пари - не ходи другаде

Link to comment
Share on other sites

Аз ако закъснея и не се оправя имам само телефона на Психара, ако не го е сменил вече номера. Ако чуете някой да вика Невольоооо, покажете се да ме упътите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имаш предвид там на пазара, нали?

 

Не на пазара, на калдъръма точно преди да се влезе в Стария град - паркинга е празен нощно време по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако закъснея и не се оправя имам само телефона на Психара, ако не го е сменил вече номера. Ако чуете някой да вика Невольоооо, покажете се да ме упътите :laughing:

Не съм го сменял, но щот съм хейтър, нема да го дигна! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не съм го сменял, но щот съм хейтър, нема да го дигна! :lol:

Ем щом е така, да взема да го трия. Щом не съм ти симпатичен, че да си вдигнеш телефона като звъня.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...