Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Отвън не е никак лоша идея! Само моля да не стане така, че като седнем да се окаже, че няма бира, има едно шише ракия и прочее, че да изнасяме лекции на собственика като предния път, вместо да си гледаме кефа.

Допълнение: И сервитьорките също да знаят, че ги има гореспоменатите неща :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аре само да ви помоля по-леко със спама. Не знам има ли, няма ли модератори, но нека се придържаме към организирането на среща.

 

Дата:

25-ти Юни, Петък

За сега заявили готовност, разбирам, че сме:

 

Аз

AssasiN

w00x

netrootbg (при наличието му в Пловдив)

gado

glory (под въпрос)

2xchistacha

RaptoR (уж изразява желание, ама повече философства)

 

Конкретните предложения са Даяна, Хъшове и евентуално Пожарна. Ще ви помоля, като ви сърбят езиците - да ползвате за целта съответната тема.

 

Ред: Глори, руса тикво, писах 25-ти Юни за дата. Доколкото забелязах повече хора (и аз в т'ва число) имат предпочитание към петъка, тъй че...

Link to comment
Share on other sites

Хора, не ми се офлянквайте, ами казвайте някой ще се наеме ли да ангажира маса в Даяната, или Пръчове, или както беше там, че май нещата отиват към поредното отлагане за неопределено време....

 

Накрая ще се ядосам и ще навъртя няколко телефона и ще направим някаква затворена среща, бах маа му!

 

Глория, не знам как може да зададеш този си идиотски въпрос, след като един пост по-горе е писана дата!

Link to comment
Share on other sites

Аз претенции нямам. Просто в Даяната трябва да поръчваме сметката от входа още, че отнема време. И храната не им е много хубава, но едни картофи все ще ги направят като хората.

Link to comment
Share on other sites

Пешо,руса тикво,благодаря ти.просто последния пост,в който се споменаваше някаква дата,прочетох че дадите са 25 или 16..... пропуснах ся,не ми викай "руса главо" ,че ще си изпатиш! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз претенции нямам. Просто в Даяната трябва да поръчваме сметката от входа още, че отнема време. И храната не им е много хубава, но едни картофи все ще ги направят като хората.

Поръчай си патешки сърчица на скара и ела пак да си говорим. Може и от хапките им....или някой свински сач...ебаси огледнях :D

 

Това го казваш, за да вдигнеш посещаемостта ли? :lol:

щом чак и аз прописах....смятай :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Поръчай си патешки сърчица на скара и ела пак да си говорим. Може и от хапките им....или някой свински сач...ебаси огледнях :D

 

За 2 яденета дали си заслужава? Те сигурно даже ще са студени и ще дойдат като забравя, че съм ги поръчал. Един път не е било да ида в Даяна-та и да ми сервират за по-малко от 30 минути.

Link to comment
Share on other sites

w00x до сега не съм имал такива проблеми с Даяната, винаги са идвали бързо и съм бил доволен.

Link to comment
Share on other sites

Студена храна

Забравени поръчки (на маса с 3-ма човека)

Бавно обслужване

 

и това 4/5 посещения. Единия път всичко беше наред, защото:

1. бяхме там в 17:30

2. имаше още 2 маси в заведението

3. не ядохме топла храна, а само пихме някакви напитки и ядохме десерти.

Но тук няма да си обсъждаме кръчми. Аз нямам проблем да идем в Даяна ако всички останали са съгласни. Нямам претенции. Само към Рахат-а съм малко предубеден, защото нищо там не ми харесва. Включително и комарите.

 

 

Link to comment
Share on other sites

За 2 яденета дали си заслужава? Те сигурно даже ще са студени и ще дойдат като забравя, че съм ги поръчал. Един път не е било да ида в Даяна-та и да ми сервират за по-малко от 30 минути.

Тази събота бях и се пукаше по шевовете. Само единия колега имаше проблем от 20 човека маса. Другото си беше горе-долу добре като се има предвид щУ народ имаше. Виж липсата на гръцко е ОГРОМЕН минус или чалга...няма значение. Кръчма без чалга е като пиано бар без....пианo или салам от соя....друго си е чистото месо :D :D :D :D

 

Mного е странно щото на сбирката на класа пак бяхме там и беше неделя и пуснаха тежката артилерия српско и гръцко....понаказах се леко :)

Link to comment
Share on other sites

Ей тъй може да си спорите до утре сабахлен. Заведение с хубава храна, качествено и бързо обслужване има... но не е евтино.. има и такива с "народни" цени.... ама пък или е малко кофти храната или обслужването е изнервящо и става "когато стане ще ви го донесем". Айде харесвайте кръчма аз ще мина за 1 бира ама не обещавам 100%... най-вероятно ще мина да ви кажа здрасти и да изям нечии картофи - ще преценя кому са излишни :lol:

 

Глори щяла да води приятелки от Салса клуба.

 

И те ли пият колкото нея?

Link to comment
Share on other sites

Гражданският клуб ??? Масите са на тиферич, ако на някой му се прииска да направи мозайка... има къде, музиката е със сила достатъчна за да не пречи на собствените ти мисли или на общуването с отсрещният край на масата...

Link to comment
Share on other sites

Mного е странно щото на сбирката на класа пак бяхме там и беше неделя и пуснаха тежката артилерия српско и гръцко....понаказах се леко :)

 

Мога да потвърдя за наказването :) Аз ви препоръчвам "Ривиера" на Каменица. Все пак съм бачкала там и от първа ръка знам, че готвят страхотно, цените са доста приемливи. Е, не е на центъра, ама все пак. А и мога да помогна с правенето на резервацията. Макар че сигурно няма да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, аз ви препоръчвам "безистена" - не готвят, няма да се съберем всички желаещи и не винаги пускат климатика, ама мен ме кефи там...

 

Знаете ли, предлагам нов формат на срещата - всеки ще иде където му е кеф и от там ще влезне я с телефон, я с лаптоп във форума и ще продължим да наторяваме тая тема.

[/irony]

 

Дайте да се спрем с идеите за ново заведение, а да се спрем на едно. Ей за т'ва писах "пожарната" в началото - за да избегнем именно това - всеки вика "ми дай тука", "ами не, дай там", всеки пак форумна среща тип "Орел рак и щука"...

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че събираме асоциацията на блондинките. Толкова кандърми за по 3 големи водки и 1 салата.

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че събираме асоциацията на блондинките. Толкова кандърми за по 3 големи водки и 1 салата.

 

„Асоциацията на блондинките” са блондинки под прикритие и са доста организирани... То не бяха каталози, срещи, презентации за събиране на спонсори за някакъв бал беше. Голямо превземане падна ;) Поне да се бяха изрусили както трябва. Ама и това сигурно е стратегия. Знаят момичетата... Този розовия каталог с пеперудите, с който дойдоха в офиса още си го пазя и като го погледна и започвам да се смея :D Сега им копирах клетвата от сайта:

 

КЛЕТВА НА БЛОНДИНКИТЕ

 

 

 

"Кълна се никога да не забравям:

 

Да обичам мъже – „Викинги”

 

Да обичам всичко розовото

 

Да пазя дълга руса коса, къса пола, дълги крака с токчета, сини очи и усмивка - като основно бойно оръжие на асоциацията

 

Да не мисля много, за да не почернеят корените на косата ми

 

Да не забравям наученото в средното училище и университета

 

Да обичам да ям ябълки и да пия компот

 

Да науча всички дати от календара на блондинките и да ги спазвам стриктно

 

Да не забравям поне веднъж на ден да направя шопинг и да мина през любимите ми магазини: Сити Център София, “Bridal Fashion” - София и шопинг мол „Екселсиор” - Пловдив

 

Да не отказвам на мъже с визитки "президент""

 

Горното се прочита на президента... И как човек да откаже на такива сладуранки?! :D хихихи

Link to comment
Share on other sites

Бахти гадовете, за 2-ри път се събирате по време на сесия и пак нацелихте дните преди най-тежкия ми изпит... Може да намина за 1 час :3.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ме събуди след като се избере кръчмата...!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...