Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Добре. Видя се до къде ще се стигне с демокрацията и правото на избор - 10 човека - 20 предложения и до там.

За туй:

 

25.6.2010, Петък.

Бирария "Пожарната".

 

По стария списък хората без капризи са:

Аз

AssasiN

w00x

netrootbg (при наличието му в Пловдив)

gado

glory (под въпрос)

2xchistacha

Grimjaur (под въпрос)

 

Ще помоля ако някой от горните е променил позицията си - да каже, за да го извадя от списъка. Който няма против "Пожарната" - да пише. Следващия четвъртък ще отида до пожарната, за да резервирам маса за хората, които са изявили желание.

 

Ще бъда честен - не държа на масовка, не държа на луксозна обстановка, просто не съм ви виждал физиономиите от доста време и би ми било приятно да се видим ;]

Link to comment
Share on other sites

Поставете ме под въпрос, имам работа тогава в Плд, ако успея да се изскубна, ще мина да пия една бира.

Link to comment
Share on other sites

Е, аз таман запазих една маса в Ривиера(не в оная дупка на Каменица, а в прекрасната градина на Данаил Николаев), по сходни с Антарес мотиви, ама май ще я отказвам...

Все пак, ако се съберете повечко хора, имайте го впредвид. В краен случай ще дойда и в Пожарната, но имам само едно изискване! НЕ ИСКАМ ДА МИ Е ГОРЕЩО!!! Стане ли ми горещо - ставам и си тръгвам!

Link to comment
Share on other sites

Aко не карам днес - ще се разходя до центъра да видя как стоят нещата с климатизирането на "Пожарната", тоест дали по-просторните зали имат климатици, щото като бях последно (петък) си беше ОК на най-горния етаж.

 

Ако не - може да помислим за предложението на Жоро.

 

Едит: Под "помислим" далеч нямам предвид, че ще обърна внимание на стотиците предложения, които вероятно ще се изсипят...

Link to comment
Share on other sites

Пешо, ти като какъв си взел да се изживяваш бе, момче? Шеф-диригент на Булфорум ли? Я посмали малко. Той нямало да вземе под внимание! И на кой точно му пука ТИ какво ще вземеш и няма да вземеш под внимание? Поведението ти напоследък е отвратително и започва откровено да ме дразни. И съм убеден, че не съм само аз. Ай сиктир!

 

Ако ще си правиш самостоятелно Пешово събиране с някого някъде може да се правиш на интересен и да си налагаш претенциите. Малко повече хора от Булфорум и малко по-често от тебе събирам, но не занимавам аудиторията темата за ОБЩИ ФОРУМНИ срещи с това. След като срещата е обща е редно да се помисли за всички, а не само за Пешо. Не е като за първи път да се събираме.

 

И както и преди сме го правили първо се събира бройка присъстващи и след това се избира място. Което така или иначе далеч не е най-важното в схемата. Елементарната логика обаче подсказва, че относно място като такова би било тъпо да повтаряме стари грешки. Дето се вика - по-добре да опитаме нещо ново.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, RaptoR, ама нали се сещаш, че не се даде нито едно конструктивно предложение. Далеч не се имам за диригент на форума, за разлика от други хора, изживяващи се като такива. Пак казвам - като не ти харесват предложените заведения - не те кара никой да идваш насила, няма нужда да го приемаш толкова лично. Всеки има право на вкус. Засилвам се да повеждам хорото, щото ако някой не даде ясен тон - видя се, че хоро няма да има. От последната получила се среща само амортизираме клавиатури, всеки с претенции, всеки недоволен от това или онова, и само мрънкане, някоя вяла идея и нищо друго. Ти смъмри нещо за хъшове и беше до там. Аз давам конкретно предложение, изчаках да видя, дали има други навити и като се съгласиха пет човека го пуснах като проекто-официална среща.

 

Пак казвам, никого не насилвам да идва. Само че предпочитам да се съберем пет човека в т.нар. "коптор", отколкото сто човека да се плюнчим пред мониторите. Ако те дразни, че ползвам официалната тема - ще пусна нова "мини булфорум среща". И ще станем за резил като със синодите...

Link to comment
Share on other sites

Глори щяла да води приятелки от Салса клуба.

 

Значии.. Ангелчо. :) И на мен ми е мъчно за Габи,обаче тя дори не е в държавата в момента. :) Момичетата от салса клуба няма да се навият. :) Не помня да съм казвала такова нещо,не лъжи хората.

Link to comment
Share on other sites

Пешо, аз много добре ти разбирам логиката, а след като съм казал нещо - имал съм нещо предвид. Резервация в Хъшове - СТИГА ДА Е РЕШЕНО - правя за 15 секунди по телефона. Мога да затворя цялото заведение, стига да има резон. Не съм настоявал за него - просто припомних опция. Лично аз мисля, че би било най-добре да сме на открито, но не в кръчма дето ще писнат, че в 12 затваря. Ако не намерим такава - здраве да е.

 

Моето предложение е следното - до понеделник се набира бройка за срещата - който се включи - включи се.

 

До четвъртък е резервирано заведение, в което да се съберат изявилите желание след евентуален кратък коментар помежду им. Ето така се прави, Пешо.

 

Сега като си мераклия, парви списъка на участващите. В неделя завесата пада, решава се набързо мястото и толкоз - ТОГАВА се казва "който иска да идва".

Link to comment
Share on other sites

Значии.. Ангелчо. :) И на мен ми е мъчно за Габи,обаче тя дори не е в държавата в момента. :) Момичетата от салса клуба няма да се навият. :) Не помня да съм казвала такова нещо,не лъжи хората.

Да ти дам една моя снимка...ама после не могат да си тръгнат.........без да ме линчувате сега. Майтап да става.

Link to comment
Share on other sites

Значии.. Ангелчо. :) И на мен ми е мъчно за Габи,обаче тя дори не е в държавата в момента. :) Момичетата от салса клуба няма да се навият. :) Не помня да съм казвала такова нещо,не лъжи хората.

 

Аз Габи я знам къде е. Не ставаше въпрос за нея конкретно. Шегувах се. Пък и що да не се навият. Какво ни има..

Link to comment
Share on other sites

Не искам да звучи пристрастно, но и аз вдигам ръка за Хъшове :) Винаги е имало бира и винаги са работили до късно ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, Видене, ама избеснявам от включвания от типа на "аре тук, аз там не ща", "ми не искате ли едикъдеси", "четири часа през нощта е, работя, и искам да наспамя и тук", включванията на разни лигльовци като лукс, Глория и т.н. без нищо конкретно.

 

Аз казах - и в Хъшове ще дойда и в Даяната ще дойда и в Трабанта ще дойда (което май не е лоша идея) и във Водолаза ще дойда. Просто са ми залипсвали разни идиоти ;]

 

П.П. Уикенда нЕма да ме има, тъй че не разчитайте да броя пилци.

 

И аре, ше ви *!@№ и в спамърите - престанете да серете глупости, ами пишете "идвам", "не идвам", "под въпрос". За спам си има и тема и секция!

Link to comment
Share on other sites

Няма кво да беснееш - до неделя вечер кой се включил - включил. След това решаваме набързо къде и резервираме. Повече приказки на пазара laughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Това Хъшове в Стария град ли беше?

Имаше ли маси отвънка?

Има вариант да ходя до Мюнхен следващата седмица, ама е малък. Ако не ида, ще дойда при вас, където и да сте, само искам да ми е хладничко, че напоследък имам чувството, че ще умра в тея жеги...

Link to comment
Share on other sites

Няма да идвам. Има твърде много хора, които не харесвам.

 

Най-вече АЗ :) Не сме те питали за причина,Ванчоооооо :) Ако щеш обаче,със сигурност ще бъде забавно,но никой няма да ти се моли.

Link to comment
Share on other sites

Пожарната миналата година не и бачкаха климатиците и направо щях да умра там. Затова съм бил винаги против тая точно кръчма. И по-миналата година пак не бачкаха даже. Сега се сетих. Отвънка имаше някакви маси ама следобеда точно там напичаше и беше по-зле даже.

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже се напинях като глист на буца - да си кажа.

 

Виден в момента брои пилците и ще резервира в Хъшове. Като бях преди седмица-две в пожарната работеха климатиците само на горния етаж и наистина може и малко да се поприпечем :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал, че непременно ще сме в Хъшове. Имайте предвид, че там в задния двор е сянка и би трябвало да е хладно, но на открито климатик няма. laughing.gif

 

До неделя вечер набираме група, след това ще решим за заведение.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...