Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Абе тая Камбанария на Данаил Николаев защо още я обсъждаме? Горе до бара, където е нисък тавана е ОК, но в по-голямото помещение, с високия таван, дори музиката не се чува от фоновия шум!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Тъй като гледам на 22-ри съм тук и като нищо мога да направя сефтето на една форумна среща :) Ще следя къде ще решите да я правите и тогава ще потвърдя дали ще дойда или не. Може да навия и TAZ ако си е в БГ по това време.

Link to comment
Share on other sites

Аре бе, решавайте за кръчмата да го еВа, кво се мотате. Пускате три кръчми дето стават, правиме гласуване тука в темата и тая с най-много познали резултата, е кръчмата дето ще идем. Дето ще се съберем да правим весело, а не да се чудим два месеца къде да идем.

Link to comment
Share on other sites

+1.

Тъй, тъй.наистина е добре днес, най-късно утре да се реши.Че в тая криза, всички кръчми са пълни и си требе резервация.Особено пък за едно добре организирано и дълго планувано събите с голямо количество хора, като нашето. :lol:

Link to comment
Share on other sites

+1.

Тъй, тъй.наистина е добре днес, най-късно утре да се реши.Че в тая криза, всички кръчми са пълни и си требе резервация.Особено пък за едно добре организирано и дълго планувано събите с голямо количество хора, като нашето. :lol:

 

При Румен и в Тони 2000 със живата музика петък и събота няма места. И в Петък И в събота бях И в двете. Карината в Тракия и тя е фул по това време(има и жива музика).

Места ще има там дето няма чалга(нормално - там не ходят много народ) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Амнее баш тъй.Бил съм на места, където е пусната някаква музика..едвам, едвам да църцори, радио или някво цеде и пак е пълно с хора.Плюс това в града ни има достатъчно чалготеки и феновете, след кръчмата, има къде да отидат и да се забавляват.

Link to comment
Share on other sites

И там са местата къде ще отидем Стефчо. Пияни хора + чалга = болница за едни и проблеми с полицията за другите.

Чалгата не е опция.

Вий си знаете...аз на кръчма без чалга мога да ида само ако има много голи жени....така ще се оправдавам и ще избегна подиграФките :D

Link to comment
Share on other sites

Бих предложил Воденицата в Тракия ама то там вечер има програма (в петък предполагам задължително) и отделно ако няма програма ще е силна музика, но като оставим това е тип топ за мен. Виж, ако беше събота на обяд щеше да е перфектно тъй като тогава хора там надали има и е тихо. Някой въобще замислял ли е среща различна от вечер в топ време в дни като петък и събота където навсякъде е фраш?

 

Даже би било готино ако не вали някъде да си направим BulForum пикник... много ще е яко :)

Link to comment
Share on other sites

Според мене за петъка да се намери свободна кръчма ще е много трудно , особено за толкова много хора . Миналия път не беше лошо в Хъшовете и мисля ,че никой не остана недоволен освен последните , които си тръгнаха :)

Link to comment
Share on other sites

Бих предложил Воденицата в Тракия ама то там вечер има програма (в петък предполагам задължително) и отделно ако няма програма ще е силна музика, но като оставим това е тип топ за мен. Виж, ако беше събота на обяд щеше да е перфектно тъй като тогава хора там надали има и е тихо. Някой въобще замислял ли е среща различна от вечер в топ време в дни като петък и събота където навсякъде е фраш?

 

Даже би било готино ако не вали някъде да си направим BulForum пикник... много ще е яко :)

 

Кире, повечето хора работят по обяд :) Доста хора работят събота през деня. Вечерта ще е. Тука евро стандартите таман прохождат ако си забравил :)

Link to comment
Share on other sites

Понеделник е. Време е драмите да започнат да приключват и най-късно в сряда да сме наясно с локацията, за да не стане да се събираме на пейките пред блока...

Link to comment
Share on other sites

Гайдлайнс за препоръка за кръчма:

Да не е на село - Тракия отпада. Хората са много, трябва да се мисли за всички. С времето се е доказало, че най-правилното място за кръчма е на центъра.

Да е по джоба на всеки - отпада Тони, Ел Хаус и тем подобни. Аз нямам нищо против тях, но не бих дал 1,80 за Пещерска Обикновена пък ако ще и гола кака да има на масата.

Да няма програма - отиваме на моабет, защото не сме се виждали отдавна, а не да гледаме чуждия сеир, защото се виждаме всеки ден и сме си омръзнали.

Спазвайки тези 3 прости правила давам като вариант:

Хъшове и Даяната (вие си изберете една от двете)

АКО СТЕФЧО ИЗЯВЯВА ЖЕЛАНИЕ ДА ДОЙДЕ - БИХ СЕ СЪГЛАСИЛ ДА ОТИДА, В КОЯТО И ДА Е КРЪЧМА, НО НЕ В ТРАКИЯ, САМО И САМО ДА Е С НАС!

Link to comment
Share on other sites

Пияни хора + чалга = болница за едни и проблеми с полицията за другите.

Чалгата не е опция.

Ако ше танкваш - ролвам DD :P Иначе подкрепям с десет ръце* против чалгата (две мои и осем взети с трион назаем).

 

Аз не виждам какъв е проблемът да е някое място, на което вече сме били. Например Хъшове или Онова до енергото, забравих му името...

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ според, един-два сайта Хъшове е с 40 места..ние май се събрахме около 20-тина човека май..предлагам до утре на обяд да се уточни точната бройка от форумници, които ще присъстват на Събитието и после да се уточни Хъшове или Даяна...примерно.

Link to comment
Share on other sites

 

Даже би било готино ако не вали някъде да си направим BulForum пикник... много ще е яко :)

То и аз това по едно време го предложих... ама се оказа, че повечето сериозни мъжове тук... са всъщност едни кифли!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Защо дъ фак, се отхвърлиха с лека ръка "Потомци" ??

Link to comment
Share on other sites

Защото ракията свърши, бирата свърши, мезето свърши и безалкохолното свърши. Не знам дали са заредили отново. :lol: BTW, аз нямам нищо против потомци, но дядо мраз и рапторчо имат...

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ според, един-два сайта Хъшове е с 40 места..

 

Ти за места в Хъшове не бери грижа. laughing.gif

 

Защо дъ фак, се отхвърлиха с лека ръка "Потомци" ??

 

Тъп въпрос...

 

Защото ракията свърши, бирата свърши, мезето свърши и безалкохолното свърши. Не знам дали са заредили отново. lol.gif BTW, аз нямам нищо против потомци, но дядо мраз и рапторчо имат...

 

Ако някой се наеме да информира собственика да зареди като хората и да си обучи персонала - нямам против. Но едва ли ще се получи. Иване, забрави и цирка с картофите на Ники и с кашкавала на Пламен... Общо взето, освен сача на Карамана всичко друго го осраха...

Link to comment
Share on other sites

Е, това беше поради стреса на персонала при влизането на твоята особа в заведението. Ако не беше толкова готин – 100% нямаше да се получи така. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да бе! Аз съм виновен! А че попа от църквата уплашен идва да пита кой се хили така като ненормален, та чак иконостаса се тресе няма значение, нали! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Тъп въпрос...

Така ли ще си приказваме, А !?!

Мрън, мрън, мрън... Общо взето, освен сача на Карамана всичко друго го осраха...

Аз от моят сач... също не можах да се оплача... Нито пък хората които седяха около мен (не броя Глория, щото детето беше в затруднено положение... и по-скоро се родееше с птичето царство)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...