Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Зачети по-нагоре и ще разбереш какво за теб :devil

 

Иначе 13-ти е ОК за мен.

Специално за теб (обещавам) да си подмия дългата вагина... и да донеса лубрикант ! (ароматът - по твой избор) :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Весо, честно майна, не ти личи.... :wacko: ....Да не би и ти като руснаците с парфюма... - Ну, случаи бывает разных...

 

Е то няма да ми го пише на челото :)

 

Иначе хубаво е донякъде че Ангел заряза жената и сега на пътя на истинската любов нищо не може да застане повече. Ванчо трябва да почерпи, дам. Ама нека де, като се обичат младите, що да не се вземат.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че съм само аз, винаги съм била и ще остана единствената с "Г" в този форум.

 

Ще ти се да ме забравиш,ама съм незабравима. Какво да се прави. :)

 

 

Пламене,на какво дължа тоя коментар? Аз съм сигурна че и ти си съгласен за много неща :)

Link to comment
Share on other sites

Пламене,на какво дължа тоя коментар?

Да съм цитирал нечие име? И двете май го карате по поговорката "Гузен, негонен бяга". :P

Иначе аз, като естет човек, мога да видя хубавото във всяка една жена, та ако питаш за мнението ми - и двете ви харесвам...едната - поради едни достойнства ; другата - заради други. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иначе аз, като естет човек, мога да видя хубавото във всяка една жена, та ако питаш за мнението ми - и двете ви харесвам...едната - поради едни достойнства ; другата - заради други. :laughing:

За такива приказки, на един мъж или му правят закуска на следващата сутрин, или получава шамар на момента!

 

П.с. ...по принцип говоря...

Link to comment
Share on other sites

И за двете няма как да стане - за шамар съм далече, пък и след половин час заминавам извън Пловдив, а за закуска...обикновено лягам в 8 и ставам по обяд. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kога ще можеш? Ще направим лека корекцийка в датата... :)

На 27-ми мога. До тогава няма да се прибирам. Утре си заминавам и чак на 24-ти се прибирам. Не се съобразявайте с мен. Аз когато имам възможност ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз предлагам да свирим сбор къмто 20.04.2010 ?!? Времето вече се оправя и може да се помисли и за нещо като холестиролно - алкохолно шокиране на организма - в кърска обстановка....

Link to comment
Share on other sites

Аз малко съм против кърската обстановка, защото като ме удари махмурлука и трябва да лягам по тревите, масите и столовете. Иначе за сбирката съм съгласен.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен за идеята за сбирка и също съм против кърска обстановка. Ред причини. Най-малкото защото не искам да завися от друг за момента, в който ще си тръгна.

Link to comment
Share on other sites

Даяна/Джоана са много подходящи заведения за тази цел, според мен. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе каква е тази дата 20.4? В средата на седмицата? Или Галин иска да почете фюрера нещо? ;)

Link to comment
Share on other sites

Много хубава градинка има в Ривиерата на Данаил Николаев. Кухнята също е на ниво, според мен. Цените са нормални.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...