Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Абе каква е тази дата 20.4? В средата на седмицата? Или Галин иска да почете фюрера нещо? ;)

Фюрерът, рулз!! Датата беше изцепена съвсем на случаен принцип, гледайки в тавана и съвсем без идея да бъде именно тя! Мисълта ми беше, че е редно да се спретне нещо към края на месеца..., а като се има и предвид технологичното време за организация на такова мероприятие в този форум..., дори и датата да беше одобрена изцяло - събитието нямаше да се случи... :rolleyes: Колкото до това къде ще се случи хавата, към този момент нямам никакви претенции... и като казах - кър, имах предвид точно къра, но това беше насочено към хора - сериозни и ценители (каквито тук явно има колкото за цвят)....

Link to comment
Share on other sites

На "кърско" мероприятие не бих отишъл пеш, или бих го направил с хора, които познавам. Кофа причини. Тъй че по-добре да се придържаме към стандартния формат. Поне така мисля аз.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се че има, Галински, и ще го направим, но нека минат дъждовете. Хлапетиите явно ги е страх от мечки и затова не щат в гората laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

То запалени колко щеш, особено "на къра", с много бира и голяма скара :D Само Ваньо трудно ще се помири с буболечките, ама за сметка на това малкият чистач ще го пази :laughing: Дайте някакво предложение за дата, стига да не е работен ден. 2-ри Май (неделя)? - таман няма да има Ф1 :ph34r:

 

 

Antares, ти кой не познаваш от цялата схемa, та се притесняваш?

Link to comment
Share on other sites

А може да се притеснява ИМЕННО защото познава някой и друг от цялата схема :lol:

 

Аз продължавам да не разбирам как я мислите тая работа - кой ще пие и кой ще кара?

Link to comment
Share on other sites

Ники, вече сме го правили и сме се прибирали нормално. Да не говоря колко пъти ми идват на гости момчетата на 50 км и се прибират нормално. Стига с тия глупави въпроси! Като много знаеш - ние ще пием - ти ще караш! ЕСТЕСТВЕНО че има дежурни шофьори, които не пият.

Link to comment
Share on other sites

Antares, ти кой не познаваш от цялата схемa, та се притесняваш?
Чистач, ако можеш да кажеш, че наистина познаваш някой от хората по тия срещи, изключае групичката, които се събирате по-регулярно - би било наивно. На подобно излизане бих се организирал с приятели. Щото едно е да се организирам с група познати, знаейки, че всеки един момент, като ми дотъпее си 'фащам шапката и се махам, друго е да прекарам там ден-два.

Кърските мероприятия за мен имат смисъл, когато са свързани с преминаването от точка А до точка Б, свързано с красива природа, красиви гледки, чист въздух, спокойствие и физическото натоварване, при прехода. Рибарските мероприятия, където кисна цял ден до някаква локва, забил поглед в плувка и от време на време да сменям червеи или от типа "слизаме от колите и палим скарата" просто не са за мен. Умирам от скука. А и не намирам никакво удоволствие или забавление в наливането с алкохол. Едно, че не нося, друго, че ми е крайно противопоказно с моето заболяване. И не ме кефи.

На подобно мероприятие най-вероятно ще съм един дистанциран облак от негативизъм, тъй че май е по-добре да не ни го причинявам :)

Не знам, ще следя темата, ще следя когато се появят конкретни предложения, но вероятността да се присъединя не е голяма.

 

И... Видене, много силно се надявам, че репликата за мечките не е насочена към мен, щото би било смешно :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен Даяната ще по-удобна на по-голямата част от хората, понеже е в центъра и има повече транспорт до там.

Link to comment
Share on other sites

А'е ш'ви <бибип> и в <бибип> ние ше се виждаме ли, или само във форума ще си мерим мишките! Тамън съм си навил за следващата форумна среща да не пия, та да гледам резила на Глория :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е ти няма как да го видиш като си тръгваш в 10 часа.То към 12 стават изпълненията :lol: Иначе преди 17ти аз не мога.Да ги таковам и матурите...

Link to comment
Share on other sites

А'е ш'ви <бибип> и в <бибип> ние ше се виждаме ли, или само във форума ще си мерим мишките! Тамън съм си навил за следващата форумна среща да не пия, та да гледам резила на Глория :lol:

 

Започваш да ме дразниш вече. Забрави ли,че аз нямам мишка,и с мен нямате какво да мерите? Нека да не става банално.

Link to comment
Share on other sites

Забрави ли,че аз нямам мишка,и с мен нямате какво да мерите?

 

В такъв случай внимавай да не ти връчат шублера. :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахах,ужас.

И точно това е момента да изсипя една - две фадроми с простстия, ама няма... щото съм възпитан.

Link to comment
Share on other sites

И точно това е момента да изсипя една - две фадроми с простстия, ама няма... щото съм възпитан.
Кооолко неща ми хрумнаха и на мен...

 

Глори, като се видим на някоя форумна среща - припомни ми да ти обясня защо не трябва да се месиш, когато хората си мерят... мишките. Че на живо РЗС скуод нямат правомощия :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...