Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Оф, Глория, моля те, умолявам те, сприииии

 

В някой момент няма да успея да се сдържа и ще изригна с нещо, дето ще ме прати във перманентна ваканция... Та после да търся Вено по велосбирките да му се моля да ми махне бана :lol:

 

Идея си нямаш колко ми коства да не кажа нещо... неща...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Дори не беше смешно. :)

Благодаря ви,че се сдържате. :)

 

Ako те ядосват...да си направим една форумна среща - двамата

 

..............................дано имаш чувство за хумор и не се засегнеш :)

Link to comment
Share on other sites

Оф, Глория, моля те, умолявам те, сприииии

 

В някой момент няма да успея да се сдържа и ще изригна с нещо, дето ще ме прати във перманентна ваканция... Та после да търся Вено по велосбирките да му се моля да ми махне бана :lol:

 

Идея си нямаш колко ми коства да не кажа нещо... неща...

 

Само аз като се появя ли ставаш толкова нетърпелив и едва издържащ? И голяма работа като изръсиш някоя тъпотия.. Бахти как го казваш,все едно ще умра,като прочета някоя от малоумщините ти! Опасен Пешо,ей. Кво пък толкова казвам че те провокирам да ми отговориш,толкова неудържимо го желаеш,че ми става тъпо исмешно като чета някой твой подопен пост "Глория,спри,моля те,че съм на косъм да докажа 3-тия сантиметър от пишката си!" ....Прави каквото искаш,Петър..

Link to comment
Share on other sites

Цели 3 сантиметра - няма да ми е физически възможно без виагра :lol: Аз сутрин пия четвъртинка, да не си пикая на чехлите. То и за т'ва съм толкова зъл в интернет - както hostа каза - комплекси.

 

И ако ще си фамилиарничим - хайде да е "Пешо".

 

И какво ще кажете да вземем да се организираме и да се видим на живо, не тука да философстваме дървесинно...

Link to comment
Share on other sites

Ако шибна на някои бан дали ще му направя услуга като го изкарам малко от вируталното пространство :)

 

Ай пак почват...мерите ги даже на хора дето нямат...ай стига вижте се на срещата и така...кво тука тряаа да преживяваме всеки път цялата драма отново и отново и отново....

Link to comment
Share on other sites

Бан на тия дето спамят или на тия, дето флеймят?

 

Аз мислех да я пропусна тая среща, ама като гледам май няма да е за изпускане... :lol:

 

Та за да не съм OFF - бройте ме!

Link to comment
Share on other sites

... и не се разбра за коя дата си говорим.

Все още, такава не е коментирана....

Link to comment
Share on other sites

Все още, такава не е коментирана....

08.05.2010 ???след края на работния ден

 

EDIT:

Нещо не ми се връзва... 6,7,8 и 9 са почивни дни. Отработва се първата събота след това. Така че, 8-и е добра дата!

Прав си, объркал съм седмиците :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако шибна на някои бан дали ще му направя услуга като го изкарам малко от вируталното пространство
Господи, не ми го причинявай! Живота ми ще спре, ако не мога да се комплексирам от маломерния си електронен пенис между дуварите на Булфорум! Ако го направиш - ще запиша свое клипче, лежащ в леглото, обялн в сълзи (черните сенки са си просто задълже), ревейки "leave Antares alone!"

 

w00x, никой не говореше за никаква конкретна дата - за това се изля цялата тази пумия.

 

За 8.5 - бройте ме с една питанка! Желание определено има, дано не изникне нещо :)

Link to comment
Share on other sites

08.05.2010 ???след края на работния ден

 

 

доколкото знам на 8-ми ще се отработва 6-ти, така че едва ли на някой бачкатор би му била удобна датата 7-ми

 

Нещо не ми се връзва... 6,7,8 и 9 са почивни дни. Отработва се първата събота след това. Така че, 8-и е добра дата!

Link to comment
Share on other sites

w00x, никой не говореше за никаква конкретна дата - за това се изля цялата тази пумия.

 

Ами защото хора казват кога не могат и след няколко поста вече казват, че ще присъстват. Та по пътя на логиката, трябва да има дата не съвпадаща с тази, в която те не могат да присъстват и която те са сметнали за удачна, за да потвърдят присъствието си.

 

 

Иначе аз нямам претенции. Не съм толкова зает, че да си правя планове за 2 седмици напред.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ако го направиш - ще запиша свое клипче, лежащ в леглото, обялн в сълзи (черните сенки са си просто задълже), ревейки "leave Antares alone!"

 

Струва си само заради клипчето :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

На 08 май няма да можем, ние сме на абУРИгентска тогава.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Като гледам - пак едно голямо нищо. Реално за да сработи подобна среща трябва някой да се наеме и да организира, заведение, резервации, да се знае бройка. В момента, доколкото виждам никой не може да го направи, тъй че...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И всички останали - и те така... Всеки, наел се да организира отнася плюнките от примадоните... Аз съм склонен да организирам - в Пожарната. Ама стадото ни е 10 човека - 30 каприза...

Link to comment
Share on other sites

Пък и в Пожарната трябва да сме в поне две стаи... :D

Карай де, така може да се поразхвърляме по симпатии.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...