Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ами аре да направим преброяване на тия, дето не сме с големите претенциЙ и да видим кога да праснем някоя-друга Фанта "ечемик" в Пожарната?

 

Аз лично не държа на големите бройки. Така или иначе на такива убер-масови срещи не можеш да се видиш с всички...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз общо-взето съм готов, когато и да кажете... За мястото също не съм никак претенциозен. Може и в Градската да седнем да изпием една бутилка топла водка със студена кола като в добрите стари времена... нямам против... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре, до момента разбирам, че

Моя милост (Antares)

AssasiN

w00x

netrootbg (при наличието му в Пловдив)

нямат против за нещо като сБИРка в пожарната. Други?

Link to comment
Share on other sites

Аз в събота се прибирам за един месец. Не знам обаче кои дни ще съм в Пловдив и кои по морето. Но стига да съм в града ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че събирайки критичното число от 4,5 човека, можем да започнем с размислите и страстите относно дата. Официално няма да мога да дойда на 19-ти и 20-ти май, поради неотложни ангажименти.

 

Тъй че к'во ше кажете за пробна дата 25-ти, 26-ти Юни, Петък/Събота? За сега хората, нямащи проблем срещата да е в "Пожарната" сме:

 

Аз

AssasiN

w00x

netrootbg (при наличието му в Пловдив)

gado

glory (под въпрос, нямаме простив)

2xchistacha

 

Пожарната (давам линк не към bgmaps, щото там май лекичко expire-ват)

 

Нека дискусията за датата и евентуалното присъствие започне....

СЕГА!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Петък е добре, Събота идеално! Пиши ни в списъка, пък където кажете - там. Таман в петък ми е последния изпит и грам няма да ми пука къде ще се напия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pishete me men pod vypros,ako nqmate nishto prostiv. ;) Shte se radvam da moga da mina da vi vidq,tozi pyt nqma da se napivam taka,obeshtavam. Moooooooooje li i az s vas :))

 

edit: v pojarnata znachi... :) nqmam predstava kyde e,i stranno zvuchi,no neka opitame :)

Link to comment
Share on other sites

Момци не искате ли да го направим в градината на Даяната, щото там има бая място и ще можем да се съберем. Последния път в Пожарната едвам се събрахме.

Link to comment
Share on other sites

...,tozi pyt nqma da se napivam taka,obeshtavam. Moooooooooje li i az s vas :))

....А, ще се напиеш как ?! Още по-зловещо ли :blink: ???

Link to comment
Share on other sites

Петъчната дата е добра идея, Пожарната - не. Тоя коптор му ядохме попарата вече. Комбинация с градината на Даяна примерно не е лоша идея. А и винаги мога да резервирам дворчето на Хъшове beer.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Вижте к'во, тая Даяна я слушам от няколко месеца. Аз лично предложих Пожарната, щото на мен ми е приятно там, нямам капризи от типа "принцесата и граховото зърно", а и като наближи предложената дата ще ида и ще направя резервация за хората, които са изразили желание. Щото всеки дава предложения, всеки изказва капризи, ама никой не изразява готовност да се заеме с организирането. И така с "тук е гадно, айде там", "там не готвят, айде едикъдеси" се плюнчим от половин година.

 

Единствения ми "каприз" е музиката да не пречи на комуникацията и по възможност да не е чалга. А в Хъшовете имам бегли спомени, че май почнаха да ни облъчват по едно време с такива бози... Иначе дали ще е Даяна, дали Пръчове, дали на Жоро заведението - аз съм за каузата.

 

Също предпочитам Петък, щото Събота май няма да съм в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Аз като предложих Даяната, бях с ясната мисъл, аз или брат ми да отидем и да апазим необходимият брой места. И за мен петък е по-добрата оферта

Link to comment
Share on other sites

Между другото, ако си говорим за градина, Ривиерата на Данаил Николаев е много по-добре, а и кухнята е великолепна. Цените са умерени.

Не че имам против и в Даяната да седнем...

Link to comment
Share on other sites

На скоро минах от там. Много зле.

 

Верно ли ? Тошо го е зарязал на произвола??? То доскоро беше студено но сега трябва да е по-добре. Комарите само са проблем иначе беше много приятно там преди.

Link to comment
Share on other sites

Че той Тошо отдавна го е зарязал на произвола.

С други работи се занимават хората и заведенията нещо ги отебаха. Долу в Гражданския клубь как са наредили масите отвън, нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

Долу в Гражданския клубь как са наредили масите отвън, нямам думи...

Ахъм... и мен ме радва.

Link to comment
Share on other sites

Отвън не е никак лоша идея! Само моля да не стане така, че като седнем да се окаже, че няма бира, има едно шише ракия и прочее, че да изнасяме лекции на собственика като предния път, вместо да си гледаме кефа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...