Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

+1. Eвентуално. Ник'ви баници няма да ви нося.

 

Да ми донесеш творение! Оставям на теб да избереш кое, защото на мен всичките ми харесват. Естествено топ е заека laughing.gif

 

Дам. Sitting on a tree. K I S S I N G.

 

It was high time to come out of the closet tounge.gif

 

Абе от толкова пишещи хора, само едни и същи главно ходят на срещи. Другите да не ги е страх от някой? xmas.gif

 

mobo е най-плахия laughing.gif

 

-------------------------------

 

Ванчо, нещо не си виждам името в списъка ми се струва... mad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
mobo е най-плахия laughing.gif

 

Сигурно го е страх, някой да не го бие, че с доста хора се е заяждал...:P....ей го и сега пак "фино и с най-добри чувства" е клъвнал Лил Стенли в темата за снимките.

А може просто да няма интерес да се виждаме "на живо". ;)

Link to comment
Share on other sites

@Raptor, под номер 7 си!

Мобо го поканих лично. Той ми отказа с довова, че ми е малка е-пишката. Лил стенли, поне аз, не го искам на среща. Но с хост бих пил 1 ракия.. С удоволствие. Ся ще го потормозя да дойде. :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина, има такъв момент, че от толкова години съм в този форум пък един път не съм дошЕл на среща. Ако трябва да съм честен то аз и разглеждам форумите /и интернета/ различно от реалните си познанства с хората.

Обещавам поне за 1 ракия да мина - ако мене не ме "мине" сесията :D

Link to comment
Share on other sites

айде захванахте ме пак. а мислех че имам напредък.

и за кво съм ви? после като пиша "заядливо" да се самоцензурирам от вежливост (или по-точно от загуба на обективност)? или за да имате повод да ми натяквате, че щото сте ме видяли на живо и сме станали големи приятели от изведнъж и не е хубаво така да се постъпва с крехките ви душици?

Link to comment
Share on other sites

Ехее, то било чак на 6ти февруари. Мисля, че ще съм в Пловдив по това време, така че може и аз да дойда. Ще потвърдя допълнително.

Link to comment
Share on other sites

айде захванахте ме пак. а мислех че имам напредък.

и за кво съм ви? после като пиша "заядливо" да се самоцензурирам от вежливост (или по-точно от загуба на обективност)? или за да имате повод да ми натяквате, че щото сте ме видяли на живо и сме станали големи приятели от изведнъж и не е хубаво така да се постъпва с крехките ви душици?

Не мисля, че има човек във форума, когото можеш да накърниш по някакъв начин. Всички знаем, че действително си 1 голямо пухино мече, което се нуждае от голям гуш! :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Пак ще се набъркам,с което дразня всички,и въпреки това дойдох :) Не сте страшни,хич, но пък някой може просто да не намира за необходимо да идва,всеки си има право на мнение,не е нужно да карате хората да се оправдават.

Link to comment
Share on other sites

Всички знаем, че действително си 1 голямо пухино мече, което се нуждае от голям гуш! :lol: :D

 

 

Въпреки, че някои мечета е по-добре да са така -> 6353ef06e71f4e21.jpg, мисля, че мобо не е от тях....а и много зависи все пак кой те гушка -> b3ffcc5a8101c7f4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Според плановете ми до момента се пада на 6-ти да съм в България. Не мога още нищо да потвърдя. Ако glory нямаше да присъства щях на 100% потвърдя присъствието си.

Link to comment
Share on other sites

Ако glory нямаше да присъства щях на 100% потвърдя присъствието си.

 

!! А стига бе! :) Ще взема да не дойда зарад теб,май не си идваш много често. Ще се редуваме.

Ама ти сериозно ли?

 

Хора,кажете му че не съм толкова досадна на живо.

 

Ти пък,заради една нищо и никаква си Глори няма да дойдеш.. :)

А ако наистина съм ти неприятна,ще ти отстъпя мястото си..

Link to comment
Share on other sites

Според плановете ми до момента се пада на 6-ти да съм в България. Не мога още нищо да потвърдя. Ако glory нямаше да присъства щях на 100% потвърдя присъствието си.
Иване, ше ти нарежа гумите на опела! Ай глупости ся, е*и я като те дразни форумно. Сядаш в другия край на масата при Иван и Виден и си 6+ :D
Link to comment
Share on other sites

!! А стига бе! :) Ще взема да не дойда зарад теб,май не си идваш много често.

Аз си идвам доста често, но последните няколко пъти срещите винаги бяха когато ме нямаше.

 

Иване, ше ти нарежа гумите на опела! Ай глупости ся, е*и я като те дразни форумно. Сядаш в другия край на масата при Иван и Виден и си 6+ :D

Аз ще дойда ако имам възможност. Не пречи обаче да я тормозя до тогава :D.

Link to comment
Share on other sites

1.w00x

2.Psihara^^

3.Stasio

4.Chistach1

5.Chistach2

6.glory

7.Raptor

8.kotora

9.Aquila

10.Aquilka

11.Gado

12.Mirca

13.Мирковица (optional)

14.2nd.L.S. (optional)

15.Antares (optional)

16.djadomraz (optional)

17.Pit_Bull (optional)

18.host (optional)

19.netroot (optional)

20.Midex (optional)

Започна да се заформя... :P

Link to comment
Share on other sites

Възможно е и Гадовица да присъства (ще се потвърди допълнително)

Link to comment
Share on other sites

Щеше ми се да мога... ама изпит на 7-ми :/... Дано си изкарате яко :Д.

Link to comment
Share on other sites

Ако netrootbg дойде аз ще съм там 100%

 

Браво бе! ***кински номера. "Ако тоя дойде и аз ще дойда, иначе съм на кантар." Поне на лично да му го беше написал. Дядова работа...

Link to comment
Share on other sites

.. е*и я като те дразни форумно.

 

Ае малко по-така се изразявай,да не ти оскубя къдриците..

 

Не пречи обаче да я тормозя до тогава :D.

 

Недей,че снощи не успях да заспя,само за това мислех.

 

-----------------------

 

Галя и Жоро що нищо не казват?

Link to comment
Share on other sites

Ти не можеш ли просто да млъкнеш?!?! Темата е за форумна среща, а не за това колко си дразнеща, как те е яд, че нямаш на Пешо косата или нещо от тоя род!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...