Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Действай :)) Но така мисля, че по-малко хора биха се навили, но колкото толкова :)

 

 

Ама аз не съм казала,че е задължително на хижа. Някаква организация да има просто.

Link to comment
Share on other sites

За хижата не е лоша идеята. Предлагам Здравец, като леснодостъпна дестинация. До там и лузърите, дет' сме без коли може да се добрем лесно.

 

Въпреки, че другия уикенд аз ще съм на неколкодневно РД в Ако (еко) хотела на Здравец.

Link to comment
Share on other sites

За хижата не е лоша идеята. Предлагам Здравец, като леснодостъпна дестинация. До там и лузърите, дет' сме без коли може да се добрем лесно.

 

Въпреки, че другия уикенд аз ще съм на неколкодневно РД в Ако (еко) хотела на Здравец.

 

Това покана и аз нас ли беше? :)

Ей,забравих си яйцето там,много ми е любопитно каква е била играчката. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, не беше покана. Има квота само за един идиот. И дори я препълвам.

 

А за яйцето - твой проблем. Макар и Лукс (така му чух ника, като го каза) да предположи, че има конспирация и съм отворил яйцето и съм манипулирал играчката - не, не съм. Играчката на това яйце е малко като котката на Шродинген :Р

Link to comment
Share on other sites

Sorry, че не дойдох, баща ми се оказа с рожден ден... както и да е. Като гледам съм изпуснал бая. Как беше обслужването? :)

 

P.S. Как се казва мадамата на тая снимка: http://gal4enceto.snimka.bg/friends/sresht...446076.16070071

мисля, че бяхме колеги миналото лято на Sunny Beach.

Link to comment
Share on other sites

Получи се отлична среща - много настроение и много съфорумци!

 

Имам обаче силни забележки към кръчмата. Като оставим факта, че духаше отвсякъде свърши по никое време Туборга, а след това и Шуменското. Докараха ни дотам да пием Каменица накрая - тотален резил! Не съм поръчвал ядене и нямам мнение там как са нещата, но съм много разочарован от заведението.

Link to comment
Share on other sites

С ракията такива проблеми нямахме... Нито с храната.

Все пак, няма лошо - другия път ще сменим заведението.

 

Иначе, ако се реши нещо за пикник, бройте 2 + 2 свободни места в колата, макар да си мисля, че ще е доста студено из планините...

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че няма да успеем да се организираме за тази седмица (а и аз има вероятност да отпътувам за десетина дена още в петък), но ако случайно хавата се получи, при мен мога да прибера 4 човека (ако съм с "големия кораб") или само 1 (ако съм с другата).

Link to comment
Share on other sites

Бе имаше проблем малък с храната.Gado чак почна да заплашва сервитьорката че ще почне да пее,но в крайна сметка му донесоха поръчката.

В планината сега точно е по хубаво времето и от в Пловдив. :)

Link to comment
Share on other sites

Много добра среща се получи.Запознах се с няколко човека, които не познавах лично и съм доволен :)

 

По-интересно е, че и аз първият път чух "Лукс".Седя и си викам "е тоя пък не го знам"...

 

Иначе наистина кръчмата е под всякаква критика.Трябваше на челна стойка да седя за да ме види сервитьорката и взимаше поръчките все едно сме и изяли десерта.Да не говорим, че наистина от всякъде духаше и не е нужно някой момичета да се завиват с якета....

Link to comment
Share on other sites

Две сервитьорки на толкова маси и хора, мисля че работих на границите на възможностите си. Към заведението нямаме претенции, но ме издразни надменното държане на някои от присъстващите.

Link to comment
Share on other sites

Получи се отлична среща - много настроение и много съфорумци!

 

Имам обаче силни забележки към кръчмата. Като оставим факта, че духаше отвсякъде свърши по никое време Туборга, а след това и Шуменското. Докараха ни дотам да пием Каменица накрая - тотален резил! Не съм поръчвал ядене и нямам мнение там как са нещата, но съм много разочарован от заведението.

 

Незнам кой ви е дал идеята да посетите въпросната кръчма ама би трябвало да го линчувате....

Тва място е по-долнопробно и от Водолаза.....

Не че ходя постоянно само в Хилтън ама там дори ме е гнус да седна..... и с пистолет не може някой да ме закара втори път....

Link to comment
Share on other sites

Незнам кой ви е дал идеята да посетите въпросната кръчма ама би трябвало да го линчувате....

Тва място е по-долнопробно и от Водолаза.....

Не че ходя постоянно само в Хилтън ама там дори ме е гнус да седна..... и с пистолет не може някой да ме закара втори път....

 

Аз дадох идеята. Сравнението с Водолаза е меко казано абсурдно...

Не съм сядал в заведение средна ръка в Пловдив, където да не съм имал някакви забележки. При Бачо поне е евтино.

Link to comment
Share on other sites

Аз дадох идеята. Сравнението с Водолаза е меко казано абсурдно...

Не съм сядал в заведение средна ръка в Пловдив, където да не съм имал някакви забележки. При Бачо поне е евтино.

 

Евтино? Стига бе..... незнам защо всички излизате с тоя лаф при положение че всеки който е чувал за него знае че е най-противното място на света..... и м/у другото водолаза не е кой знае колко по-лошо , при Бачо след 5 години ще изглежда и по-зле.....

 

 

И само м/у другото наистина ли смяташ че При бачо е заведение средна ръка ? :wacko: :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

... но ме издразни надменното държане на някои от присъстващите.

 

Тайна ли е?

 

И само м/у другото наистина ли смяташ че При бачо е заведение средна ръка ? :wacko: :blink: :confused

 

Обслужването е като в Даяна-та, но храната е по-хубава и цените са по-евтини.

Link to comment
Share on other sites

Не, не беше покана. Има квота само за един идиот. И дори я препълвам.

 

А за яйцето - твой проблем. Макар и Лукс (така му чух ника, като го каза) да предположи, че има конспирация и съм отворил яйцето и съм манипулирал играчката - не, не съм. Играчката на това яйце е малко като котката на Шродинген :Р

Не затруднявай младата главица на Глорето с такива.... термини!

 

Получи се отлична среща - много настроение и много съфорумци!

 

Имам обаче силни забележки към кръчмата. Като оставим факта, че духаше отвсякъде свърши по никое време Туборга, а след това и Шуменското. Докараха ни дотам да пием Каменица накрая - тотален резил! Не съм поръчвал ядене и нямам мнение там как са нещата, но съм много разочарован от заведението.

Щом накрая заплаших сервитьорката, че ще започна да пея....., значи направи си сметка какво беше дереджето с доставката на мезелъци! Ама пък, не знам дали не беше заради голямото страдание което преживях докато чаках, но мръвките ми се сториха много вкусни.... :unsure:

 

Иначе ако ще се прави баирска аперитивка, то аз също съм ЗА.... и мога да предложа четири места в моята каляска.

Link to comment
Share on other sites

Две сервитьорки на толкова маси и хора, мисля че работиха на границите на възможностите си. Към заведението нямаме претенции, но ме издразни надменното държане на някои от присъстващите.

 

Поименно, Иво :) Иначе аз си изкарах добре. Но ако не бях болна, сега вече съм. Студено беше. А като бивша сервитьорка мога да кажа, че чак на ръба не са работили. Кухнята беше доста бавна, а сервитьорките по едно време си мислеха, че нямат работа, макар че ние махахме като корабокрушенци, та те си се бяха облегнали на входа, чешейки се, където не ги сърби, кълчеха кълки и т.н.

Link to comment
Share on other sites

но ме издразни надменното държане на някои от присъстващите.
Заслужи си го! Обещаваш гадинки и к'во - накрая трябваше да се задоволяваме с Галя и Глори...
Link to comment
Share on other sites

Аз съм много доволна от пилешките хапки. Изобщо-доволна съм.

 

А за сравнението на Пешо,май с някаква котка беше, изобщо не го разбрах,пък и той това целеше. :)

Много добре знаеше,че няма да го разбера. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...