Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

С мушмули примерно..... .ЕСТЕСТВЕНО че със сирене... тези гадости със спанака и тиквите не са никакви баници... поне според мен, а в случая моето мнение е меродавно щото АЗ ще я ям таз баница в случая (евентуално)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Дедо, какво не ти харесва на тиквеника? :) С повечко орехи и тиква... мммм, glory направи и един тиквеник. Ако искаш мога да предложа помощ с приготвянето :)

Link to comment
Share on other sites

Аеробен - организъм, който се нуждае от кислород за да живее. Анаеробен - организъм, който може да живее в безкислородна среда.

Link to comment
Share on other sites

По скоро ще стане аналаеробен.

 

 

Пишете ни и нас за срещата.

Link to comment
Share on other sites

Поне цяла тава да е.Че ще стане голяма патардия...Пък тъкмо и тия ще я пробваш.

ПС:Аз ако бях с кола ,ама не съм, щях да направя една баница ама щом глори се набута нека й :D

Link to comment
Share on other sites

Може да ми донесеш едно от ония яките човечета. Аз ще ти го платя. Стига да не искаш 20 лева за изкуството си. :) Оная мишката примерно.

Link to comment
Share on other sites

Поне цяла тава да е.Че ще стане голяма патардия...Пък тъкмо и тия ще я пробваш.

ПС:Аз ако бях с кола ,ама не съм, щях да направя една баница ама щом глори се набута нека й :D

Можеш да дойдеш с кола и без да носиш баница. После ще ни закараш на бар,после по домовете :) (Шегувам се)

 

А иначе някакъв час? За срещата в кръчмата,която не знам къде се намира?

Link to comment
Share on other sites

+1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+1. Eвентуално. Ник'ви баници няма да ви нося.

 

А, домашно винце и палачинки, корабийки и етс. .... ?

Link to comment
Share on other sites

Час и място - както винаги - 18:30 часовника на централна поща.

 

1.w00x

2.Psihara^^

3.Stasio

4.Chistach1

5.Chistach2

6.glory

7.Raptor

8.kotora

9.Aquila

10.Aquilka

11.Gado

12.2nd.L.S. (optional)

13.Antares (optional)

14.DqdoMraz (optional)

15.Pit_Bull (optional)

 

Кръчмата, както вече казах, се казва Потомци. Цените са размуно ниски. Намира се на джумаята (горе-доле). Бил съм 3 пъти там и мога да кажа, че съм приятно очарован. Последния път уукси ме заведе на вечеря там (:wub:) и го решихме спонтанно.

Отностно моето лигавене и коментари - отностно Глори - истината боли, чадо непоръбено!

А за това дали Мидекс ми е свикнал или не - ооооооооооооооооооо, я стига. :lol: Много добре знаеш, че преигравах. И последния път стана заради Любо, а не заради теб. Не си придавай важност!

Link to comment
Share on other sites

Отностно моето лигавене и коментари - отностно Глори - истината боли, чадо непоръбено!

 

Да,ужасно ме заболя.. че плямпаш само глупости. :) Непоръбен си ти,друже мой прекрасен. :)

Link to comment
Share on other sites

Ти явно мразиш да мислиш. Когато не разбираш какво говоря - мълчиш. Ще порасниш, ще се научиш. :)

 

Хахахах.. ок :)

Значи вие с Ангел......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Можеш да дойдеш с кола и без да носиш баница. После ще ни закараш на бар,после по домовете :) (Шегувам се)

Еми до тогава се надявам поне документите да книжка да съм пуснал.Иначе да не чакаме пак 1 час на пощата че всичко ще ми замръзне,ако се задържи студа така.

Link to comment
Share on other sites

Еми до тогава се надявам поне документите да книжка да съм пуснал.Иначе да не чакаме пак 1 час на пощата че всичко ще ми замръзне,ако се задържи студа така.

 

Мене ли да чакате? :) Тц. там ще съм. Ще бъда точна. Може би само с 10 мин. закъснение.. :) Предупреждавам ви. :)

Link to comment
Share on other sites

Е то и без теб може. :D Но айде да не сме враждебни :)

За баницата обаче наистина.Ако живееш близо до пощата някой ако трябва ще я носи вместо теб :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...