Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Не, не беше покана. Има квота само за един идиот. И дори я препълвам.

 

Играчката на това яйце е малко като котката на Шродинген :Р

 

 

А за сравнението на Пешо,май с някаква котка беше, изобщо не го разбрах,пък и той това целеше. :)

Много добре знаеше,че няма да го разбера. :D

 

А кой всъщност е Шродинген? :) За тази на Шрьодингер може да прочетеш тук:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%...%B3%D0%B5%D1%80

Link to comment
Share on other sites

Какво става с баирната среща :)..някой ще вземе ли организацията в собственни ръце :)?

 

Първо трабва да се отговори на въпроса "кога?" , а после да се пробваме да се организираме.

Като гледам тва: http://www.accuweather.com/world-forecast-...IV&metric=1 няма много подходящи дни...не ,че няма да е интересно на -5 в гората пред огъня...но малко хора ще се навият да го пробват :punk

Link to comment
Share on other sites

Като гледам до края на месеца времето е добре, ама нататък си идва зимата, ако питаш мен, и аз нямам проблем особенно ако моя добър приятел jim beam е със мен :)

Link to comment
Share on other sites

Евтино? Стига бе..... незнам защо всички излизате с тоя лаф при положение че всеки който е чувал за него знае че е най-противното място на света..... и м/у другото водолаза не е кой знае колко по-лошо , при Бачо след 5 години ще изглежда и по-зле.....

 

 

И само м/у другото наистина ли смяташ че При бачо е заведение средна ръка ? :wacko: :blink: :confused

 

Не знам за ВСЕКИ, много хора го харесват...

За Водолаза просто няма да коментирам, както казах сравнението е просто абсурдно.

И да, така смятам. За теб кое е средна ръка?

Link to comment
Share on other sites

Средна ръка е нещо от сорта на даяна , ефир и т.н.

Не мисля че бачо влиза изобщо в тая категория , по-скоро - долнопробни......

Като започнеш от обслужването и стигнеш до обстановката , там времето е спряло преди 20 години..... очаквайте скоро вместо стъклени чаши да завържат метални канчета за всяка маса.....

 

И съвсем отделно от всичко това , не случайно в кичука затвориха подобно заради ниска хигиена , явно шефа се има с някой от ХЕИ или ДВСК съмнява ме да отговаря на елементарните изисквания.

Тва са само една малка част от забележките , при това аз не съм особено придирчив клиент...

Link to comment
Share on other sites

Василе, липсва му само един параметър - не е мазе. Че си изкарахме като Браилските хъшове не е лъжа, но пък веселбата и компанията ни поддържаше настроението и алкохола ни топлеше. Щом не съм търсил управителя да го пратя да търси Туборг значи работата бива. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не говоря за прекарването.

То е ясно че с весела компания и на луната да си все тая , но е факт че е противно място като цяло. Цените не могат да компенсират всичките нередности.....

Link to comment
Share on other sites

Ами другия път - в Даяната.

При флегматичните сервитьорки, калпавата кухня и надписаните сметки...

 

А относно затварянето - ако има едно заведение в Пловдив, което да отговаря на изискванията на РИОКОЗ - кажете ми го, защото аз не се сещам. Явно съвсем други интереси са играли там...

Link to comment
Share on other sites

Средна ръка е нещо от сорта на даяна , ефир и т.н.

Не мисля че бачо влиза изобщо в тая категория , по-скоро - долнопробни......

Като започнеш от обслужването и стигнеш до обстановката , там времето е спряло преди 20 години..... очаквайте скоро вместо стъклени чаши да завържат метални канчета за всяка маса.....

 

И съвсем отделно от всичко това , не случайно в кичука затвориха подобно заради ниска хигиена , явно шефа се има с някой от ХЕИ или ДВСК съмнява ме да отговаря на елементарните изисквания.

Тва са само една малка част от забележките , при това аз не съм особено придирчив клиент...

 

А кое заведение е елитна кръчма?

Link to comment
Share on other sites

Стига сме го повтаряли вече - кръчмата беше калпава и толкова. И форумите на Дата.бг разбраха сигурно. Мислете вече за следващата среща.

Link to comment
Share on other sites

Дайте сериозно да спретнеме нещо баирско за този уикенд! Както казах вече - аз мога да кача 4 човека... Колкото и малко хора да се съберем, пак ще си направим купона.

Link to comment
Share on other sites

Елитна кръчма ? Ти тва сериозно ли го написа или нямаше кво да правиш ? :blink:

 

Не бе, разясни ни средна ръка кои са. Разясни ни долнопробните кои са. Сега остава да кажеш и кои са от елита. Или както там се водят по твоите среди.

 

Аз лично ги деля на такива дето стават, и такива дето никога няма да стъпя в тях повторно.

Link to comment
Share on other sites

Не съм се впускал в подробности кои са долнопробните , впуснах се в подробности какво не ми харесва в Бачо а тя си е долнопробна кръчма - неоспорим факт. Не виждам какво толкова му обсъждаме , мене не ме кефи няма да отида никога пак там - изложих си моите виждания , тебе като не ти пречи че е ужасно не виждам какъв е проблема , можеш да ходиш и всеки ден.... и все пак колкото и да го обсъждаме аз пак ще повтарям че е ПРОТИВНО .

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Обслужването ще е на ниво, тук има хора вдигали доста левъли на скара, а срещу мравките може да пуснем някоя от форумните жени - да им говори назидателно...

Link to comment
Share on other sites

при това аз не съм особено придирчив клиент...

 

Ма не си сядал във Водолаза нали? :) Не познавам много хора които са посмели да ти кажа... ей това вече е долнопробна дупка (в контекста думата "кръчма" би звучала прекалено хубаво)

 

 

ПС: Дължа извинение на всички които ме търсиха и чакаха тогава обаче изникна спешна и важна възможност и нямаше как да пропусна а в колата не можех да вдигна защото трябваше да се направи демо, да обсъдим кой какво ще говори и т.н. То така и не стигнахме а демото го правихме вторника в София ма това е друга тема...

Link to comment
Share on other sites

Заради теб променихме датата на срещата. Ти не дойде. Мисля, че няма какво повече да се каже. Благодарим ти за мъжката дума.

 

Е петък ся... айде да е събота че да мога и аз да дойда де

 

Ако не помниш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Заради теб променихме датата на срещата. Ти не дойде. Мисля, че няма какво повече да се каже. Благодарим ти за мъжката дума.

 

Да именно затова ви се извиних. Не съм казал че трябва да приемете извинението.

 

Отделно че не мисля че бях единствения заради когото това стана и ако на останалите съботата е била неудобна та за да се съобразят с МЕН са си променили плановете - извинявам се повторно.

 

Колкото до мъжката дума - всеки си има приоритети, Ванчо. Когато ти имаш избор дали да откажеш среща с хора относно работа и то не нещо еднократно а нещо което би могло да те храни поне 1 година, защото си дал дума да отидеш да пиеш 1 бира с познати - ела ми се обади.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...