Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

в нейното лично собствено тяло или ....

отиваме да хапнем шкембе чорба на х-жа здравец ако има и други екстремисти ще се радвам да се видим отново на по шкембе :) :rolleyes:

По първия въпрос тактично ще си замълча... :rolleyes:

По втория, трябваше да кажеш по-рано... Идеята е добра, ама жената спи...

Ох, главата ми...

 

И защо не дойдохте на бар бе несериозници!? Асасин и глория се предадоха рано рано, пък на мен ми се седеше и се наложи на бързо да събирам телефони!

 

Другия път по-сериозно. :)

Не се оплаквай! Заведохме те на на бар, в който никога не си бил! Колко често ти се случва това в Пловдив? Пък и чакай да видим какво ще излезе от facebook-a. Оная ми изглеждаше сериозна... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

И между другото, на тия снимки ме има 3 пъти отвъд димната завеса. Все едно не съм бил там. :D

 

Не се оплаквай! Заведохме те на на бар, в който никога не си бил! Колко често ти се случва това в Пловдив? Пък и чакай да видим какво ще излезе от facebook-a. Оная ми изглеждаше сериозна... :lol:

 

Не ми се случва, изобщо не се оплаквам за бара. Недей да тръпнеш в очакване обаче, защото си имам приятелка от 5 години и затова съм принуден да събирам фейсбуци вместо телефони. :)

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му...то вярно, че за предните 40 часа имах само 2 часа сън и бях изморен от планинските обиколки, ама на снимките съм таман в предлетаргичен сън. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

бахахаха, снимките са ужасно реалистични - няма една, дето да мязам на човек :lol:

 

П.П. Извинявам се за ранното си оттегляне, но си имах причини. Едва ли съм липсвал кой-знае колко де :P

 

Ред: пфф, баси бъга :D

Link to comment
Share on other sites

бахахаха, снимките са ужасно реалистични - няма една, дето да мязам на човек :lol:

 

П.П. Извинявам се за ранното си оттегляне, но си имах причини. Едва ли съм липсвал кой-знае колко де :P

 

бахахаха, снимките са ужасно реалистични - няма една, дето да мязам на човек :lol:

 

П.П. Извинявам се за ранното си оттегляне, но си имах причини. Едва ли съм липсвал кой-знае колко де :P

 

Ти нещо май пишеш пред огледалото :laughing:

 

АЗ уж поглеждах кво става тук и пак изпуснах най-важното мястото и часа :(

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му...то вярно, че за предните 40 часа имах само 2 часа сън и бях изморен от планинските обиколки, ама на снимките съм таман в предлетаргичен сън. :wacko:

То доста обикаляхме... ама около мръвката на огъня :))))))))

 

Вземем да направим една подобна Bulforum срещичка - на една голяма поляна с достъп до коли и яко масовка :)

Link to comment
Share on other sites

То доста обикаляхме... ама около мръвката на огъня :))))))))

 

Вземем да направим една подобна Bulforum срещичка - на една голяма поляна с достъп до коли и яко масовка :)

.....Което всъщност не е никак лоша идея...., само дето сезона доста "оттече"...

Link to comment
Share on other sites

То доста обикаляхме... ама около мръвката на огъня :))))))))

Ам'че малко ли беше...само около огъня навъртях поне километър. :laughing: ...а иначе бях по-изморен от тежките торби на Раптора с яденето и пиенето...то не бяха пържоли, вратове, пилета, бири и т.н....ааа да...поизморих се и от бутането на "дракона" 4Х4 ултра-хипер-турбо дизел по баира. :lol:

 

А по въпроса за Extended forecast-а - мисля, че сега няма да успеем да се съберем толкова хора, колкото другата година след април например. Макар и подсъзнателно народът приема края на ноември за вече започнала зима. ;) Иначе идеята за Булфорум-среща сред природата е добра идея - тия без коли ще се возят при тия с колите (места ще има достатъчно), така че съм "за"! :punk

Link to comment
Share on other sites

А по въпроса за Extended forecast-а - мисля, че сега няма да успеем да се съберем толкова хора, колкото другата година след април например. Макар и подсъзнателно народът приема края на ноември за вече започнала зима. ;) Иначе идеята за Булфорум-среща сред природата е добра идея - тия без коли ще се возят при тия с колите (места ще има достатъчно), така че съм "за"! :punk

 

Имате още 2 "за"-та + 1 от Ваньо :)

Link to comment
Share on other sites

Снимките са супер яки :) както и компанията, която бяхме. Наистина хубава среща се получи. Само ме е яд, че бат' Весо го нямаше да доукраси настроението, ама айде, другия път, простено му е, днес одъртява малко :) Ето снимки и от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в бг само другия weekend та ако ще е след това нейде другата година :) Но тъй като времето е хубаво другата седмица ще е добре да видим колко човека са навините конкретно за ДРУГАТА събота или неделя т.е. 28 и 29 ноември. След това да помислим и за голямо широко място в планината с близък достъп на коли. И ще преглеждаме пак прогнозата, че... знае ли се :)

Link to comment
Share on other sites

Най-лесния достъп на коли е до някоя река.В момента се сещам само за реката до Калофер.Пък и там с ниска кола трудно се ходи.Пътя е мъка.

Link to comment
Share on other sites

Най-лесния достъп на коли е до някоя река.В момента се сещам само за реката до Калофер.Пък и там с ниска кола трудно се ходи.Пътя е мъка.

Ако ви трябва гид за там свиркайте, иначе няма проблеми пътя ако си с опел :pirate :pirate

Link to comment
Share on other sites

А не става ли да си наемем някаква хижичка за 1-2 дни? Също е добра идея според мен. Кеф ни на полянката,кеф ни и вътре :)

Но и каминка да има.

Хайде,искам организация. :)

 

едит: Гено беше много симпатичен с тая розова ризка :)

Много добре си прекарах,много по-забавно е,отколкотото да си общуваме тук.. :)

Link to comment
Share on other sites

А не става ли да си наемем някаква хижичка за 1-2 дни? Също е добра идея според мен. Кеф ни на полянката,кеф ни и вътре :)

Но и каминка да има.

Хайде,искам организация. :)

Действай :)) Но така мисля, че по-малко хора биха се навили, но колкото толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...