Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След няколко неуспешни опита в миналото най-накрая намерих търпението, необходимо за запознаване с основите на Civilization 5. Сега официално съм лепнал синдрома "Just...one...more...turn!" :)

Покрай нея реших да пробвам и Crusader Kings и Europa Universalis, но те ми се струват прекалено "документални", т.е. визуалният аспект е сведен до минимум, и на този етап не мисля да се напъвам да ги харесам.

 

Edit:

 

Докато търсех инфо за играта, попаднах на този скрийншот:

 

Vp6x10X.png

 

На това му се казва "money well spent" :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Аз пък препоръчвам Batman - Arkham Knight. Голям фен съм на поредицата и тази игра не отстъпва по нищо на предишните. Но има едно "но". Иска си машина и може да не тръгне на всеки комп, защото осраха порта към ПЦ. Аз в случая не съм изтеглил късата клечка и с 280х я цъкам без проблеми на макс.

Batman-Arkham-Knight-Still-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тоя батман още не е за всеки. Докато не го върнат отново за продажба в стийм, работата ще е на кантар.

Ако някой се чуди какво да играе, ето една оферта за $1,000

 

Link to comment
Share on other sites

Far Cry всичките съм ги изиграл. На 4-ката даже и Valley of the Yeti. Метрата... те май влизат повече към horror жанра, на който не съм фен.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Far Cry всичките съм ги изиграл. На 4-ката даже и Valley of the Yeti. Метрата... те май влизат повече към horror жанра, на който не съм фен.

И двете части на Метро са всичко друго, но не и хорър!

Невероятно добра игрица. Има интересна хрумка вкарана в нея. Постъпките ти влияят директно върху хода на играта и то до степен такава, че тя да завърши със съвсем различен край. И не, това с постъпките няма нищо общо с недъгавото изпълнение на иначе така добрата идея, вкарана и във F.E.A.R. (последната част).

Link to comment
Share on other sites

Снощи си свалих Pillars of Eternity. Днес към 10 я пуснах. Сега погледнах часовника :lol:

 

Ако преди години сте харесали Baldur's Gate, то несъмнено ще харесате и тази! 

Аз я играх преди 1 година на Геймском, супер много ми хареса, два пъти се редих на опашка. Много внимание са отделили.

След няколко неуспешни опита в миналото най-накрая намерих търпението, необходимо за запознаване с основите на Civilization 5. Сега официално съм лепнал синдрома "Just...one...more...turn!" :)

Покрай нея реших да пробвам и Crusader Kings и Europa Universalis, но те ми се струват прекалено "документални", т.е. визуалният аспект е сведен до минимум, и на този етап не мисля да се напъвам да ги харесам.

 

Edit:

 

Докато търсех инфо за играта, попаднах на този скрийншот:

 

Vp6x10X.png

 

На това му се казва "money well spent" :)

Всичко е хубаво, и аз много я играх, обаче в по-късните търнове докато ти дойде редът, може да отидеш до магазина, да пофлиртуваш с продавачката, да отидете у тях, и после да се върнеш, и пак да не е дошъл твой ред.

Link to comment
Share on other sites

Лейт гейма на цивилизацията е мега тъп, да не говорим за изкуствения интелект! Новата цивилизация пък е едно към едно със старата само дето в космоса... Като ми се прииграе нещо сходно си цъкам crusader kings 2 и съм много по-удоволетворен.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Бах тези игри.Скоро си взех една по-прилична  макар вече стара карта SAPPHIRE Radeon HD 6870 1GB 256-bit GDDR5 и гледам изискванията за някои заглавия:

-Batman: Arkham Knight [CPY] - AMD Radeon HD 7870 - 2 GB Memory Minimum

- Assassin’s Creed Unity: Complete Edition [CorePack] - AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)

За процесор се препоръчва дори AMD FX-8350.Не че сегашния е толкова зле - Phenom II X4 965 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво те учудва? 6870 е карта на 5 години, а дядо Феном е процесор на 6. Няма как да опънеш на макс игри от 2015 с части от 2009-та и 2010-та :).

Плюс това цените на новите карти/процесори (особено втора ръка + остатъчна гаранция) са достатъчно ниски вече...

 

Аз вкъщи съм заложил на схемата - интел 2500к + амд 280х и няма игра, която да не играя на максимални настройки. Ако се разровиш онлайн може да намериш тези части на обща цена 400 лева.

Link to comment
Share on other sites

Мдам... Прав е Sothbiss.

А и тоя 2500к, като гледам едно две години още ще кара поне.

 

Все пак, едва ли играеш FC4 или GTA5 на макс?!

 

Аз снощи почнах http://sf.my.com/gb Изглежда обещаващо и върви супер мазно.

Да видим докога ще ми задържи интереса.

Link to comment
Share on other sites

Това звучи интересно! Довечера ще свалям :) Така и така на Firefall вече съм му изиграл криво-ляво Late Game и общо взето вече е само grind и се чака големия предстоящ пач...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...