Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Я пак за хора дето не разбират от Файнъл Фентъзи?

 

Final Fantasy VII е водена от феновете за най-добрата игра от серията. Но е много стара и дървена. Затова искаха разработчика да направи съвременен римейк. И явно са го направили.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Final Fantasy VII е водена от феновете за най-добрата игра от серията. Но е много стара и дървена. Затова искаха разработчика да направи съвременен римейк. И явно са го направили.

Под дървена да се разбира ръбата тип ала minecraft, но все пак е игра на почти 20г с резолюция 320*224. В играта всичко се крепи на добрия геймплей и супер завладяващия стори лайн.

Другата голяма изненада е Shenmue III

 

E3 2015: играта Shenmue III само за 9 часа събра $2 милиона

 

Интересът към тази игра бе толкова голям, че Kickstarter не издържаше натоварването и временно прекратяваше работа.

Link to comment
Share on other sites

 

Първо Witcher, после Fallout, сега Deus Ex, а скоро и Mass Effect - не мога да се оплача :)

 

И ново Anno!!!

 

 

И нов Xcom!!!

 

 

Баси, никой не би повярвал, че съм на 30 и кусур години :D

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Сега вече и аз ще мога да ги пусна тия чудеса. ЩЕ почна разбира се с Фаркрай 4... А ANNO изглежда ще ми отнеме съня за дълго време.... Това са ми любими игри просто... 

Link to comment
Share on other sites

Защо? Какво е станало? Да не би да взимаш нова машина? И някой прекрасен младеж, който ще бъде черпен, да ти помага? :moon:

Link to comment
Share on other sites

Като че ли има нещо такова.... В тоя ред на мисли в кабинета на доктора, дето прави 4Д-то на жената видях монитор, покрай който си глътнах езика.... Едно ЛГ, ама над метър широко! Все едно сляти една до друга две 22-ки или 24-ки.... Невероятна история! Искам такова! Не можах обаче да видя модела... 

Link to comment
Share on other sites

Като че ли има нещо такова.... В тоя ред на мисли в кабинета на доктора, дето прави 4Д-то на жената видях монитор, покрай който си глътнах езика.... Едно ЛГ, ама над метър широко! Все едно сляти една до друга две 22-ки или 24-ки.... Невероятна история! Искам такова! Не можах обаче да видя модела... 

 

http://www.lg.com/us/ultrawide-monitors

http://most.bg/25-lg-25um65-p.html

http://most.bg/29-lg-29eb53-b-ips-2560x1080.html

http://mallbg.com/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80-LG-34UC97-S-34-Curved-LCD-AG-IPS-Panel-5ms-300-cd-m2-219-3440x1440-sRGB-99-HDMI-DisplayPort-Thunderbolt-34UC97-S_64360.html

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Бъдещето на гейминга:

 

 

Специф.

 

  • 4 moving legs
  • 47" 3D LED display (TV) (тука задължително се сменя с един Oculus VR)
  • profi race seat
  • race driving wheel - Elsaco based sport wheel
  • Elsaco based sport pedals
  • static overload (G-force) = up to 0.5G
  • dynamic overload = up to 2G

 

Ах... дано някой ден имам толкова излишни пари :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен по-добре да изчакаш да направят дигитални очи,че с тоя окулус за минимално време очите ще ти стават бом бок...

Link to comment
Share on other sites

Според мен по-добре да изчакаш да направят дигитални очи,че с тоя окулус за минимално време очите ще ти стават бом бок...

 

Спорна е темата, но казват че до рилийза ще оправят проблема със световъртежът който се появява от дългото носене и фокусиране :)

А и вече технологията навлиза масово. Има Oculus, OSVR Hacker Dev Kit, HTC Vive, Project Morpheus HMD, StarVR и др.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8TROBbOmbc8

 

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

exabyte, кога ще има финална версия на някоя от VR-ите, че аз също съм голям мераклия . Също дали знаеш, доколко ще са съвместими с различните платформи PC/PS. 

Link to comment
Share on other sites

Финалната версия на Окулус-а ще излезе 2016. Другите не знам да са обявили дати, но те също ще са в тоя диапазон.
Всичките ще са съвместими с PC. Само Morpheus ще е за PS4.

 

За Окулус-а обаче ще ти трябва AMD R290 или nVidia GTX970, които сами по себе си са си доста инвестиция.

 

 

 

NVIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
Intel i5-4590 processor equivalent or greater
8GB+ RAM
Compatible HDMI 1.3 video output
2 USB 3.0 ports
Windows 7 SP1 or newer
Link to comment
Share on other sites

Да. Ти ще успееш. Аз лично 500+ за карта не се виждам как ще дам, въпреки, че много искам да притежавам такова нещо. Изглежда страхотно.

Най-вероятно ще погледна към PS4-то, защото като цяло ще е по-евтино. Дано успеят да го хакнат до тогава.

Link to comment
Share on other sites

Ще го оправят и ps4, но поне след година, точно какъвто беше сценария и с 3ката. Относно Окулуса, наистина ще ми трябва сериозен компютър, какъвто нямам за сега, а и инвестицията в окулус+ново pc ще ми дойде множко и май ще трябва да се задоволя с Морфеуса, понеже имам ps4. Дано само Сони не му сложат някаква невероятна цена, което си е типично в техен стил, само като погледне човек колко струват аксесоарите им за Playstation и му става ясно. Също трябва да видим дали ще са съвместими и повечето игри. Да не се окаже, че ще има само 5-10 за PS, тогава въобще да не се занимавам с него.

Link to comment
Share on other sites

То сценария с ПС3 беше доста неприятен за тези, които не искат да купуват игри. Реално, нормално я хакнаха 2011 - 2012-та година. Това са си 6 години след излизането. Преди това - пачове, донгъли, тъпотии.

Ама дано. Веднага ще си купя един ако успеят.

Link to comment
Share on other sites

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut за 1 долар?

 

http://gamechangercharity.donordrive.com/index.cfm?fuseaction=donorDrive.event&eventID=503

 

Имам я, иначе бих си взел :) Препоръчвам с два палеца!

 

A ето нещо, което НЕ трябва да играем:

 

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/10196-Alone-in-the-Dark-Illumination-Review

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Финалната версия на Окулус-а ще излезе 2016. Другите не знам да са обявили дати, но те също ще са в тоя диапазон.

Всичките ще са съвместими с PC. Само Morpheus ще е за PS4.

 

За Окулус-а обаче ще ти трябва AMD R290 или nVidia GTX970, които сами по себе си са си доста инвестиция.

 

Като допълнение мога да добавя, че Oculus обявиха на тазгодишното Е3 партньорство с Xbox и ще се стриймват игрите през Win10.

 

 

 

P.S. Дам, Oculus си иска силно желязо и аз ще трябва малко по-малко да ъпгрейдна видео и CPU (да живее ebay и всички бивши миньори :D ).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Наистина изглежда "нечовешко", но ми се струва прекалено праволинейно и scripted. Един вид си по-скоро зрител, отколкото участник. Това не означава, че не бих го играл, ако някога излезе за PC :)

Link to comment
Share on other sites

А аз, като върл фен на всякаква реалистична графика, стига да излезе на PC и стига да притежавам необходимия хардуер (и достатъчно свободно време) - никога не бих го пропуснал! :thumbsup:

 

П.П. Ако трябва даже ще я превъртя на новия компютър на Виден...ако изобщо го сглоби дотогава, че както го е подкарал... :P

Link to comment
Share on other sites

....Ако трябва даже ще я превъртя на новия компютър на Виден...ако изобщо го сглоби дотогава, че както го е подкарал... :P

...Бавно, тържествено и с не малка доза апломб, като един уважаващ себе си Мисир....

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя Witcher на моменти колко е бъгав... Аа вече съм 4ти лвл и трябва да си скалъпя няква броня,но не ми се занимава да фармя много :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...