Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Абе то аз и да бързам, няма как да се бръкна 1400лв за периферия :)
 

Иначе от конкуренцията не очаквам скоро нещо по-добро (освен от Sony).

 

Аз съм отворил вече касичката за VR-а на Playstation...очаква се дори да е по-евтин и по-добър от Oculus,със сигурност от клиповете по изложенията и написаните ревюта ще е нещо революционно в гейм индустрията.

 
Нямам PS, иначе и аз бих заложил на бившия Project Morpheus. Поне от към гейм заглавия, би трябвало да има доста по-богат избор.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не вярвам, при положение, че според CEO-то на Рифт, за Окулус-а до края на 2016 ще има над 100 заглавия.

 

Аз мисля, че HTC Vive и Star VR ще са по-добри, стига да се вместят в сцената от софтуерна страна. Ако една и съща игра може да се играе на всичките VR устройства без проблем, а не трябва да се разработва специално - тогава ще стане интересно. Иначе по-безисвестните ще отпаднат по подразбиране дори и да са по-добри като хардуер.

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам, при положение, че според CEO-то на Рифт, за Окулус-а до края на 2016 ще има над 100 заглавия.

 

Аз мисля, че HTC Vive и Star VR ще са по-добри, стига да се вместят в сцената от софтуерна страна. Ако една и съща игра може да се играе на всичките VR устройства без проблем, а не трябва да се разработва специално - тогава ще стане интересно. Иначе по-безисвестните ще отпаднат по подразбиране дори и да са по-добри като хардуер.

 

Дано да е вярно, защото според първоначалното инфо, Рифт-а се очакваше да е 400$. Като вземем в предвид от колко време има деф. кит-а, а за момента има само две заглавия, малко съм скептичен, че ще станат 100 до края на годината. Дори и да са 100, минимална част от тях ще "must have it" и ще си заслужават VR изживяването.

Link to comment
Share on other sites

За Playstation VR има обявени към 10 до тоя момент. Като технология обаче мисля, че Окулус-а е по-напреднал с тая камера за следене на движението.

 

Playstation се включиха и в цялата тая Kinekt/Wii вълна с Move, и въпреки, че продукта им е по-чувствителен и по-добър от конкуренцията - няма особено много игри за него. Предимно игрите за Move са разработени от Sony Computer Entertainment.

 

Ако и стане както написах по-горе - игра разработена за VR да става за всичките PC VR устройства - тогава Playstation VR ще изпадне доста назад като брой заглавия. Въпреки, че ако PS VR и Oculus Rift примерно използват една и съща технология - игрите ще могат да се портват, както се портват сега. В крайна сметка смятам, че библиотеката опира до това дали игрите за един тип VR ще стават и за друг. Перфектният вариант за нас, като потребители е всяка VR игра да става на всяко VR устройство. Играеш си с Oculus Rift, не те кефи - продаваш го, купуваш HTC Vive и си продължаваш с него.

 

Малко объркано го написах, но мисля, че ме разбрахте.

Link to comment
Share on other sites

Според мен предимството на PS VR-a е,че изцяло ще бъде оптимизирано за playstation и максимално ще се използва неговия капацитет + ексклузивните заглавия,които имат.Четох,че с пускането му ще има доста голям набор от заглавия вече,от които и exclusive.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако някой не е играл серията от игри Lifeline на мобилното си устройство - препоръчвам ги. Като книга игра, но не точно. И се играе с времето, а не на веднъж. Например - ако персонажа легне да спи, играта спира за около 6-7 часа и не се свързва с вас да взимате решение. Определено успява да ангажира играчите през целия ден и в един момент поглеждате телефона в очакване героя да ви пише, за да продължите историята.

 

Има я и за iOS и за Android.

 

Внимавайте само да не попаднете на някой спойлер ако търсите информация, че има много.

 

http://3mingames.com/2015/04/lifeline/

Link to comment
Share on other sites

Ако някой не е играл серията от игри Lifeline на мобилното си устройство - препоръчвам ги. Като книга игра, но не точно. И се играе с времето, а не на веднъж. Например - ако персонажа легне да спи, играта спира за около 6-7 часа и не се свързва с вас да взимате решение. Определено успява да ангажира играчите през целия ден и в един момент поглеждате телефона в очакване героя да ви пише, за да продължите историята.

 

Има я и за iOS и за Android.

 

Внимавайте само да не попаднете на някой спойлер ако търсите информация, че има много.

 

http://3mingames.com/2015/04/lifeline/

 

Ще я пробвам. Звучи интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Сега се зачетох в защитата - Denuvo, която се ползва от все повече игри и явно тепърва ще навлиза масово и скоро тракерите ще останат без игри.

Та идеята е, че криптира информацията по време на игра, но все още не е ясно как точно. Последното заглавие което ползва Denuvo е новия Rise of Tomb raider. Явно ще се снайпва да се появи по някое време за $10тина :)

Link to comment
Share on other sites

Скоро имаше интересна статия на тази тема: https://torrentfreak.com/no-more-pirate-games-in-two-years-group-warns-160106/

 

Иначе си прав - в рамките на няколко месеца цените падат до прилично за нашите стандарти ниво. От предстоящите заглавия може би само XCOM 2 ще си взема веднага, за останалите ще почакам.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как са в световен мащаб, но при нас имат слабо присъствие. В Замунда например има 34 игри на 3DM и 777 на RELOADED. 

Погледнах и в kickass - 1к резултата за 3DM, 5к+ за RELOADED. Съмнявам се, че отсъствието им ще има кой знае какво отражение върху пазара.

 

Като споменах RELOADED - излезе Dying Light The Following! До днес беше alien killing time с XCOM 2, време е за zombie killing time :D

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Дам, не са от най-големите, но присъствието им евентуално е било стимул за другите (razor и reloaded). Сега като няма конкуренция, може да се отпуснат и... :D

Всъщност проблема е дали са се отказали поради високата сложност, дали са им платили или е това което твърдят (най-малко вероятното).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Всъщност проблема е дали са се отказали поради високата сложност, дали са им платили или е това което твърдят (най-малко вероятното).

 

https://torrentfreak.com/hang-on-3dm-now-suggest-theyve-cracked-denuvo-160211/

Link to comment
Share on other sites

Дълго време чаках да излезе и втората част на експанжъна на Pillars of Eternity, за да го изиграя наведнъж. Сега обаче се оказа, че съм забравил абсолютно всичко за играта и още втората група противници ме сгъна :) Ще трябва да мина опреснителен курс - first world problems :D

Link to comment
Share on other sites

Добре ве, тая защита Денуво толкова ли е добра ?

 

Сега не се сещам, но преди месец, четох че ФИФА 2016 още не била кракната , а е излязла преди 4-5 месеца.

Това истина ли е ?

Link to comment
Share on other sites

Да. То и преди имаше такава защита, която никой не можеше да кракне, но беше толкова защитаваща, че дори хората с лицензирани дискове не можеха да играят понякога.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...