Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Да ти кажа... първо - интерфейса ти е на руски. Второ - сървърите са буквално претъпкани - тоест - седиш и чакаш да respawn-не мобче и да се надяваш да го уцелиш първи. Трето - сървърите са изцяло руски, тоест - никакъв шанс да чуеш друга реч по чатовете. Четвърто - в зависимост колко пари дадеш - зависи и до кои класове имаш достъп. И пето - май са забранили достъпа на българи до сървърите им. 4/5 от тези неща ги споделям от личен опит, тъй като играх в тия сървъри, при предишен early access. Таааа - BDO е наистина доста очаквано MMO, но руснаците са се изложили като кифладжии.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След като вчера поиграх няколко часа с бутилка вино до мен и ми се приспа, та откарах само до 12 левъл, но:

Първо - интерфейса е изцяло на английски, с изключение на едни описания сякаш в браузър, които са със скрийншотове на китайски, но текста пак е на английски.

Второ - има си мобове за всички, само в един момент се замотах, но после се оказа, че пробвали някакви функции за малко и мобовете едва се виждаха в тъмното. Има си хора, но и мобове си има достатъчно.

Трето - сървърите са Europe и USA, Руснаци не видях, в чата всички пишеха на английски.

Четвърто - не знам до колко съм имал достъп, честно казано, исках Ranger, влязох, цъкнах го и започнах. Не мисля, че поне сега в бетата има ограничения, защото видях герои от всички класове.

Пето - не, не са, ама хич!

Явно преди е било много зле, ама са се поучили!

 

От мен някои допълнения.

Графиката е брутална, най-добрата, която съм виждал в MMORPG. Сървърите, поне вчера, вървяха идеално, никакъв лаг, никакво насичане.

Май е и добре оптимизирана, защото и в офиса ми вървеше, но по някое време ме изхвърля заради малкото рам на 32 битова ОС. Дори и на Low изглеждаше много добре, което ме изненада. Вкъщи набримчих всичко на макс и си закова 60 fps.

Не успях да навляза много в играта, но на прима виста ми допадна. Бойната система на Ranger-a e малко все едно играя конзолна игра. 

Въобще, за тея пари си заслужава отвсякъде да се пробва. Не знам колко ще струва накрая, но направо ме е страх, като си помисля как мога да затъна. Може даже да си купуваш къщи, които да ползваш за склад или за работилници, може да наемаш работници да работят за теб и да произвеждат разни неща, ти самият можеш да правиш куп операции с различни материали, но не можах да разгледам добре всичко.

Link to comment
Share on other sites

Значи... или не са същите руски измекяри, или са променили сериозно нещата, защото предишния път като се включих - беше точно както го описах... Значи ще се проообваааа :D

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че са руснаци, защото никой нищо не написа на руски, а имам опит с Asterios какво е да си на руски сървър.

Сървърите се водят Europe.

Според мен играта тотално си заслужава 3 лв за да се пробва за няколко дни, поне да знаеш дали да я купуваш. 

 

Малко ъндърлевъл вървях, но видях да коментират в чата, че това е бета и много куести ги няма просто. 

Но графиката и бойната система с комбинации от клавиши просто трябва да се пробват. Ranger-a е просто машина за смърт и dodge...

https://youtu.be/k5hYqgMVgsk

Тоя ми идва малко некадърен, но се вижда комбинацията от ranged, close combat и dodge. Усещането е за много динамика в боя.

 

 

P.S. Как по дяволите пляскате клипчетата от youtube, а на мен все ми излиза линк?!

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Взех си Ark... Определено си отговаря на жанра - survival... Адски трудна (доста бъгава и зле оптимизирана) и ужасно безпощадна към невежеството :lol: Особено сега, по сървърите е зима и... ако не се хванеш директно да правиш дрехи - си умираш ей така, от студ...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Здравейте имам един тъп въпрос.

Assasin s Creed Black Flag в началото на играта убивате един който го гоните той не е ли е убиец като нас? Ако да, що го убивам за да му взема дрехите.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой надъхал ли се е да играе Tom Clancy's The Division? Изглежда добре, а и преордъра е около 60 лева, та мисля да купя един ключ.

 

Link to comment
Share on other sites

Заклел съм се повече никакви preorder-и! Всичките досегашни случаи са ми били даваш им пари, за да ти изкарат някакъв недосготвен полуфабрикат...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Заклел съм се повече никакви preorder-и! Всичките досегашни случаи са ми били даваш им пари, за да ти изкарат някакъв недосготвен полуфабрикат...

И аз мисля като теб, но дали няма да поскъпне, когато дойде време за официалната дата?

Link to comment
Share on other sites

В сайтове като G2A или HRK винаги се предлагат с прилична отстъпка, дори за pre-order. F4 го поръчах за 40$ при цена 60 евро в Steam. Подозирах, че може да има нещо гнило, но всичко беше ок.

 

Даже сега гледам, че XCOM 2 го предлагат с 35% намаление в HRK. Май пак ще трябва да зареждам PayPal-а :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Някой с поръчка на Oculus?От няколко месеца насам, чувам за разни ПС/конзолни зали из Пловдив :notify: , дали някоя от тях няма да се е набутала... заупила имах предвид, Oculus? Интересен ще ми е ефекта след 1-2-3ч зомбиране с него.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Аз лично не бих бързал с покупката на първо поколение Oculus. Изчакай да минат поне няколко месеца, да изчистят бъгове-мъгове, да излезнат поне няколко заглавия специално за очилата и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм отворил вече касичката за VR-а на Playstation...очаква се дори да е по-евтин и по-добър от Oculus,със сигурност от клиповете по изложенията и написаните ревюта ще е нещо революционно в гейм индустрията.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...