Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Остави го, бе... Има си една кат коктейлно бадемче (другата му е скрита, щот страда от крипторхизъм), па ти ше дърпаш.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нямам никакво намерение. AC се превърна в по-банална поредица от CoD, като изключим Black Flag всичко останало е един дол дренки. А след ужасната оптимизация на Unity, не се учудвам, че и с новата част положението е същото. Щом ти имаш проблеми с твоята машина, при мен сигурно ще е още по-зле.

 

Това клипче много ми хареса:

 

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

За жалост има прекалено много истина в клипчето отгоре...

 

Иначе играта при мен дропваше фреймове от време на време и като сложих най-новите бета драйвери дроповете спряха, но кадрите като цяло паднаха и с всичко на макс без hbao и aa, имам средни към 40, което е жива подигравка за такава графика и моята машина.

 

Прекалено голям фен съм на играта и историята в първата и втората част беше супер, затова ще я изиграя и тази, но сега ако ме питаш какво стана в Unity накрая - хич не помня. Според мен поредицата приключи с третата част и трябваше така да си остане, ама нейсе...

Link to comment
Share on other sites

Засега нищо не грабва вниманието ми, което е добре - покрай Fallout 4, Anno 2205 и още няколко по-стари игри се охарчих прилично. Следващата покупка сигурно ще е Deus Ex 2.

Link to comment
Share on other sites

Мен вече нищо не може да ме учуди. Щом игри като Candy Crush Saga са толкова популярни, не ме учудва и че тази скука печели такава награда.

Link to comment
Share on other sites

Мен вече нищо не може да ме учуди. Щом игри като Candy Crush Saga са толкова популярни, не ме учудва и че тази скука печели такава награда.

 

Бъркаш маркетплейса.

 

П.С. Играта е всичко друго но не и скука.

Link to comment
Share on other sites

С това ужасно изобилие от cutsccenes - определено е скучна. Половин час галопираш от точка А до точка Б, биеш се 1 минутa с някаквa гад (никакво разнообразие в combat style) и после гледаш 5 минути cutscenes... 

Link to comment
Share on other sites

На мен това много ми хареса - все едно гледам интерактивен филм или чета книга-игра. Беше ми лесно да се потопя в света и историята и да си представям, че наистина съм Гералт. Не са много игрите с толкова добър "immersion". Други примери за такова преживяване /лично за мен/ са Mass Effect и Deus Ex. 

В крайна сметка те разбирам, всичко е въпрос на вкус. И мен ме гледат лошо като кажа, че не харесвам Deep Purple или Pink Floyd, ама какво да се прави :)

Link to comment
Share on other sites

Това дали си струва - Just Cause 3? Доста идиотско-нереалистични неща има в геймплея, но пък иначе са забавни, особено изстрелването на хора с импровизирани гигантски прашки.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xmEOGU_6eyc

Link to comment
Share on other sites

Слушах, че има доста технически проблеми, особено за Xbox1 (не съм сигурен ти с каква конзола беше).

На мен не ми допада, точно заради идиотско-нереалистичните елементи.

 

Междувременно, още малко геймплей от Farcry Primal:

 

 

Прекалено много общи неща има с предишните части, искаше ми се да е нещо съвсем ново. 

Link to comment
Share on other sites

Слушах, че има доста технически проблеми, особено за Xbox1 (не съм сигурен ти с каква конзола беше).

С PS4 съм, но така или иначе в момента нямам никакъв зор да взимам нови игри, просто видях, че тази е излязла тези дни.

Link to comment
Share on other sites

С PS4 съм, но така или иначе в момента нямам никакъв зор да взимам нови игри, просто видях, че тази е излязла тези дни.

 

Добре де, човеко - ти кога работиш и прочее? Аз, дето ходя на работа когато реша, не мога да спастря толкова игрално време като тебе...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, човеко - ти кога работиш и прочее? Аз, дето ходя на работа когато реша, не мога да спастря толкова игрално време като тебе...  :grin:

Вместо да гледам тъпа телевизя вечер какво да правя? И изобщо за какви часове ми говориш - виж ги тия двамата отгоре вече повтарят цялата сага, а аз още половината не съм минал. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не ме гледайте мен, аз съм безгрижна птичка. Ако трябва, ще стоя до 4 сутринта да доработвам, но през деня ще цъкам, колкото ми душа иска :P

Всъщност правя опити за повече работна дисциплина през деня и цъкане през нощта, но засега не се получава :D

Link to comment
Share on other sites

System Shock 3 confirmed!

 

Въпреки че не си спомням почти нищо от System Shock 2, помня, че страшно много ми хареса. Наблягам на "страшно", оттогава насам може би само Dead Space ми е подействала по такъв начин (все още не съм играл новия Alien). Имам мерак да си я взема сега, но далеч е денят, в който ще дам 10 евро за игра от 99 г. Може би покрай Коледа ще има промоции :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Anno 2205 е пълна лудница. Уж седнах за малко,а те минаха 3 часа :D

 

И аз поиграх няколко часа. Хареса ми, макар и в началото да ми беше малко странно, че няма custom режим, в който спокойно да си строиш, без да мислиш за objectives и т.н. Но така и не можах да навляза надълбоко, защото я взех на 9.11, а всички знаем какво излезе на 10.11 :)

Освен това дори не съм барнал експанжъните на Witcher 3 и Pillars of Eternity, които чаках с голямо нетърпение. Щеше да е хубаво да има по 34, а не 24 часа на ден :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...