Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Онзи ден имаше хубава промоция и си взех Divinity: Original Sin - много добра, горещо препоръчвам!

Днес си отварям пощата - пратили са ми безплатно Enhanced Edition-а, който излезе официално на следващия ден! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А 290-ката я разкарах, защото ми изпадна 970 G1 Gaming за 500 лв, а 290-ката наистина ме дразнеше чак колко грее, при положение, че съм с HAF-922 XM. Драйвърите няма да ги коментирам, да не навлизаме във фенщината, но само заради GeForce Experinence си струва, ако щеш. А и 970 просто е по-бърза и по-хладна от 290. По-нататък още една 970-ка и това е...

От личен опит ти казвам да не се занимаваш със СЛИ и крос :). Освен ако не си някакъв фен на точките в 3дмарк и другите бенчове. Реално в новите игри няма да можеш веднага да подкараш СЛИ-то, защото повечето в началото не го поддържат и ще трябва да чакаш драйвер. Имах преди време 2хGTX460, порадвах им се известно време и ги разкарах. После 2х280х - и при тях така. :moon:

 

Иначе все пак взех 290х, защото ми я предложиха на ниска цена и с гаранция, но да - бая си грее пущината, а не е референтна. Това й е минуса - друго лошо не мога да кажа.

Link to comment
Share on other sites

E, сега зимата поне ще е идеалка, ама лятото на 30 градуса, направо ми се потеше левия крак до компютъра. В това отношение 970 е съвсем друга работа.

 

Иначе има много интересно мнение за комбинация между АТI и Nvidia, много добре се допълват, само не ми стана ясно как ги връзват...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Още една седмица до излизането на това:

 

Преди само съм се заричал, но този път наистина ще си взема болнични :) Още се колебая дали да я pre-order-на. То кой знае какво може да се случи, ама на.

Link to comment
Share on other sites

Преди само съм се заричал, но този път наистина ще си взема болнични :)

Абе то както е тръгнало май и аз ще взема да я свърша тая работа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Физическо копие? Колко старомодно :)

 

Сега се замислих, че Fallout 3 беше първата игра, която си купих, а Fallout 4 е първата игра, която предплащам. С Fallout 5 не знам как ще се сефтосам, може би първа VR игра :)

Link to comment
Share on other sites

Физическо копие? Колко старомодно :)

Е, аз съм си старомоден. Освен това физическото копие ми идва на специална тънка лайсна, щото го взимам от фирмата, в която работя. :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Allocating disk space for Fallout 4..."

 

Няма да се спи тази вечер :)

Е, изпревари ме с една вечер (благодарение "експедитивността" на канадските пощи), обаче за сметка на това, аз отварям темата. :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък току-що получих съобщение, че и диска със SW: Battlefront, Deluxe Edition пътува към адреса ми. Баси, очертава се яко зомбиране. :lol:
 

Чакам ли, чакам да се появи новият Tomb Rider в тракерите, а то се оказа, че за момента го има само за конзоли.

Сега погледнах, играта в момента я има само за XBOX. Трябва да излезе за РС в началото на следващата година, а за PS4 чак към края на 2016. Гадовете от Микромек са платили яко. Самата игра, както и Лара Крофт изглеждат силно зарибяващи в тубата. :)

Link to comment
Share on other sites

Чакам ли, чакам да се появи новият Tomb Rider в тракерите, а то се оказа, че за момента го има само за конзоли.

И аз я чакам ама знам,че няма да ми тръгне :D 

 

Баси за 2 години толкова се промени сичко,че лаптопа ми е тотална щайга... 

Link to comment
Share on other sites

Чакам ли, чакам да се появи новият Tomb Rider в тракерите, а то се оказа, че за момента го има само за конзоли.

 

Пълна греда е тая (нищо Томб няма) бъгава недосмислица ами к'вото е. Дано порта за ПС да го пооправят.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Аз пък току-що получих съобщение, че и диска със SW: Battlefront, Deluxe Edition пътува към адреса ми. Баси, очертава се яко зомбиране. :lol:

Аз погледах малко геймплей, почудих се, почесах си главата и реших, че не заслужава да дам 80-90 лева сега. Като/ако падне под 50 лв. по празниците, може да взема едно копие или ключ.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси и историята - 5 минути си загубих да я гледам....ама като не отчетох факта, че при теб леката усмивка обикновено се изразява в десетина ухилени емотикони, а истинският смях обикновено не се побира в поста.  :popcorn:
 

Отдавна вече не е така... За истински смях слага по една или две огромни емотикони (в зависимост от това, колко много му е истински смешно).

 

Това имах предвид - ОГРОМНИ (и винаги отвратителни) емотикони, едва побиращи се в пост.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси и историята - 5 минути си загубих да я гледам....ама като не отчетох факта, че при теб леката усмивка обикновено се изразява в десетина ухилени емотикони, а истинският смях обикновено не се побира в поста.  :popcorn:

Отдавна вече не е така... За истински смях слага по една или две огромни емотикони (в зависимост от това, колко много му е истински смешно).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...