Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Ами много нови идеи са вкарали.

Сигурно и тук ще трябва премиум акаунт за да си в топа, ама на пръв поглед много приятна графика и идея и направо ме учуди как върви като single player, поне засега.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Все пак, едва ли играеш FC4 или GTA5 на макс?!

 

Одеве пуснах FC4 да видя как се държи, че не я бях цъкал от няколко месеца и всичко на ултра, без АА и върви средно с 40 кадъра. GTA5 правеше спадове от време на време под 30 кадъра, но пак се държеше идеално. 280х е все пак висок клас на АМД :), а 2500к е най-добрата ми покупка ever. Взех го преди 3 години от някъв пич от хардуера (знам че го посещаваш и знаеш какви оферти изпадат :) ) за сумата от 250 лева по онова време :) - беше чистак нов, внос от Америка без гаранция. Ударих кьоравото.

 

Сега нещо много ме сърби да си взема 290х ей така за спорта, ама много се охарчих този месец, та ще видим :). Ти защо сурна 290-ката? :) То и аз съм фен на нвидия, ама с тия цени малко ги подминавам. А и един fun fact - с много мразените и хулени ати-та, успях да врътна най-новия бъгав Батман. На моята карта вървеше като масълце - няма забивания, няма дропове. Хакнах най-новите драйвери и работата заспа.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как го постига т'ва нещо бичера, ама още на турориала загубих желание да я играя... И единицата опитвах едно време, повлиян от целия hype, който се изля по неин адрес... ми не знам. Може би довечера ще се помъча още малко да видя, ако преживея турориъла к'во ше се случи...

Свалям skyforge.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво те учудва? 6870 е карта на 5 години, а дядо Феном е процесор на 6. Няма как да опънеш на макс игри от 2015 с части от 2009-та и 2010-та :).

Плюс това цените на новите карти/процесори (особено втора ръка + остатъчна гаранция) са достатъчно ниски вече...

 

Аз вкъщи съм заложил на схемата - интел 2500к + амд 280х и няма игра, която да не играя на максимални настройки. Ако се разровиш онлайн може да намериш тези части на обща цена 400 лева.

Да ти призная отдавна съм му хвърлил око на този процесор.Сега ако не е точно този може и i7-2600K :lol:

Абе като цяло мисля да се отърва от сегашната конфигурация и и да си сглобя една сравнително нова интелска. :)) 

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Тва за драйверите е някакъв мит. В офиса на Нвидиите - ъпдейт на драйвера = проблем.

 

НИКОГА не е имало проблеми. Буквално цял живот съм с техни карти, откакто ги има. Проблемът е обикновено пред монитора. 

 

=============================

 

Борисе бре, какво се води това?

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм. И видеата не ме впечатлиха, честно казано.

 

Skyforge сравнително бързо се превръща в ужасяващ grinder. Малко ми се струва като копие на Destiny - отделни мисии, ограничени/затворени инстанции, праволинеен сюжет на мисиите. Иначе combat системата е интересна. Ама адски много трябва да циклиш, за да отключиш първите advanced класове. Но пък мисиите скоро започва да се налага да ги повтаряш, за да събираш reputation, че да отключиш следващите. Май май няма да се задържи дълго...

Link to comment
Share on other sites

И аз не бях впечатлен, когато видях първата част, но впоследствие се превърна в една от любимите ми игри с над 500 часа геймплей. Това последното клипче, въпреки че не показва кой знае какво, ми подейства много носталгично/сантиментално, особено накрая "Hello, Commander!". До ноември има време, ще взема пак да спася света. Die, aliens, die! :)

Link to comment
Share on other sites

НИКОГА не е имало проблеми. Буквално цял живот съм с техни карти, откакто ги има. Проблемът е обикновено пред монитора. 

 

НИКОГА съм нямал проблем с ATI драйвери. Буквално цял живот съм с техни карти, откакто ги има. Проблемът обикновено е пред монитора.

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм. И видеата не ме впечатлиха, честно казано.

 

Skyforge сравнително бързо се превръща в ужасяващ grinder. Малко ми се струва като копие на Destiny - отделни мисии, ограничени/затворени инстанции, праволинеен сюжет на мисиите. Иначе combat системата е интересна. Ама адски много трябва да циклиш, за да отключиш първите advanced класове. Но пък мисиите скоро започва да се налага да ги повтаряш, за да събираш reputation, че да отключиш следващите. Май май няма да се задържи дълго...

Начи да не си губя времето да я играя :D 

 

Aeon става ли още за нещо ? 

Link to comment
Share on other sites

Aeon съм се опитвал точно веднъж да я играя и беше още в зората ѝ, на един пиратски сървър много, много отдавна... И не ме впечатли тогава.

Link to comment
Share on other sites

Начи да не си губя времето да я играя :D 

 

Aeon става ли още за нещо ? 

Aeon е все едно WoW, само дето има наблъскани адски много неща, като професии и т.н. и тичането е повече. Като цяло слаба работа. Развитие някакво може и да направиш след около две години игра и евентуално по това време ще почнеш да усещаш и някакво забавление. WoW  е в пъти по-добре. Корейците са прекалили с всичко. Омотано е , трудно се ориентираш и мноо търчане, чуйек...

Link to comment
Share on other sites

What in the name of Are You There, God? It's Me, Jezebel do you mean by "какво се води това"? Не си ли играл XCOM???

 

Джезъбел... Какво да ти кажа - непозната ми е. Сега ще прегледам клиповете, че се връщам от място, където нетЯ е ... БТК. Сметам знаеш... 

 

НИКОГА съм нямал проблем с ATI драйвери. Буквално цял живот съм с техни карти, откакто ги има. Проблемът обикновено е пред монитора.

 

Аха... Само че леко ти е глупаво изказването... Като почнем дори и с факта, че никой никъде не говореше за АТИ... Ама тия техните фенове май по навик подскачат... Нвидия никога не са ми правили проблеми с драйвърите си през всичките години, склучвало се е да не ъпдейтвам повече от година дори - само и единствено ако ново поколение игра го изиска. За АТИ няма как да коментирам - такива боклуци не съм притежавал, но пък ВСИЧКИ техни притежатели, които познавам, са псували дрйвърите им през годините.  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Някой играл ли е Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain? Струва ли си да си жертвам времето до излизането на Star Wars Battlefront и  Fallout 4?

Мненията са повече от добри, аз не съм я играл, че не са ми на сърце FPS.

 

Абе, някой не играе ли Heroes of Newerth? Писна ми от random идиоти, да ми съсипват спечелени игри...

В краен случай Dota 2...

Одеве пуснах FC4 да видя как се държи, че не я бях цъкал от няколко месеца и всичко на ултра, без АА и върви средно с 40 кадъра. GTA5 правеше спадове от време на време под 30 кадъра, но пак се държеше идеално. 280х е все пак висок клас на АМД :), а 2500к е най-добрата ми покупка ever. Взех го преди 3 години от някъв пич от хардуера (знам че го посещаваш и знаеш какви оферти изпадат :) ) за сумата от 250 лева по онова време :) - беше чистак нов, внос от Америка без гаранция. Ударих кьоравото.

 

Сега нещо много ме сърби да си взема 290х ей така за спорта, ама много се охарчих този месец, та ще видим :). Ти защо сурна 290-ката? :) То и аз съм фен на нвидия, ама с тия цени малко ги подминавам. А и един fun fact - с много мразените и хулени ати-та, успях да врътна най-новия бъгав Батман. На моята карта вървеше като масълце - няма забивания, няма дропове. Хакнах най-новите драйвери и работата заспа.

 

Определено си ударил кьоравото с процесора.

 

А 290-ката я разкарах, защото ми изпадна 970 G1 Gaming за 500 лв, а 290-ката наистина ме дразнеше чак колко грее, при положение, че съм с HAF-922 XM. Драйвърите няма да ги коментирам, да не навлизаме във фенщината, но само заради GeForce Experinence си струва, ако щеш. А и 970 просто е по-бърза и по-хладна от 290. По-нататък още една 970-ка и това е...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...