Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като цяло не са лошо нещо разните subscription-и. Предполагам, че зависи от начина на игра, колко човек обича да се връща към ретро заглавия, колко време има. 
За някой като мен който играе малко и от дъжд на вятър, тези имат смисъл. Плащам малка цена на месец, имам голяма библиотека от игри и получавам достъп до нови игри редовно. За ексбокса беше идеален старт, защото директно получих достъп до голяма библиотека, а същият съб ми дава игри и на PC–то. 
Липсва и чувството на "вина" което получавам след като купя скъпа игра, но нямам времето дори да я доиграя и се влача месеци :laughing:
Преди 1-2 месеца имах неприятна изненада с Total War Warhammer 3-ката която помня че поиграх малко когато излезна, но изведнъж беше изчезнала. Махнали са я от гейм пасс. Но май това е първият път когато се опитвам да се върна към игра от събскрипшън и нея я няма. 
Скоро забелязах обратното .. бях купувал Baloons TD на малкия и той си я харесва и играе, съответно искаше да играем заедно, та се наложи най-накрая да създам отделен стийм акаунт за него, да си я купя пак и да играем така мулти. Добавяйки мрежовото мулти, а след няколко години вероятно ще се включи още един геймър,  събскрипшъните наистина стават полезно нещо :D 

Link to comment
Share on other sites

Ако играеш малко, събскрибшъните са някак безсмислени според мен и не са финансово изгодни.

 

Една игра на разпродажба е 30-40-50лв. Все пак няма да имаш нужда да играеш на релийс дейт и ще можеш да изчакаш намаление.

 

Ако тази игра отнема 50 часа да бъде изиграна, може да ти отнеме 3 месеца, че и повече. Това прави цената на събскрибшъна по-висока от тази на играта купена отделно.

 

Освен това, както и сам си забелязал, определени игри биват изваждани от каталога всеки месец, та може с изненада да установиш, че конкретната вече я няма.

Link to comment
Share on other sites

Може би ако човек играе само една игра, което аз не правя. 

Сега излезна Ф1 23 която смятам да поиграя,  FarCry 6 започнах, май ми е първият FarCry, Forza Motorsporta играх наскоро. Palworld-а искам да го покажа на малкия, а ако има мулти може и двамата да поиграем. Party Animals го поиграхме сега около отпуските.

 

Link to comment
Share on other sites

Тук съм съгласен с Ангел. Като играеш малко - нямаш време за всички игри, които излизат и нищо не пречи да изчакаш някоя игра половин, една, две години. Едно, че можеш да я вземеш за 20-на лева, второ - не ти се налага да се бориш с ужасно бъгавите release-и, които правят големите студия напоследък и не на последно място - ако зациклиш - в нета вече ще е пълно с информация. По този начин библиотеката ти постепенно се пълни с игри, които можеш да играеш когато си поискаш, без да се налага да плащаш допълнително или регулярно.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че едното изключва другото. Не всичко  излиза като част от съб. та няма как да мине без купуването на игри, нови или по-стари. 

Но има и игри които никога не бих купил защото никога не съм им бил фен, но нямам против да пробвам да поиграя малко ако  се появят в библиотеката. 

Съгласен съм, че ако човек си купува по една игра в месец или по-рядко, и се придържа към намалени, излиза по-евтино. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2024 at 3:24 PM, ARPAnet said:

Може би ако човек играе само една игра, което аз не правя. 

Сега излезна Ф1 23 която смятам да поиграя,  FarCry 6 започнах, май ми е първият FarCry, Forza Motorsporta играх наскоро. Palworld-а искам да го покажа на малкия, а ако има мулти може и двамата да поиграем. Party Animals го поиграхме сега около отпуските.

 

Ако си карал колите на RSS в Асето Корса - новата полуаркадна Ф1 няма да ти хареса. 

 

Аз имам 3 игри, които купих миналата година една, от които е Ф1... И не съм играл повече от 1 час. Нямам време. Добре, че ги чаках да са всите на промоции... Поне 50 процента 

Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2024 at 1:27 AM, DON_CHEFO said:

Ако си карал колите на RSS в Асето Корса - новата полуаркадна Ф1 няма да ти хареса. 

 

Аз имам 3 игри, които купих миналата година една, от които е Ф1... И не съм играл повече от 1 час. Нямам време. Добре, че ги чаках да са всите на промоции... Поне 50 процента 

Нямам против да е по-аркадна и да е възможно да спечелиш без да си пилот :D Така или иначе ваденето на волана и т.н. си е галимация, може да ми позволят да спечеля няколко пъти :D 
 

 

М/у другото Palworld се оказа много приятна игра, малкия е голям фен :D

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ARPAnet said:

Нямам против да е по-аркадна и да е възможно да спечелиш без да си пилот :D Така или иначе ваденето на волана и т.н. си е галимация, може да ми позволят да спечеля няколко пъти :D 
 

 

М/у другото Palworld се оказа много приятна игра, малкия е голям фен :D

За всеки влак си има пътници. Играл съм Асето Корса с клавиатура, евтин волан със 120 градуса лок и.... Не е за мен. Волана върнах веднага и купих тръстмастър т300 рс гт. Но в моя защита преди всичката хуйня с тия обекти аз играех единствено и само Асето Корса. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DON_CHEFO said:

За всеки влак си има пътници. Играл съм Асето Корса с клавиатура, евтин волан със 120 градуса лок и.... Не е за мен. Волана върнах веднага и купих тръстмастър т300 рс гт. Но в моя защита преди всичката хуйня с тия обекти аз играех единствено и само Асето Корса. 

Аз съм с Logitech G923, подарък ми е, не че съм се засилил че много ми трябва :laughing1: Но е готина играчка

Готино се играе с волан, определено е по-добре от клавиатура или геймпад. Но и губя извиненията си :laughing1:

Трябва да я тествам Асеота Корсата някой път, сещам се че беше в някакъв луд дискаунт на плейстейшъна и то не толкова отдавна. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ARPAnet said:

Аз съм с Logitech G923, подарък ми е, не че съм се засилил че много ми трябва :laughing1: Но е готина играчка

Готино се играе с волан, определено е по-добре от клавиатура или геймпад. Но и губя извиненията си :laughing1:

Трябва да я тествам Асеота Корсата някой път, сещам се че беше в някакъв луд дискаунт на плейстейшъна и то не толкова отдавна. 

Ааа конзола. Тогава не знам дали ще ти хареса много. Аз стандартните коли.... Така като се замисля карам само 3. 488 гт3, 650s gt3 и M3 dtm. Всичко друго ми е модове, което на ПС5 няма как да се случи. Заради тия модове си купих 2 терабайта външен хард. Изхарчил съм 50 долара поне за платени модове, а играта я купих за 8...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1 minute ago, kotora said:

Появи се още една PVE survival Игра. Nightingale, гледам един стрийм и изглежда доста добре :) 


Mixed reviews - 45% са гласували положително. Мисля да изчакам. А и подкарвам четвъртия си герой в Enshrouded :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хмм, не издържах на изкушението и си взех helldivers 2. От един сайт я намерих за 30 евро. За сега е страшен кеф. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...