Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

 

...слагам си от домашно маринованото паламудче, уловено в морето край Лозенец...

 

 

Ама си голям мръсник... Соча те с пръст в момента, да знаеш!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еее, рапторе... всичко което трябваше да направиш е леко да успокоиш топката и да не си толкова категорично краен в мненията и изказванията си :) . Защо така сега в другата крайност минаваш...

Можеш да си категоричен и да поддържаш позиции по различни начини.. защо така сега изведнъж..

Аз и за Midex споделих същото... че то вие общо взето сте "душата" на форума така да се каже.

Аз бях спрял за няколко години, но като цяло защото не можех да се контролирам.... нещо което смятам, че вече умея в голяма степен :) . Подозирам, че и ти това целиш... да въведеш ред в контрола на емоциите си :) .

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сефте виждам подобна масова абдикация на модератори (дето иначе трябва да са егати яките и дебелокожи копелета), а не е като да не съм се омешал с бая форуми. Както и да е, на ясно съм, че модераторската дейност е съвсем доброволна и про боно и никой не е длъжен да си троши свободното време. Обаче изпълнения от рода на - На ти си куклите, дай си ми парцалките и заемането на пози на пръцнали принцеси (дето по принцип не пръцкат и не акат) ми се виждат... леко... не мъжки.

А... да... Сефте виждам и форум, в който действащите администратори да са повече от действащите модератори. Тва обаче е от друга история. Просто ей така ми мина през главата и го споменах, та не го мислете.

 

П.п. Иначе беше готино форумче. Едно от малкото, дето можеш да си кажеш какво ти е на сърце, без някой селяк да вземе да ти се прави на мъж и някой още по-голям селяк да вземе да  компенсира малкото сантиметри на пишката си с административните си права. Малко ми се оплете тва, дето исках да кажа, ама - Дръжте се мъжки ве, кифли с кифлите ви!

Link to comment
Share on other sites

Ей хора, Гадо добре го каза. Не знам дали се случва нещо друго извън нашето полезрение (лични, фейсбук, и т.н.), но всички малко крайно реагират. Факт е, че Виден прекалява понякога, но Великии Мъдрец, ти за това си наречен така.... Има едни правила тук, за които много пъти са допускани компромиси и затваряне на очите...но то това навсякъде около нас го има. И все пак, можем да се опитваме всички да ги спазваме и вместо такива коментари има си начин за регулиране уорн, бан, мод режим, блок айпи и т. н. Много тъпо става сега... И много други хора липсват, ама и вие сега....

Link to comment
Share on other sites

 

П.п. Иначе беше готино форумче. Едно от малкото, дето можеш да си кажеш какво ти е на сърце, без някой селяк да вземе да ти се прави на мъж и някой още по-голям селяк да вземе да  компенсира малкото сантиметри на пишката си с административните си права. Малко ми се оплете тва, дето исках да кажа, ама - Дръжте се мъжки ве, кифли с кифлите ви!

 

Айде пак в минало време значи говорим.. 

 

Кога е било т'ва?

 

Когато имаха достъп само потребители на Евроком. 2002 някъде.

 

----------

 

С оглед освободилите се позиции, искам да се кандидатирам за пост Модератор. Аргументите ми са, че други не искат, а вече не останаха. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

----------

 

С оглед освободилите се позиции, искам да се кандидатирам за пост Модератор. Аргументите ми са, че други не искат, а вече не останаха. Мерси.

Като един Вокс Попули мога да кажа, че си перфектен за модератор на раздел - `Мъжка мода и чорапи,. Ама поради липсата на такъв в този форум, цензът ти е прекалено висок и следователно, кандидатурата ти не е подходяща.

 

А миналото време е започнало да минава още от преди къде пет години  ;)

Link to comment
Share on other sites

Като един Вокс Попули мога да кажа, че си перфектен за модератор на раздел - `Мъжка мода и чорапи,. Ама поради липсата на такъв в този форум, цензът ти е прекалено висок и следователно, кандидатурата ти не е подходяща.

 

Да се създаде!

Link to comment
Share on other sites

Да се създаде!

Ми то... мизератори не останаха, та се обърни към някой от администраторите.

Link to comment
Share on other sites

Леле, какви са тия поредни футболни, пардон, форOмни драми? :Facepalm:

 

С оглед освободилите се позиции, искам да се кандидатирам за пост Модератор. Аргументите ми са, че други не искат, а вече не останаха. Мерси.

Готово, вече си мизератор, както казва Гадо. Твърде дълго си във форОма за да ти нямаме доверие и щом имаш желание - добре дошъл в екипа!

Link to comment
Share on other sites

Форумът е на път да отвори нова страница в своето развитие...

Май само времето ще покаже дали е по-добра или по-лоша от легасито.  :)

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не разбрах каква толкова форумна караница е станала между Раптора и Мидекс, че да се махнат и двамата??

Да.

Link to comment
Share on other sites

Аз също не разбрах.

Последно имаше дискусия около личността на stanmen, освен ако там нещо, но там нямаше нищо кой знае какво, което да провокира подобно нещо, поне според мен. То ако една подобна дискусия за него може да се нарече караница...

Може пък с времето да е тлеело нещо, което по-активните тук да са усетили, не знам, или пък да има принципен проблем около форума и отношението към търговците, или нещо друго, но аз не разбрах. Или пък и на двамата да им е писнало толкова години от модераторстване и да е било на капка, и това да е било просто последния повод нещо..

Link to comment
Share on other sites

Моите пет стотинки - Виден има нисък толеранс към подобни селски тарикати, Пламен има нисък толеранс към метода на общуване на Виден и явно отдавна му се е събирало, та... Тъпо, щото сме пили бири не един и два пъти, ама пусто виртуално общуване - не е като реалното. Може би трябва да направим един тим билдинг в Йегера и да ги сдобрим?

Link to comment
Share on other sites

Моите пет стотинки - Виден има нисък толеранс към подобни селски тарикати, Пламен има нисък толеранс към метода на общуване на Виден и явно отдавна му се е събирало, та... Тъпо, щото сме пили бири не един и два пъти, ама пусто виртуално общуване - не е като реалното. Може би трябва да направим един тим билдинг в Йегера и да ги сдобрим?

Аз предлага ма този Темерут Билдинг единия да го напием, а другия да го `нахраним` (познай кой, какво ще го). После и на двамата ще им е криво и гадно, та белким се сетят, че косЕнето за глупости по принцип си е тъпо начинание.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не знам Пламен как е с храната, ама Виден да се напие е доста трудоемко... Йегера ще трябва да направи 2*24H смени, та тогава може да има ефект... :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си разбрал. Виден не е труден за напиване. По трудното е да НЕ го напиеш. Пламен и аз го не знам как е с манджата, ама със сигурност не пие  ;)

Link to comment
Share on other sites

Леле, какви са тия поредни футболни, пардон, форOмни драми? :Facepalm:

 

Готово, вече си мизератор, както казва Гадо. Твърде дълго си във форОма за да ти нямаме доверие и щом имаш желание - добре дошъл в екипа!

и аз искам.

не ми давайте достъп до критични копчета за цъкане,  'щото ще бъдат натиснати за да ви'им к'во'ш'станИс'а

 

 

 

раптора отнема твърде много форумна площ с личността си по мое скромно мнение.

твърди се(не разбрах от кой) че той е основна причина за оредяването откъм стари акаунти с колоритни личности.

 

аз например не разбрах кога дядомраза се фръцна.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...