Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Нещо взе и да забравяш. Ти си този който многократно е споменавал, че спазва закони само които му харесват. Избирателно демек. Доста често си го показвал. Да се върнем на темата. Какво очакваш когато си си резервирал стая до няколко бара? Барчето не е единственият бар там. Напомня ми на едни диви селяндури които живеят в Капана и се оплакват, че имало много хора... Като искаш тишина, не си резеривай стая до баровете.

 

Аз се старая да не преча на хората - това е моят закон, но ако ме подгони общият - спазвам го. Та да се върнем викаш на темата - имам си критерии, когато резервирам, които не са свързани с околните вертепи. За тях има разпоредби - отново повтарям и подчертавам - важат за ВСИЧКИ. Изхвърлянето снощи как нямало да има реакция от 112 днес ме разсмива отново - тъкмо 15-на минути, почти светкавично ги треснаха. 

 

Понеже и аз съм все пак купонджия и не бих искал да глобяват хората, силно се надявам да са подписали нЕкой протокол в добре осветения багажник на Кията. Но по новите разпоредби както и да го гледам - тряснаха им акт.

 

За пореден път натъртвам - партито си продължи тихичко и кротичко да заранта. Начи можело, рийш ли.

 

А ти, или който и да е, няма да ми казва на мене какво къде ще резервирам, капиш?  

 

ЕДИТ: Тази вечер ще да видим какво ще да е волумето и дали ще разкарвам патрулка. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Този... Вчера, преди последния ми плаж си поговорихме с един от клиентите ми, на по текила. Найш кво ми рече?

Рече ми, че и той всяка седмица получавал поне по два акта, въпреки, че общината му била разписала удълженото работно време, ама го болелО кyро, щот именно данданията му водила мющерии. Та... тънката идея е, че те ни ги пишат, ний си ги плащаме.... Освен в случаите подобни на Оксиджен, когато един човек, чрез едни други хора осребрява добрите си връзки с най-висши държавни кръгове.

 

П.п. Ама в него конкретен случай, работата е мноооого дебела и си е чиста проба гангстерска война, само че, без стрелба.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не знам, Галицин, взехме си довиждане с нашата кръчма - сякаш по семейному, пожелахме си да се видим пак догодина, ти ми блееш - не идваш в Лозенец дъ съ нъпийм, а от Барчето тая вечер е толкоз тихо, че направо съм притеснен...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз вече съм си в Пловдив.  Приключих сезона преждевременно.

А колко имам да ти разказвам за курвенските номера, това е различна бира!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес се навършват петнадесет години... Цели петнадесет години. Времето така си и лети. Петнадесет години по-късно остана една шепа хора. За мен е чест да познавам всички тези деца, които станаха мъже, направиха семейства, свои деца. Самият аз имам вече две. Като се замисля сега къде беше 2002... Радвам се, че имам връзка с всички и до днес, за жалост обаче извън Форума, който ни събра. Все пак важното е, че не сме се изгубили и "понякога все пак се срещаме". Щастлив съм, че всички тези деца израстват като страхотни мъже и се гордея, че ги познавам. Пожелавам им крепко здраве и все повече успехи в живота. Радвам се за вас, обичам ви. Имаме все още доста бира да изпием заедно. 

 

На шепата долни хора гледам вече с насмешка. Не ме интересуват, за мен не съществуват. Те са просто част от житейските уроци - да се внимава, че от всеки храст може да изскочи измекяр и леке. Дори и за този урок съм благодарен - беше много полезен. На два пъти вече сериозно се замислям да спра да пиша, но днес си казах - за чий чеп ще доставям удоволствие на долните хора? Не затова съм бил тук петнадесет години. Я у лево, шебеци долни! The show must go on. 

 

Наздраве, приятели и за още много години заедно! И нека не забравяме никога Форума, който ни събра. Ще имаме още много беседки, покриви, йегери и прочее. Бъдещето е пред нас. 

Link to comment
Share on other sites

За мен е чест да познавам всички тези деца, които станаха мъже, направиха семейства, свои деца. Самият аз имам вече две. Като се замисля сега къде беше 2002...

Чувствам се пренебрегнат, мисир. Най-малкото защото през 2002 изобщо не влизах в категорията дете. Или си ме сложил в групата на шебеците?  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ауу разчуствах сА. Аз включен ли съм в тия думи или не :lol:

 

Всички са включени. Въпроса е дали си в категорията на лекетата или другите.. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз к'во да кажа,мен тоя форум ме събра с настоящата ми съпруга :) Май и Галя и Жоро бяха така :)

Мхм, скоро ще станат 10 години :)
Link to comment
Share on other sites

Днес се навършват петнадесет години... Цели петнадесет години. Времето така си и лети. Петнадесет години по-късно остана една шепа хора. За мен е чест да познавам всички тези деца, които станаха мъже, направиха семейства, свои деца. Самият аз имам вече две. Като се замисля сега къде беше 2002... Радвам се, че имам връзка с всички и до днес, за жалост обаче извън Форума, който ни събра. Все пак важното е, че не сме се изгубили и "понякога все пак се срещаме". Щастлив съм, че всички тези деца израстват като страхотни мъже и се гордея, че ги познавам. Пожелавам им крепко здраве и все повече успехи в живота. Радвам се за вас, обичам ви. Имаме все още доста бира да изпием заедно. 

 

На шепата долни хора гледам вече с насмешка. Не ме интересуват, за мен не съществуват. Те са просто част от житейските уроци - да се внимава, че от всеки храст може да изскочи измекяр и леке. Дори и за този урок съм благодарен - беше много полезен. На два пъти вече сериозно се замислям да спра да пиша, но днес си казах - за чий чеп ще доставям удоволствие на долните хора? Не затова съм бил тук петнадесет години. Я у лево, шебеци долни! The show must go on. 

 

Наздраве, приятели и за още много години заедно! И нека не забравяме никога Форума, който ни събра. Ще имаме още много беседки, покриви, йегери и прочее. Бъдещето е пред нас. 

благодаря за красиво поднесеното извинение. нямаше нужда от толкова думи.

Link to comment
Share on other sites

Веднага най-мазната дървеница изпълзя. Както винаги без смисъл и посока... :laughing: :laughing: :laughing:

И после никого никога не бил обиждал :lol: Трябва да почна да си записвам "не-обидите" на горният човек :)

Link to comment
Share on other sites

Просто не знам какво да кажа вече... НЯМАМ ДУМИ...

За сметка на това пациентите на крушата да имат предвид че: http://www.mobilebulgaria.com/news/41542/промяна-на-цветовете-и-прогаряне-на-дисплея-на-iphone-x-са-нормални-според-apple

 

Дето се вика за хиляда долара толкоз...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Спокойно...следващият модел ще го направят да не прегаря и да не променя цветовете...на цена $2к естествено...

 

 

 

 

Това са цени БЕЗ ддс, БЕЗ гаранция, БЕЗ сим карта и без активация. 10 процента е ддс. Гаранцията беше 125 ако не бъркам.....


Това са цени "там" ; "тук" е малко по-различно... ;)
 

 

iPhone X струва между 2 300 и 2 900 лв. в зависимост от версията и магазина.
Link to comment
Share on other sites

Спокойно...следващият модел ще го направят да не прегаря и да не променя цветовете...на цена $2к естествено...

Цъ...първо ще го обявят за нещо изначало измислено сътворено от епъл после ще го патентоват...разбира се и на 2к ше дойде ред на края :-)

Link to comment
Share on other sites

За сметка на това пациентите на крушата да имат предвид че: http://www.mobilebulgaria.com/news/41542/промяна-на-цветовете-и-прогаряне-на-дисплея-на-iphone-x-са-нормални-според-apple

 

Дето се вика за хиляда долара толкоз...

Това са цени БЕЗ ддс, БЕЗ гаранция, БЕЗ сим карта и без активация. 10 процента е ддс. Гаранцията беше 125 ако не бъркам.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...