Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ангеле, май ще приключваме с тебе като гледам. 

Защо бе Видене, обобщението ми не ти харесва ли? Много си обидчив.

Че аз това го повтарям от години, а и не виждам с какво те е засегнало.

Разяснения се намират:

 

 

Lynch did this to show how the school system conforms and shapes our beliefs into the way they want. It shows a little girls mind struggling to accept these teachings, but the school is ejaculating the alphabet into her brain thus killing her own thoughts and ideas which is why she covers her eyes and mouth, then vomits the blood that represents the schools teachings

 

 

Но мисля, че този коментар е по-уместен..

 

То разяснения винаги се намират, но не е там идеята. Друг човек ще намери друго тълкувание.

Link to comment
Share on other sites

Защото съм приключил вече с компромисите. Обобщението ти го определих в едно изречение - бих казал идеално се вписва. И именно понеже се повтаряш, аз се попитах - за чий чеп търпя? Тоя въпрос е много важен и напоследък много ми олеква покрай него. 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, май ще приключваме с тебе като гледам. 

 

Баси, Ангеле - кога бяхте женени, кога дойде време да се развеждате...колко неща съм пропуснал... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Мани...ама аз не съм много компетентен и за разделите трябва да питаш някои други като дедо или Психара...

 

Що ли пък не и Митко, Коста, Миро, Цвети, Снежа, Иво, Валя, Наско, Любо, Киро, Весо, Стоян, Пламен, Жоро, Василена, Сашо, Васко и куп други знайни и незнайни, на които имената не може да свържете с никовете. Камо ли да се похвалите че ги познавате. Камо ли да са ви били гости всичките. Ама е вероятно да се намери чукундур да каже, че аз съм виновен, че ги няма. Сред тия имена някъде е и жена ми между другото, прогонена за нула време (като десетки други) от същия невъзпитан нахалник, който си позволява на мен да ми чете морал на тема юзъри... 

 

28 октомври е близо. Преди 5 години на тази дата доста се бях замислил по някои въпроси. Сега, 5 години по-късно, още по-добре ще си помисля. Накрая Жоро ще вземе да се окаже прав... 

 

Тъкмо гледам как Купър се събуди и ми се струва, че нещо подобно ми се случва и на мен  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Сред тия имена някъде е и жена ми между другото, прогонена за нула време (като десетки други) от същия невъзпитан нахалник, който си позволява на мен да ми чете морал на тема юзъри... 

 

Кой ще да е това?

Link to comment
Share on other sites

Явно съм много груб, позволявам си да обиждам хората, да им давам класификации, та за това форОмът се е обезлюдил. Btw, къде е Христуууу, когато ти трябва :)

Link to comment
Share on other sites

 

Не, не си ти, Виден не харесва неща, защото са хубави, а защото човека, който ги прави/казва е "велик". Един от най-предубедените човеци, които познавам.

Например Киану Рийвс. Страшно бездарен актьор, но трябва да го уважаваме като такъв, защото като човек бил преживял много и имал труден живот.

Дейвид Линч - обявен за объркващ от страшно много хора изучаващи филмово изкуство, а филмите му са нещо, което трябва да изучаваш в продължение на 3 седмици след гледане, за да вникнеш в идеята и да прецениш евентуално добра ли е била тя аджеба.

 

Всичко, което кажа аз се подлага под съмнение, но ако дойде някой "по-авторитетен" и каже същото - информацията веднага се приема безусловно. По-смешна е сходната ситуация, но когато аз кажа правилна информация, а "по-авторитетния" каже грешна или подвеждаща и наш Виден се закачи за грешната.

 

На него сигурно и този филм на Линч ще му хареса и ще е гениален единствено, защото е напълно произволен и безсмислен.

 

https://youtu.be/oJ_t1eOAipo

 

Приятно гледане, ако някой го разбере, ще се радвам да ми го разясни, защото за мен това е толкова произволно, че чак ме е срам да го гледам.

Не мисля, че Киану е бездарен актьор! Просто освен Адвокат на Дявола и Матрицата, не се е снимал в други страхотни филми! Доста разни и разнообразни льоловци го раздават уж звезди, а дефакто са доста бездарни...

 

А за хората, които се били махнали от тук, заради някой си - абе как се справят с живота? Спираш да влизаш в място, което по един или друг начин ти е било интересно, полезно или и двете, защото някой си те дразнел? Че тогава как се справяш с истинските трудности в живота, щом някой си пишещ ти във форум успява да те бъгне и да ти развали хармонията?! Теглиш му една майна, местиш от единия в другия крачол и продължаваш! Ако си толкова крехък психически и се натъкнеш на истинско предизвикателство направо ще те прекърши...

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че Киану е бездарен актьор! Просто освен Адвокат на Дявола и Матрицата, не се е снимал в други страхотни филми! Доста разни и разнообразни льоловци го раздават уж звезди, а дефакто са доста бездарни...

 

А за хората, които се били махнали от тук, заради някой си - абе как се справят с живота? Спираш да влизаш в място, което по един или друг начин ти е било интересно, полезно или и двете, защото някой си те дразнел? Че тогава как се справяш с истинските трудности в живота, щом някой си пишещ ти във форум успява да те бъгне и да ти развали хармонията?! Теглиш му една майна, местиш от единия в другия крачол и продължаваш! Ако си толкова крехък психически и се натъкнеш на истинско предизвикателство направо ще те прекърши...

 

Снимал се е в бая филми. Не може във всеки един от тях проблема да е бил друг. :)

 

Ами, явно са преценили, че просто не им е достатъчно интересно тук и не си заслужават нервите, или каквото там им е коствало.

Link to comment
Share on other sites

А за хората, които се били махнали от тук, заради някой си - абе как се справят с живота? Спираш да влизаш в място, което по един или друг начин ти е било интересно, полезно или и двете, защото някой си те дразнел? Че тогава как се справяш с истинските трудности в живота, щом някой си пишещ ти във форум успява да те бъгне и да ти развали хармонията?! Теглиш му една майна, местиш от единия в другия крачол и продължаваш! Ако си толкова крехък психически и се натъкнеш на истинско предизвикателство направо ще те прекърши...

 

Доста добре казано  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...