Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Това са цени БЕЗ ддс, БЕЗ гаранция, БЕЗ сим карта и без активация. 10 процента е ддс. Гаранцията беше 125 ако не бъркам.....

Гаранцията е включена. AppleCare е друго нещо и е 99$ на година.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гаранцията е включена. AppleCare е друго нещо и е 99$ на година.

Тъй ли... Пробвай да го кажеш това на само аз познавам 10 човека със счупен дисплей. Ако нямат епъл кеър ще платят половин чанта пари за нов дисплей защото гаранцията е...както човека каза: ако нещо софтуерно се прецака(лично го питах: "Какво ще стане ако го изпусна сега и телефона стане на сол?. Отговора беше - плюнчиш си палеца и сядаш на него ;)) . Няма и месец от както взехме 8цата от Apple store. ;). Почти залагам мъдо, че каза над 100 ама ще питам де, че тогава общи взето не обръщах много внимание. Все пак дъската не е за мен.

 

https://www.apple.com/shop/buy-iphone/iphone-x/5.8-inch-display-64gb-space-gray-tmobile#00,12,31,40,62

 

199 доларес. Имаше опашка вчера от овце иначе от любопитство щях да питам кое как и колко ще ми струва крайна цена.

 

Въпреки всичко не помня да каза 199 тоя хайван. Сега ме яде любопитство

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

А какво друго е покупката на Въйфон?!?!?!?!? :laughing: :laughing: :laughing:

Искала айфон - ми добре. Не ми допада много (играя си от време на време). И на нея и се върти над 100 долара за епъл кеъра. Помня, че като каза сумата и директно казахме не.
Link to comment
Share on other sites

Тъй ли... Пробвай да го кажеш това на само аз познавам 10 човека със счупен дисплей. Ако нямат епъл кеър ще платят половин чанта пари за нов дисплей защото гаранцията е...както човека каза: ако нещо софтуерно се прецака(лично го питах: "Какво ще стане ако го изпусна сега и телефона стане на сол?. Отговора беше - плюнчиш си палеца и сядаш на него ;)) . Няма и месец от както взехме 8цата от Apple store. ;). Почти залагам мъдо, че каза над 100 ама ще питам де, че тогава общи взето не обръщах много внимание. Все пак дъската не е за мен.

 

https://www.apple.com/shop/buy-iphone/iphone-x/5.8-inch-display-64gb-space-gray-tmobile#00,12,31,40,62

 

199 доларес. Имаше опашка вчера от овце иначе от любопитство щях да питам кое как и колко ще ми струва крайна цена.

 

Въпреки всичко не помня да каза 199 тоя хайван. Сега ме яде любопитство

 

Нормална продуктова гаранция е включена. Каквото и да купиш, ако го потрошиш от невнимание, никоя гаранция няма да ти го покрие.

 

Цената зависи от продукта, за който се взима Епъл Кеър. iPhone 8 - 129, iPhone 8+ - 149, iPhone X - 199.

А и Епъл Кеър не ти оправя всичките проблеми с телефона. Епъл Кеър просто намаля цената на услугите за определени подмени. "Най-далавера" е ако го чупиш повече, защото използваш 2 пъти отстъпката от цената, а не 1. :D

Link to comment
Share on other sites

Нормална продуктова гаранция е включена. Каквото и да купиш, ако го потрошиш от невнимание, никоя гаранция няма да ти го покрие.

 

Цената зависи от продукта, за който се взима Епъл Кеър. iPhone 8 - 129, iPhone 8+ - 149, iPhone X - 199.

А и Епъл Кеър не ти оправя всичките проблеми с телефона. Епъл Кеър просто намаля цената на услугите за определени подмени. "Най-далавера" е ако го чупиш повече, защото използваш 2 пъти отстъпката от цената, а не 1. :D

А баш. Демек си надупен в момента, в който се решиш на тая глупост да купуваш ай-нещо
Link to comment
Share on other sites

А баш. Демек си надупен в момента, в който се решиш на тая глупост да купуваш ай-нещо

 

Принципно да, но поне ти дават някакъв вариант ако си достатъчно мърляв да си потрошиш телефона. Случва се инцидентно, но всеки телефон да ти е счупен - не е инцидент, това си е маниер.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да купиш, ако го потрошиш от невнимание, никоя гаранция няма да ти го покрие. ..... :D

Е, хайде да не преувеличаваме. На мен кварталния магазин за електроника ми предлага такава нечувана гаранция за телефоните си - при изпускане/ кражба ти дават автоматично нов.

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за гаранцията от производителя, а не някаква гаранция, която ти я дава някой за своя сметка или допълнително доплащане/надценка. Трябва да си доста наивен ако смяташ, че никой не го плаща тоя евентуален ремонт. В 98% от случаите, плащащият е потребителят.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че само тошиба имаха такава гаранция "no matter what"

 

Имат ама ѝ прочети условията... Пак е по-добре от стандартните, но не е нищо особено, а и ако се случи нещо, трябва да подаваш сумати документи и протоколи.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Дано да ти е само чувство, щото иначе кофти. :P Чефо се чувства подобно с програми за 3D рендеринг и го разбирам, но ти да не може да се оправиш с един телевизор с малко повече опции из менютата, някакси не ми се връзва - да не са забравили да ти сложат мануала с картинките? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ти ако си въобразяваш, че това е просто телевизор с някакви менюта, много силно си се объркАл. Да е жив и здрав Теди между другото дето ми продаде тая клавиатура... Сега усещам точно какво велико удобство е... 

Link to comment
Share on other sites

Разлика във възможностите (на възприемащия). :laughing:  Знам прекрасно какво представляват менютата на един съвременен модел смарт телевизор - времето за разучаването му е около 1/100 от времето за разучаването на която и да е програма с която работя (примерно)...все пак говорим за един телевизор, пък бил той и с малко повече възможности. ;)

 

...и тъй като подозирам, че пак ще направим дискусия тук - местя постовете при спама.

Link to comment
Share on other sites

Абе стига си си вдигал акциите - да ти дам да разучиш до ниво 'начинаещ' един Кюбейс, пък тогава сигурно не тъп, ами и човек няма да се почувстваш...нищо лично (особено към тебе), ама спри вече да обясняваш точно на мен колко ти е трудно да си разучиш телевизора.

Link to comment
Share on other sites

Телевизор като телевизор. С УебОС.

Както мнооого често взе да ми се налага да казвам - телевизорът е телевизор и най-важната му характеристика си остава качеството на картината.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...