Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

нека..... отидете гледайте и пак ще си говорим....

аз отидох без да се зачета къв е филма просто защото видях че актьорският състав е само от звезди....

ма айде да не ви развалям кефа

Link to comment
Share on other sites

MURDER.COM

 

Ужас! Кошмарно тъп. Турски сериал все едно гледах... Скочих да видя края, който разбрах в 5-тата минута и яко дилийт! Не се подлъгвайте с тоя боклук.

Link to comment
Share on other sites

http://cinemacity.bg/film.php?fid=1097

 

НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ ФИЛМ.

СЛЕД КРАНК2 СИ МИСЛЕХ ЧЕ СЪМ ИЗГЛЕДАЛ НАЙ-ТЪПИТЕ ФИЛМИ НА ЗЕМЯТА ДОКАТО НЕ ГЛЕДАХ ТОЗИ СНОЩИ !!!!!!

Напълно подкрепям! Немога да повярам, че може да се заснеме толкова идиотски филм :throw: :Facepalm:

ЗА БОГА БРАТЯ , НЕ ХОДЕТЕ ДА ГО ГЛЕДАТЕ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Изключително разочароващ! Историята е великолепна, а филма не пресъздава дори 1/10 от нея с подобаващо въздействие. И колкото и красив да е Ben Barnes повече ми харесва като принц Каспиан в Нарния, отколкото като Дориан. Можеха да подберат някой всепризнат красавец, който освен това умее да развива и дълбочина на образа.

Като цяло версията от 1945 повече си заслужава гледането.

 

Съгласен съм за Дориан Грей.

Добавям няколко ужаса, на които 1 приятел е фен, Hills run red, Hills have eyes 1-2, Cyclops и още 1-2 от този вид, ама им забравих и имената даже.

Също "The last templar" - някак си супер измислено представят, иначе доста интересни теории и факти и героинята, която е 45-49 килограма вдига камъни и шахти, бие по 3ма мъже наведнъж и тн.

Link to comment
Share on other sites

Шерлок Холм е много як филм , който не го е гледал още да отива в киното да му се израдва :)

 

мен много ми хареса :)

Пълна тъпотия е според мен, не си губете времето..Има по-добри например Аватар

Link to comment
Share on other sites

Blonde and Blonder

Изключително малоумен филм.Единственно липсата на работа и интернет ме принуди да го изгледам до края. Имах чувството че е правен само за да блесне Памела UNDERSUN (Коментар на потребител в замундата :lol: ) на дърти години и този инфантилен опит беше тотално сгомнясан :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Black Lightning (2009) / Черная Мълния (2009)

p_85118.jpg

Ами чудех се доста за тази тема или за другата. Не особено добър филм, но по-скоро слаб - най-точно невпечатляващ.

 

5-/10

Link to comment
Share on other sites

The Box

Одеве го гледах на кино и мн мн не останах доволен. По едно време гледах само картинките и си виках "За какво ставаше въпрос във филма...". :)

Link to comment
Share on other sites

The Box

Одеве го гледах на кино и мн мн не останах доволен. По едно време гледах само картинките и си виках "За какво ставаше въпрос във филма...". :)

Аз ще накарам сестра ми да го гледа, за да ми го обясни, защото май моят акъл не достига :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще накарам сестра ми да го гледа, за да ми го обясни, защото май моят акъл не достига :)

То за разбиране няма кой знае какво, ама е толкова смотано осъществен, че накрая единственото, което ми остана в главата беше наистина "WTF???", демек "абе вие сериозно ли така опропастихте тая история???".

daybreakers_ver2.jpg broken_embraces.jpg

И двата филма не ме впечатлиха особено. От вампирския жанр до момента ми е харесал само Let the right one in, а относно Алмодовар - или той увяхва, или аз очаквам прекалено много.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Boondock Saints 2 - All Saints Day пълна подигравка с първата част. досега не бях се ядосвал толкова, докато гледам филм. пълен провал за мен ... пълен. лично мнение !!!

Link to comment
Share on other sites

COCO BEFORE CHANEL /2009/ - Очаквах много повече от тази биографична драма, макар че я гледах, предимно заради Одри Тоту, но филмът се оказа безкрайно скучен и банален.

 

'А Serious Man' /2009/- Братята Коен малко пресолиха манджата с тоя филм за мен. Много беше еврейски, философски и трудносмилаем. Пък може и аз да съм крив, не знам. То разбирам черна комедия в стил 'No Country for Old Mеn', но тук чак замисълът се губеше.

 

'Where The Wild Things Are' /2009/ - хмммммм, опитах се да се настроя на фантазьорска вълна преди да го гледам.......като че ли подейства в началото за кратко, но след първия половин час се предадох. Никак не ме грабна историята. По-скоро ми заприлича на филм от 'Лека нощ деца". :))

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Couples Retreat

 

Не не не не и пак НЕ просто абсолютно нищо за което да се хвана за да кажа някоя добра дума за филма!Винс Вон го уважавам като актъор ама това е страшно малумен филм без никакъв сюжет и каквато и да е идея развръзка или каквото и да е било друго!Естествено това е мое мнение но филма дори не става и за убиване на време просто е безмислен!

 

Ninja Assassin

 

Има някакви опити за постигане на нещо интересно но честно да си кажа нито историята ми хареса нито реализацията също мога да допълна че филма е абсолютно предсказуем и доста преди края знаех какво ще стане и това много ме изнерви!Едиственото нещо за което мога да кажа че го бива в този филм са ефектите ама дори и тогава бих предпочел да гледам пак 300 ако трябва да се основавам на това...не го препоръчвам освен ако наистина няма какво да правите и сте изгледали всички нови филми тогава можете да се прежалите ама имайте едно на ум!

Link to comment
Share on other sites

Couples Retreat

...

Ninja Assassin

...

 

Колко различни са вкусовете на хората...

 

:) Май така се получава. Но понякога много важно е в какво настроение си и какво търсиш в един филм. Аз горните два ги харесах, макар да не са нещо особено. Просто са леки и приятни филмчета за разтоварване, по-дълбоко въобще не търся.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли на мен ми хареса Avatar. Най-вече защото очаквах нещо значително по-тъпо а то ме изненада приятно и не беше зле.. а и анимациите бяха на ниво, картините бяха много приятни за гледане - особено със сияещите дървета и вода... нищо особено, просто ме разтовари приятно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...