Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inglorious Basterds

 

Ебати идиотщината. Тоя малоумник никога няма да осъзнае, че не може да прави филми, колкото и да се пъне. Не и докато има капацитети, които гледат бездарните му творения...

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Вземете я махнете тази тема вече. Всеки си има вкус и си го следва. Не виждам смисъл някой да дава акъл на другите какво ДА НЕ гледат. За колегата горе Тарантино е малоумник, на мен ми е в тройката на най-добрите режисьори. Другата тема е с положителна нагласа и е съвсем достатъчна.

Link to comment
Share on other sites

Вземете я махнете тази тема вече. Всеки си има вкус и си го следва. Не виждам смисъл някой да дава акъл на другите какво ДА НЕ гледат. За колегата горе Тарантино е малоумник, на мен ми е в тройката на най-добрите режисьори. Другата тема е с положителна нагласа и е съвсем достатъчна.

 

И аз подкрепям мнението.....иии Тарантино малоумник.. :confused

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да махаме. Или ще махнем и двете. Всеки има право на мнение и право да го изкаже. За целта са създадени съответните теми. Личното мнение на определени хора не задължава останалите с него. И е пределно ясно, че няма как всички единодушно да харесват/не харесват определен филм.

Link to comment
Share on other sites

Buffalo Soldiers (2001) imdb 6.9/10

 

buffalo_soldiers.jpg

 

Не мога да проумея, как е възможно да се правят такива малоумни филми. Режисьора на товорението е получовек и му е много. Оценка 7 в имдб :o) .. не разбирам.. проблема трябва да е в мене.

 

п.с: това е единственото което си залужава от филма, не правете грешката да го гледате само заради тази сцена!!!

 

District 9

 

Bahti tupiq film... Kato Knowing e. Mnogo zle.

 

 

На мене също ми беше мн тъп тоя филм, затова и изгледах първите 30мин после 15мин превъртах до доглеждане. Идеята е добра, но е изключително нескопосано направено, без нужната атмосфера, адски наивен, лъха на американ шит отвсякъде с това дърдорене. Оставя евтин вкус. /За да не нареждам само копилитата е пълно густо и скоро ще го гледам 2ри път на кино/

Link to comment
Share on other sites

Nothing But The Truth (2008)

http://www.imdb.com/title/tt1073241/

Всичко почна много добре но с този финал направо ме хвана яд че го гледах всичко можеше да свърши още в началото !

Nothing But the Truth (2008)

http://www.imdb.com/title/tt1169809/

Ебати паранормалните измислице, според мен не си заслужава !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lies and Illusions / 2009 - много тъп филм с детински реплики казани като по учебник и изцяло предвидими случки. Изтъркана работа

Link to comment
Share on other sites

Stan Helsing

2 от 10, защото имаше цици по едно време.... за жалост нищо друго, а аз съм даже фен на тъпите спууфове

Link to comment
Share on other sites

Изинявам се много, говоря като цяло за 3-те филма :S (защо всеки ме напада така ) понеже излезна новата част и съм гледал и предишните, мога да заявя че този филм не става ... поне на мене не ми харесва, а за първата част беше г/д ...

Edited by radovi4
Link to comment
Share on other sites

Public Enemiеs - Зачерквам Майкъл Ман от списъка си с любими режисьори. Имаше някои интригуващи моменти, но като цяло доста скучен, предсказуем и нагласен филм. Темпото беше на моменти направо приспивно, а сценарият е пълен с клишета и липсва оргиналност. А и принципно не съм привърженик да се идолизират прекалено престъпни босове. С едно изречение: Дори Джони Деп и Крисчън Бейл не могат да спасят този филм от посредствеността. Нямаше смисъл да чакам толкова време качествен релийс.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Public Enemiеs - Зачерквам Майкъл Ман от списъка си с любими режисьори. Имаше някои интригуващи моменти, но като цяло доста скучен, предсказуем и нагласен филм. Темпото беше на моменти направо приспивно, а сценарият е пълен с клишета и липсва оргиналност. А и принципно не съм привърженик да се идолизират прекалено престъпни босове. С едно изречение: Дори Джони Деп и Крисчън Бейл не могат да спасят този филм от посредствеността. Нямаше смисъл да чакам толкова време качествен релийс.

+1

спрях го преди да е свършил първия диск.

Link to comment
Share on other sites

Public Enemiеs - Зачерквам Майкъл Ман от списъка си с любими режисьори. Имаше някои интригуващи моменти, но като цяло доста скучен, предсказуем и нагласен филм. Темпото беше на моменти направо приспивно, а сценарият е пълен с клишета и липсва оргиналност. А и принципно не съм привърженик да се идолизират прекалено престъпни босове. С едно изречение: Дори Джони Деп и Крисчън Бейл не могат да спасят този филм от посредствеността. Нямаше смисъл да чакам толкова време качествен релийс.

Като цяло и на мен не ми хареса,ама да кажеш,че е предсказуем филм е доста смешно.

Link to comment
Share on other sites

Като цяло и на мен не ми хареса,ама да кажеш,че е предсказуем филм е доста смешно.

Е, разбира се, че не е през цялото време предсказуем, но има много такива моменти, които всякаш са заимствани от други гангстерски филми, но ако трябва да конкретизирам, трябва да ти разкажа половината филм и затова ще се въздържа. Мисълта ми беше, че имаше доста реплики и моменти, които сякаш звучаха познати отнякъде. Поне за мен бе така.

Link to comment
Share on other sites

perfect-getaway-poster-338x500.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0971209/

нищо особено, само едно име

историята дори не е нова, подобие на един друг филм (няма да го кажа).

дори само заради Мила Уолович като че ли не си заслужава ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...